Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Kāds varētu izstāstīt kā Firefoxam izveidot bookmark tab,līdzīgi kā tas ir Chrome?
Image
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

A kāds var man izskaidrot kādēļ daudz lieto un atbalsta firefox? Es personīgi dodu priekšroku google chrome... Kāds firefox lietotājs var pateikt plusus firefox'am?
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Tādu nav.Lietoju GC,kautkur nozuda un ielādēju FF.Dzīvošu tālāk ar FF,vai visdrīzāk ar Operu.
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Spozhais[1337] wrote:A kāds var man izskaidrot kādēļ daudz lieto un atbalsta firefox? Es personīgi dodu priekšroku google chrome... Kāds firefox lietotājs var pateikt plusus firefox'am?
Personīgi šķiet ka nekā, bet tik un tā mans paliek pie Firefox, nezinu kapēc, bet labāk pie firefox.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Es arī esmu par Firefox, cuz ir baigi pierasts jau. Protams, GC arī ir interesants un varbūt pat arī ātrāks, bet pierasts ir pierasts.

Image
Esmu viena klikšķa attālumā no photoshopēšanas
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Nu ja, mūsu vietējam profesionālim *sarkasms* iekš photoshop viņu vajag viena klikšķa attālumā.
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

ērtāks.
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Tādēļ ka esi pieradis pie viņa?
Image
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Beztēma #7

Post by Panty[1337] »

Hemis[ADT] wrote:Kāds var šo izskaidrot? Kurš labāks un kapēc tāda cenu starpība?
http://www.dateks.lv/cenas/21/50570_amd ... dition.php
http://www.dateks.lv/cenas/88/55729_int ... a1366_.php
I7 ir labaks par Phenomu , jo ir nedaudz vesaks un bish atraks, bet AMD ir nedaudz karstaki proci, un nedaudz lenaki, ja majas datoram(stacionarajam) tad viennozimigi AMD, ja portativajam tad Intel, ja gribi kadu no tiem nemt, tad nem AMD, bet es ta pat neredzu jegu no 6 kodolu procesora (paslaik).
Reali visiem vienmer domas dalas, ir tadi, kas aizstav Intel un turas pie ta, ir tadi ka es , kas aizstav AMD un pieturas pie si.
Intels ir dargaks praktiski tikai Zimola del.Viss atduras pret naudu.
Bet toties uz AMD (krietni ieekonometas naudas) var iepirkt daudz citus labumus (cool)
V6K[BoxgSux]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 33
Joined: 13 Jan 2011, 20:07
Location: |||||

Re: Beztēma #7

Post by V6K[BoxgSux] »

Kas serv jauns? Bus kkads update?
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

ja nav slinkums lasit
Gibox[BoxG] wrote:es varētu daļēji piekrista tam, ko esat teikuši. ja godīgi, man jau 2-3 gadus atpakaļ apnika sa-mp padarīšana, bet neko neaizslēdzu principa pēc. nauda? nē. reāli, no sa-mp nekādu ienākumu šobrīd nav, nav jau kopš februāra , ir tikai izdevumi. ne santīms pēdējo 2-3 gadu laikā nav atpelnīts no tās naudas, ko esmu ieguldījis šajā projektā. dažas dienas atpakaļ noslēdzu līgumu ar jaunu sms kompāniju, līgums jau ir izsūtīts. saņemšu līgumu, parakstīšu, nosūtīšu atpakaļ un sms pakalpojumi dažu dienu laikā atsāks savu darbību. pagaidām ieplānots pēc sms savešanas kārtībā likt arī jauno gamemoda versiju, tas varētu būt septembra vidus-beigas, par to, protams, paziņošu jaunumos. runa gāja par maizi. jā, iedevu forumā moderatoru, iedevu adminu serverī, vismaz viņš bija gatavs uzņemties atbildību, kamēr es pie datora neuzturos, protams, viņam bija dažas kļūdas, kuras jūs uztvērāt par smagu, bet vajag arī saprast, ka visi mēdz kļūdīties. nebiju domājis tagad jau atklāt tālākos plānus, bet te jau sākās tādi, kā 13. janvāra notikumi, man nav vēlēšanās, lai te visi turpina baumot un runāt par projekta slēgšanu, viss turpinās! pagaidu plāns - pieslēgt sms, savest kārtībā gamemoda bugus, palaist jauno gamomode versiju ar vismaz diviem jauniem minigame's un citiem apgreidiem, kā arī webs gaida jaunu dizainu, kurš, iespējams, tiks uzstādīts drīzumā. ir jautājumi? kā arī, iztiksim bez aizvainojumiem, varbūt kādam ir kādas idejas, ko vēl varētu ieviest. droši rakstiet uz [email protected]
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Hihi.Ieinstalēju operas browseri un esmu priecīgs.Tagad visi GC un FF lietotāji var skriet uz Aglonu un pielūgt Google un Mozilla dievus (finger)
Ātrdarbība ir manāmi ātrāka nekā ar GC/FF.Ieteiktu visiem,kam ir mazjaudīgi datori pāriet uz Operu.

Ā un jautājums tiem,kas lieto operu.Kā izveidot grāmatzīmes,nu kā piem.GC tas bija.Tur varēja samest iekšā savus linkus un uz nebēdu līst kur vajag,a kā to izdarīt Operai?
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

Spozhais[1337] wrote:Tādēļ ka esi pieradis pie viņa?
nē, jo viņš ir ērtāks, vieglāk pārskatāmāks un parocīgāks, katrā ziņā tiem, kuri sēž vairākos web'os vienlaicīgi, ne tikai sūduragiem.lv


Evolzz wrote:Ieteiktu visiem,kam ir mazjaudīgi datori pāriet uz Operu.
tikai tapēc labāks? xd
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Nu palielam jā.Ir protams dažas fīčas,kas atvieglo dzīvi,ir arī kautkas kas traucē,bet jā-Opera ir labāks.
Image
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Nu ar google chrome tu krietni ātrāk nokļūsi sev iemīļotā mājaslapā nekā ar firefox, un firefox tev vislaik prātu čakarēs ja būsi kādreiz gājis mājaslapā copy/pastējot linku, jo tad tev tas pastējums vienmēr būs pirmais piedāvājums, un tas nav forši.
Image
Locked