Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

Hustler_Believable wrote:Ne, nu kruta - vakar nopirku HD Kameru, Hitachi... Itka pietiekami saaliti nebija galigs kreps laikam ap 130... Karoch atnaaku maajas iesledzu viss graudains un ar tadam, ka musina - troksniem... No HD Ne smakas... Sodien stiepsu atpakal uz veikalu un mainisu pret JVC/Samsung NE HD! Jo, tomer tas nav fotoaparats bet kamera un video gribas baudamu... Enijvej sis ir ieteikums tiem kas plano iegadaties kameru - NE skataties uz itka ''leetam hd kameram'' bet peerkat, tada cena Ne HD brendoto!! Neiesaku nevienam uzkapt uz si pasa grabeklja.. jacer ka Comet Klientu serviss bus ok.....
you fail AGAINNNNNNNN!!!!! man draugam ir Hitachi firmas HD kamera - sitada
Image un nav nekad bijushas problemas ar kkadiem trokniem vai graudiem,ir divas iespejas vai nu tev iesmereja brakji,vai ari tu nemaki apities ar to kameru. ja tu nemaki apieties ar to kameru tad tev ir divas iespejas - mest ara vai ari palasit i-neta infu. ja tu izmetisi ara,tad tev ir divas iespejas - tava kameru atradis kads bomzis aizies uz lombardu un dabus pikji,vai ari to neviens neatradis,un ta nonaks svalka kur to samicis,un ta pec 5000 gadiem sapus. ja tavu kameru atrod bomzis un dabun pikji,tad vinjam ir divas iespejas - aiziet uz tuvako veikalu pakal shmigai,vai ari nopirkt normalas drebes un savest sevi kartiba,un sakt jaunu dzivi! ja bomzis nopirksh shmigu,tad vinjam ir divas iespejas,vinsh aizmigs uz ielas un nomirs,vai ari vinsh sadzers ar draugiem un bus rajona vecis. ja bomzis nomirs,vinsh sapus,un vinja vieta izaugs koks. ja izaugs koks,tad ir divas iespejas,tas bus berzs vai egle,ja tas bus berzs vinjam ir divas iespejas,vinsh klus par papiru,vai ari augs lidz pastarai dienai. ja vinsh klus par papiru vinjam ir divas iespejas,vinju izmantos kada biroja un agri vai velu izmetis,vai ari uz vinja kko uzzimes kads berns un tas glabasies pie vecakiem ka laba davana no berna. ja vinju izmetis ara,vinsh nonaks otreizejas parstrades ceha kur no vinja uztaisis toaletes papiru. tagad vinjam ir divas iespejas,tas toaletes papirs nonaks virieshu toalete vai sievieshu,ja nonaks virieshu ar vinju ir cauri,bet ja nonaks sieviesu toalete vinjam bus divas iespejas. ar to papiru nosaulis priekshu vai aizmuguri,un tad ir divas iespejas.......pagpagpag,tad kada hu*pec tev vispar ir vajadziga ta kamera - believablje?

EsBijuTe wrote:
baardas_Levis wrote:Kuru tas interesē? :.
true story :/
Bezjedzigs posts kursh nav novarnots! :/
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
BuGeeD
Censoņa
Censoņa
Posts: 348
Joined: 16 Feb 2011, 07:47

Re: Beztēma #7

Post by BuGeeD »

Atkal sākās, Belivableij ar Evolzz'u. :S
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Īsumā par Deliit postu.

Kamera nonāks misenē - nepūs, vai pie bomža, bomzis nomirs ja nopirks šmigu - būs koks, koks vai nu bērzs vai egle, vai arī savedīs sev dzīvi kārtībā nopērkot drēbes, koks var būt papīrs, vai nu birojā (ātri tiks izmests) vai arī bērns apķēpās lai visu mūžu to papīru glabātu, tālāk pārstrādājot toletes papīrs, tālāk kurā toletē, un beigās nahuj tev kameru?
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Labrit boni.

Braakji bija leeca, laikam kkas tur karoche es neklausijos.
Atdevu atpakal.


Kapec man vajag ? Mes, ar gjimeni biezhi braucam kautkur, kad ir iespeja un to visu es daudz labpratak iemuzhinu foto/video.


Parcik neko jedzigu, taja cenu grupa neatradu no kameram un beigas vispar, izdomaju ka labak nemt fochiku panemu shaadu -

Image fochiks ljoti jauks un ar pirkumu esmu apmierinats...


Jaa, atbildod uz tavu teoriju es gan drizak domaju ka plastamss paroglotos aatrak un parverstos smiltis nemot vera ka tur ir metala detalas kas izjuktu pirmas tas viss notiktu nedaudz aatrak un varbut pec parsimts/tukstots gadiem kaads atrastu vecu plastamsas gabalu sava kiborga kostima domadams kas tas tads ir un tad secinajums ir ka plastmasai vajag ka minumums paris k gadu. Beet, paga - kapec tu ^^ lidzigu chernu uzrakstiji boni? (cool)



edit: precizi tada hitachi bija... Bet nu jaa veikala jau pateica ka braakjis... bet nu isteniba labi vien ir.. Jo kad pirksu kameru skatisos ko nopietnaaku - pagaidam sis fuji ir zbis...
Image
GET REKT
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Es tavā vietā būtu ņēmis kautko no Canon,Nikon.Fujifilm un citi tie izstrādājumi nav ņemami par nopietnu.Gribētos redzēt,kāda bija cena un kāda ir bilde no tā fujikuškamukijas kameras.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Pašam arī ir Fujifilm aparāts. Pēc izskata tāds pats, kā Believable, bet uz objektīva rakstīts 15x. ;p 21mp un vispār tīri zolīdas bildes sanāk.
Biežāk tomēr izmantoju telefonu. 5mp un bildes apmierinošas, ja roka netrīc.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

Nevaig dzert, netrīcēs, vai arī uzliec sporta režīmu, kurš domāts speciāli alkoholiķiem ar trīcošām rokām.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Evolzz wrote:Es tavā vietā būtu ņēmis kautko no Canon,Nikon.Fujifilm un citi tie izstrādājumi nav ņemami par nopietnu.Gribētos redzēt,kāda bija cena un kāda ir bilde no tā fujikuškamukijas kameras.

Kamera ir precizi tada ka bilde ;)
Samaksaju es + - 180 paundi, ar 4gb karti.
Image
GET REKT
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

Deliite[1337] wrote:
EsBijuTe wrote:
baardas_Levis wrote:Kuru tas interesē? :.
true story :/
Bezjedzigs posts kursh nav novarnots! :/
true story hater :/ x2
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Beztēma #7

Post by Amish »

Ja grib normālu fotoaparātu, tad tiešām jāņem Nikons vai Canons. Pārējie ir ,tā teikt, krapi manā uztverē. Bet man nu un. visu fotografēju un filmēju ar telefonu. Šādu:
Image


Kamera priekš telefona ir vienkārši satriecoša, 8.1mpx. Video arī var filmēt HD 720p kvalitātē. Takā, priekš manis pilnīgi pietiek.

Bet, ja ņem fotoaparātu, kā fotoaparātu, tad Canon'u vai Nikon'u ar iespēju mainīt objektīvus utt. Lai fotoaparātu var sagatavot nepieciešamajam pielietojumam.



EDIT: BTW, šis ir fočēts ar telefonu, biju kaut kad testējis macro funkciju. Lūk rezultāts:
Image
Last edited by Amish on 26 Oct 2011, 22:51, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Hustler_Believable wrote:
Evolzz wrote:Es tavā vietā būtu ņēmis kautko no Canon,Nikon.Fujifilm un citi tie izstrādājumi nav ņemami par nopietnu.Gribētos redzēt,kāda bija cena un kāda ir bilde no tā fujikuškamukijas kameras.

Kamera ir precizi tada ka bilde ;)
Samaksaju es + - 180 paundi, ar 4gb karti.
Bļin,es nedomāju par bildi,bet par uzņemto bildi.Es tavā vietā par to naudu būtu Canon EOS 40D,nevis to fujifilm.Bodyu jau kamerai varētu dabūt,objektīvi maksātu labu ciparu,
Image
User avatar
True.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 39
Joined: 22 Jul 2011, 20:40
Location: Netālu no /locolow.

Re: Beztēma #7

Post by True. »

TavsSencis wrote:Ja grib normālu fotoaparātu, tad tiešām jāņem Nikons vai Canons. Pārējie ir ,tā teikt, krapi manā uztverē. Bet man nu un. visu fotografēju un filmēju ar telefonu. Šādu:
Image


Kamera priekš telefona ir vienkārši satriecoša, 8.1mpx. Video arī var filmēt HD 720p kvalitātē. Takā, priekš manis pilnīgi pietiek.

Bet, ja ņem fotoaparātu, kā fotoaparātu, tad Canon'u vai Nikon'u ar iespēju mainīt objektīvus utt. Lai fotoaparātu var sagatavot nepieciešamajam pielietojumam.



EDIT: BTW, šis ir fočēts ar telefonu, biju kaut kad testējis macro funkciju. Lūk rezultāts:
Image
Vot šo es saprotu, pēc manām domām šis ir viss labākais, gan kameras ziņā un telefona.
Image

BoxGā no 22 Jūlijs 2011.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Hah.


@evol.

Man pasam, ir bijusi spogulene. dynax's. Chomam bija d80 nikons jeb cits.. neatminos - tada kamera ar objektivu maksa un karti, somu u.t.t maksa, 2,3x manu summu. Nerunasim par spogulenes apkopem, sledzha nodilumu u.t.t. Un ir bijusi ari Minolta Dynax 40 ar 180MM af objektivu,(filminiece) ta, videji ap 80 izmaksaja... ;D + Lietotu es tochna negribeju...

Soreiz, man vajadzeja vienkarsu, fotoaparatu kas ir, labaks par ziepjutrauku.
Bildes, sanak ljoti labas. Par video ari nesudzos..


@amish
Vivaz, ir hlams maigi izsakoties - kaadi ir visis Symbian telefoni. Leens, un mana uztvere nedraudzigs interfeiss... Nezinu, ja tev patik viss ir labi - bet ar telefonu nekad nebus tadas bildes ka ar Fotoaparatu... Nekad! Mana uztvere telefons nebus fotoaparats. Lai ko tur baaztu ieksa!!


Paskatijos cheka - @ currys bija atlaide..

Fotoaparats no 300 uz 169.
Karte 7..


Kopa 177.



Japiebilst, ka visas jaunas fishkas ari ir.... Katra gadijuma par so cenu butu bijis amorali nepirkt ja @ ebay tads maksa 220... Bildes mana uztvere ir lidzigas, spogulenei.. Bet man ikdienas lietosana no spogulenes vnk jeegas nav..

Canon, nepatik. Mana uztvere fotoaparatus vislabak razo firmas kas uz to tendejas a.k.a Nikon,Fujifilm,Kodak,Olympus. Canon nav slikts bet nesaista...



PS -
Ideala apgaismojuma aka dienasgaisma ar makro var uztaisit skaistu bildi ari ar manu veco 5mpx fuji... Es ritdien nobildesu kautko ara jo iekstelpas nav jeegas neko bilded reali...
Image
GET REKT
Ivans_Niknais
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 21
Joined: 18 Oct 2011, 15:27

Re: Beztēma #7

Post by Ivans_Niknais »

Nu bāc šodien sencis nopirka jaunu ferrari , tā iegrābāmies jebal , viena riepa drusku mīkstāka nekā otra nu pizdec 350k pa gaisu , jebal.Neziniet ka piepumpēt riepu , ar muti mēģinu ņihuja nesanāk.
Japiebilst, ka visas jaunas fishkas ari ir.... Katra gadijuma par so cenu butu bijis amorali nepirkt ja @ ebay tads maksa 350k , tikai es uzskatu ka riepa pa misktu un tas ferrari ir huinja


Joprojam klausos
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Un ko vēl neizdomāsi ?
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Locked