Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Sakars, bļin?

Jā, man jautras ir pāris dienas, jo es tik bieži nesatiekos ar Hustleriem utt, kā arī manā stilā nav sēdēt barā ar kautkādiem ''bmxeriem'' vai ''skeiteriem'' un taisīt debīlus jokus barā.
Ja neesi solījis pa muti nevienam, tad ko tu darīji Disasteram vai/un TheStyle, es saprotu ka tie čaļi ir tādi kādi ir, bet nu cmon... es varu pat zvērēt ka atceros kā tu mētāji tekstus ar to, ka kāds dažs labs tur norausies.

Man nav smadzenes - lapppppppps, čali. Tu tikko bezsakarā kautko sadirsi par kautkādu žulti, izmeti pāris saspiestas rindas un tagad saukā mani par idiotisku, ko lai saka, puika kas puika, vēl laiks paaugties.

Kas attiecas uz diršanos, tad es neredzu kur es te sāku dirsties, tā kā savāc savus faktus pareizi un beidz sviestu dzīt.

Ko lai saka, Evol, ierobežots un iedomīgs tu esi, apsveicu, mazais, laiks iet paaugties.

P.S. Es ienīstu Apple, nesaturēšana nekad nav bijusi.
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Jā jā,laimes spiedzieni,satraukumu asaras un apsveikuma polši,un nu tik sāksim.es te varētu sākt runāt kā zivs(atceramies no WASD un Boot),kuram iztēle ir liela,bet:
Esmu daudz maz izaudzis.Tas ka tev liekas,ka man nav 19,uzreiz esmu sīkais-tā nav,tikai tev,un taviem iedomu draugiem tā liekas(jā nepārlasījies,vari pastumt brilles tuvāk).
Otrs,ko es gribētu pateikt-izvāc avataru.uz tevi ir diezgan pretīgi skatīties.Tava vieta būtu kautkur datoriķos kas urbina degunu un programmē PSRS laika softu ar disketēm.Nenoniecinu tavu mūziku,un citus šitus,vari darīt ko vēlies bet-novelc vismaz kepku,citādi izskatās,ka esi kautkāds Feiks,kas cenšas tagad baigi izbāzt Eliotu batlā un tā tālāk.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Lasot to sviestu ko tu tur dzen var vienkārši norēkties. Man godīgi sakot ir reāli pie vienas vietas cik tu saki ka tev ir, nav nozīmes cik tev ir, jo tāpat ir skaidri redzams ka jēgas no tās tavas rozīnes tur augšā, galviņā, nav.

Vecums nenosaka nobriedumu, katram cilvēkam tas atšķiras, kā arī redzams ka tavs briedums kā septītajā klasē.

Kas attiecas uz manu cepuri vai to, kā ģērbjos. Tev skauž, mazais? Es saprotu ka te ir milzīga kaudze kas vienkārši krata rokas ritmā kautkādam bītam vai ritmam un lēkā kā idioti, bet tas ka es rakstu rīmes nenozīmē ka es te cenšos tēlot kautko, kas neesmu.

Un vispār, kāda čuja pēc tu te iejauci manas mājas? Tev ķipa kautkādi kompleksi, pārāk daudzi dirš par taviem senčiem vai kas tev?

Na karoče, tādi čaļi kā tu ir labs piemērs kādēļ uz mūsu tautu skatās tik kritizējoši, jo tu, kā parasti, es piemērs tam cik dirsīgs cilvēks spēj būt bez pamata - ķipa prikola pēc kautko kritizējošu aizrakstīsim pretī čalim, pēc tam uzrakstīsim ka šis sācis dirsties, iemočījam beztolku, pāris debīlas frāzes un lamu vārdus pa virsu, tēlojam pareizticīgo.
Image
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Ar4iks »

Atradu normalu signature, kuru man taisija Rauls, paldies.
Last edited by [NWA]Ar4iks on 27 Aug 2011, 22:59, edited 1 time in total.
User avatar
Roll
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 03 Jun 2009, 10:33

Re: Beztēma #7

Post by Roll »

hummmn , BWS kāds tev sanāk bija niks ? :?
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Pareizticīgais neesmu,un tas ko tu aprakstīji varētu būt vienīgi tu ;) kapēc?Jo tu tik labi zini par cilvēkiem,ka prieks.Tā vien liekas,ka vēlies izklāstīt savu dzīvestāstu,lai tikai pierādītu savu taisnību,kura nu galīgi tev nav.Tas ka tev liekas,ka tāds kā tu un tikai tu ir normāli cilvēki-piedod,tev jāarstējas.Nav man kompleksu,un pat ja ir-kas no tā?Tev no tā krāniņš nokritīs?Nesaprotu tādus,kas kritizē pie katra vārda.Jā man arī nepatīk tie troļļi bootā kas tur fano par Āboli vai Android,un nolamā visādos vārdos,bet man jau likās ka šeit būs mazāk tādu,kas te troļļos.Nē,atrodās viens,un šis nu tagad izklāstīs visu,ko pagājušo nakt darījis zem segas(to domāt kā kabatas biljardu) ar savu labo roku.Nu kam to vajag?Nu ne jau man,vai Sašam Petuhovam no mazo grupiņas.Tātad-nevienam!
Image
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

Tik sen neesmu bijis forumā, bet diršanās kā bija tā vēljoprojām ( nezinu vai pareizi uzrakstīts ;D ) arī ir.
Un kā parasti, tajā ir iesaistīts Evolz un BWS. (doh)
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Bet tas kā jau parasti, Imi. Kā tad savādāk bez diršanās BoxG'ā.

P.S. Neizlasīju līdz pusei lai noprastu ka atkal būs kautkādas stulbības, Evol. Es neuzskatu sevi par labāko, kā arī nepazīstu tevi - spriežu pēc tavas uzvedības. ;]

Vari teikt ko gribi, man būs dziļi vienalga, jo lai ko arī tu teiktu, tur tāpat nekad nebūs nekāda sakara un pamatojumu. (vismaz nākošo gadu jau nu noteikti.)

Kā arī, neaizmirsti, ka ja cilvēki neizrāda interesi tajā, ko es saku, tad viņi jau nu čist pievērsīs uzmanību tai smakai kas nāk no tavām lūpām.
Last edited by Lyricist on 27 Aug 2011, 23:09, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Kārtējā putra, labāk šo runu paņemat galvā:
"These countries (Cuba and Venzuela) only ever had two choices; either to be imperfectualy their own or to be imperfectualy ours, and like us they prefer to be their own." by Sean Penn

Un šī situācija ir līdzīga... Protams, ceru šie vārdi aizies līdz pelēkajai vielai.
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Njā, normāla viela pārdomām. Bet runājot par visu šito, man jau vispār patīk USA. Kā jau pats teici, Amerikāņi vēl uzskata ka PSRS pastāv un ka tagad viss sūdīgi, jo citas valstis beidzot sāk kautcik atgūties no šitiem pāris pēdējiem gadiem.
Image
User avatar
Roll
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 03 Jun 2009, 10:33

Re: Beztēma #7

Post by Roll »

Roll4iks[O] wrote:hummmn , BWS kāds tev sanāk bija niks ? :?
:?

minēšanas spēlēs izownoju aleksi : DDD Tagad tik viegli ar jauno googli visu atrast : D
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Cik zinu, tad man vienmēr ir bijis niks BWS - jau kādus gadus 3.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Roll4ik, es cerēju, ka nevienam to neteiksi, jo es to jau gandrīz kā pāris nedēļas zinu. :/

Ja visi zinātāji klusētu, būtu bijušas savas priekšrocības, bet nu vairs nekā. :D
Image
User avatar
Roll
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 03 Jun 2009, 10:33

Re: Beztēma #7

Post by Roll »

Aleksi , kāda iespēja , ka kāds saprata ? : DDD
Es arī meklēju kādas 10 min un tad tikai sapratu ka var tādā veidā un bija. : D
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Ē, jūs runājat par to ka googlē var search by image?
Image
Locked