JaanOnkuls

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
WOH_plovovich.
Censoņa
Censoņa
Posts: 335
Joined: 11 Oct 2010, 20:27

JaanOnkuls

Post by WOH_plovovich. »

1.Tavs īstais vārds. Jānis.
2.Tavs pašreizējais vecums.Pašlaik 15,bet 10 janvārī paliek 16 gadi.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)Esmu bijis admins savā minecraft serverī un drauga serverī.Vēl es adminēju vienā stunt serverī,bet neatceros nosaukumu.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.Man ir sūdzības,bet tagad nevaru atrast jo te pārāk daudz bezjēdzīgu sūdzību.
5.Kāds mums būs labums no tevis?Es varēšu ilgi sēdēt sa-mp un sodīt pārkāpējus.Un bieži vien kad ir kāds čīteris nevar neko izdarīt ar viņu,tikai uzrakstīt sūdzību.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Katru dienu,izņemot tad kad es eju kaut kur ciemos vai ceļoju.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.Boxg serverī spēlēju jau no 2010 gada 11 oktobra.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.Jānis.P. , JANKA. un citus neatceros.
9.Kā uzzināji par BoxG community?Es par boxg community uzzināju meklējot sa-mp latviešu serveri un atradu.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). (Vēlams 30 vārdi minimums)augstāk mani sauc Jānis.Man ir 15 gadi,bet 10 janvārī jau 16.Skolā draugi mani sauc par JaanOnkuli.

Uzliku arī tādu niku,jo iepatikās .Sa-mp boks-gā spēlēju jau diezgan ilgi.Tagad esmu atsācis spēlēt no sava lielā pārtraukuma.Tagad serverī man ir daudz uz labi draugi.Nesen man bija pašam savs klans,bet man tomēr nepatīk būt galvenajam.Serverī dažreiz esmu pat visu nakti,bet tas tā,pa retam.Man serverī ir sasniegts maksimālais līmenis.Tas arī būtu viss.

Ar cieņu JāaņOnkuls.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: JaanOnkuls

Post by Maize[1337] »

Atteikts
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Locked