Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Vecis ierunājās.Tieši šādas attieksmes dēļ arī ir aizgājuši daudzi labi spēlētāji uz citiem projektiem,vai aizgājuši vispār.Ar šādu attieksmi tikai baida citus.Vot teiksim,ja šeit būtu vēl kāds serveris(tas pats LFS),tad šeit arī uzturētos daudz vairāk spēlētāju,bet tākā te ir tikai reāli samp serveris,nu tad piedod atvaino-ko es te meklēju.Ir daudz labākas komūnas par BoxG(tikai to te neviens neatzīs un tūlīņ pat nobanos),kurās ir piemēram podkāsti,kurus ir interesanti klausīties,kā arī saturīgi raksti par jaunajām spēlēm.Te tādi ir?Nav.te jau pat vairs nav komūna,te ir tikai pliks serveris ar forumu.
Image
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Skilled[O] wrote:Beidzot, dabūju jaunu pc. Bez pc sēdēju vairāk kā nedēļu, tāpēc biju pazudis.

Neliels ieskats manā jaunajā datorā:

BILDE #1
BILDE #2
Nu ja jau mēramies, tad mēramies pa riktīgam :)
Image

aaaaaaaaand Haters gonna hate ( dedicated to v6k)
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

Evolzz wrote:Vecis ierunājās.Tieši šādas attieksmes dēļ arī ir aizgājuši daudzi labi spēlētāji uz citiem projektiem,vai aizgājuši vispār.Ar šādu attieksmi tikai baida citus.Vot teiksim,ja šeit būtu vēl kāds serveris(tas pats LFS),tad šeit arī uzturētos daudz vairāk spēlētāju,bet tākā te ir tikai reāli samp serveris,nu tad piedod atvaino-ko es te meklēju.Ir daudz labākas komūnas par BoxG(tikai to te neviens neatzīs un tūlīņ pat nobanos),kurās ir piemēram podkāsti,kurus ir interesanti klausīties,kā arī saturīgi raksti par jaunajām spēlēm.Te tādi ir?Nav.te jau pat vairs nav komūna,te ir tikai pliks serveris ar forumu.
Bļin, es arī nesaprotu ko tu šeit meklē. Neviens jau tevi nespiež šeit uzturēties, vari droši iet uz saviem labajiem forumiem un komūniem.
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Neviens jau nespiež.Es tikai lasu tos krutos postus,kuros paši troļļojat,a citus troļļus wārno,bano un sit.
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Evolzz wrote:Vecis ierunājās.Tieši šādas attieksmes dēļ arī ir aizgājuši daudzi labi spēlētāji uz citiem projektiem,vai aizgājuši vispār.Ar šādu attieksmi tikai baida citus.Vot teiksim,ja šeit būtu vēl kāds serveris(tas pats LFS),tad šeit arī uzturētos daudz vairāk spēlētāju,bet tākā te ir tikai reāli samp serveris,nu tad piedod atvaino-ko es te meklēju.Ir daudz labākas komūnas par BoxG(tikai to te neviens neatzīs un tūlīņ pat nobanos),kurās ir piemēram podkāsti,kurus ir interesanti klausīties,kā arī saturīgi raksti par jaunajām spēlēm.Te tādi ir?Nav.te jau pat vairs nav komūna,te ir tikai pliks serveris ar forumu.
Saproti lielāko daļu komūnas tur dažādas speles un viņiem ir viens kopējs forums, bet BoxG atsevišķi, līdz ar ko te ne no podkāstiem, ne no aprakstiem nebūtu jēgas, jo tomēr šis ir lielākoties saistīts ar samp.
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Evolzz, ja kādas pretenzijas vari droši lasīties prom, neviens tevi šeit netur.
Me Gusta.
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Beztēma #7

Post by Gibox »

Izteici savas domas, pietiek. Gribi sēdi, negribi nesēdi šeit. Jā, piekrītu, ka jau kādu laiciņu nekas jauns nav bijis, bet, ja tevi tas neapmierina, tad būs tikai ļoti pieklājīgi, ja nemudināsi citus noskaņoties negatīvi. Paldies! :)
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

[23:21:45] MARČELLO: ew tu nezini kada autobusa sradnieka to sudu kur jaraksta cipa cik suma vinjs nem
[23:23:48] MARČELLO: ew
[23:24:07] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): es neko nesapratu no tā, ko tu rakstīji
[23:24:44] MARČELLO: ka var uzrakstit sampa kad strada pa autinu kipa tur jaraksta kautkas lai raditos zila krasa cik summa tas soferis nem
[23:25:13] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): par pawno lietām vari man neprasīt
[23:25:36] MARČELLO: to sudu tacu es esmu kopejis
[23:26:02] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): tev savā serverī vajag fīču, ka var strādāt par autobusa šoferi?
[23:26:34] MARČELLO: neee cik suma vinjs nem kad brauka lai speletaji man maksa kad es vinjus aizvedu kur vinjiem vaig
Palīdziet cilvēkam! :(
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

neliels ieskats manā jaunajā datorā ar i7 proci :))))
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lter9 ... o1_500.gif
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Ar vienu nulli nepietiek ja?
Image
User avatar
True.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 39
Joined: 22 Jul 2011, 20:40
Location: Netālu no /locolow.

Re: Beztēma #7

Post by True. »

Nē !

Ām, gribēju pajautāt ja grib ko pirkt ar sms tad jāgriežās pie Gibox'a pa skype ja ? ;O
Image

BoxGā no 22 Jūlijs 2011.
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Cayne wrote:Nē !

Ām, gribēju pajautāt ja grib ko pirkt ar sms tad jāgriežās pie Gibox'a pa skype ja ? ;O
Būtu palasijis, tad protams privāti pa skype, trololol. (trolly)
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
True.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 39
Joined: 22 Jul 2011, 20:40
Location: Netālu no /locolow.

Re: Beztēma #7

Post by True. »

Nu skaidrs, paldies par informāciju. Varēja jau arī izstikt bez trololol.
Image

BoxGā no 22 Jūlijs 2011.
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Cayne wrote:Nu skaidrs, paldies par informāciju. Varēja jau arī izstikt bez trololol.
Bez tā trololol neiztikt man. :DD
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Cayne wrote:Nē !

Ām, gribēju pajautāt ja grib ko pirkt ar sms tad jāgriežās pie Gibox'a pa skype ja ? ;O
Ātrāk būtu caur mani...Jo es atbildu... ;/
Locked