Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #7

Post by [OFF]katelmaisis »

Ak vaaaaiiiii, ko es lasu? Pirmkārt, kādi veikali? Kurš būs tas idiots, kura interesēs ir valodas dēļ nepārdot preci? Biznesā tā nenotiek.

Tas varētu strādāt slimnīcās, skolās. Tur jā... tur pie manis atnāktu krievs un es viņam teiktu, lai viņš iet prom, jo viņam ir savs krievu skolotājs un, lai liek mani mierā.
Image
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Tu kko nesaprati... runa iet par to ka pārdevējs un pircējs viens otru nesapratīs, nevis ka pārdevējs nepārdos tādēļ ka pircejs ir latvietis.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[OFF]katelmaisis wrote:Ak vaaaaiiiii, ko es lasu? Pirmkārt, kādi veikali? Kurš būs tas idiots, kura interesēs ir valodas dēļ nepārdot preci? Biznesā tā nenotiek.

Tas varētu strādāt slimnīcās, skolās. Tur jā... tur pie manis atnāktu krievs un es viņam teiktu, lai viņš iet prom, jo viņam ir savs krievu skolotājs un, lai liek mani mierā.
Ir cilveki ar labu materialo stavokli, un pamatigiem principiem.
Image
GET REKT
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #7

Post by [OFF]katelmaisis »

Ja runa iet par kaut ko nopietnu, nevis mazajiem Rīgas pārtikas veikaliem, tad ir skaidrs, ka tur tādu nesaprašanos nebūtu. Reāls piemērs ir visi Rīgas lielveikali. Tur visi pārdevēji brīvi runā gan krieviski, gan latviski. Elkorā pie manis pienāk pilnīgākais krievs un neskatoties uz to, ka mums ir jāsadarbojas, lai viens otru saprastu mēs tomēr lieliski sarunājamies.

Bet lasot to tekstu par principiem man nāk prātā tikai miljonu darījumi... bet tas ir kas? Kaut kāda kārtējā industriālā rūpnīca? Nu ne jau te. Muita? Man liekas, ka tur tā pat nekas arī tagad nenotiek Latviski :D.

"parcik krievu valoda ir otra valsts valoda tu vari atteikties svert tos bananus man , kamer nebusu paprasijis krieviski."

un komentējot šo... tu banānus vari nesvērt arī tad, ja ienāk vietējais. wtf
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

apgaismosu visus, ka sis chalis nav roliks , iespejams gangans tik sapratis par ko runaju..

konkreti sis profile.php?mode=viewprofile&u=11058

tas ir niko, vakar esot bijis ar niku snaky. :DD


[visiem kas nezin , niko ir engeimu retards nummur 1.]
Image
GET REKT
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #7

Post by Levis[T][TITS] »

Prieks, ka tu atklāji viņa slēpto personību. Tagad mēs visi to zināsim, un varēsim būt kruti. YO
CAW
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Levis_WorX[T][TITS] wrote:Prieks, ka tu atklāji viņa slēpto personību. Tagad mēs visi to zināsim, un varēsim būt kruti. YO
prieks ka man izdevas
Image
GET REKT
User avatar
Insane[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 93
Joined: 17 Mar 2010, 17:39
Location: Jelgava

Re: Beztēma #7

Post by Insane[A] »

Latvijā būs tikai viena valsts valoda. :)
M1E
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 13 Feb 2012, 10:49
Location: kurinatava

Re: Beztēma #7

Post by M1E »

Hustler_Believs wrote: [visiem kas nezin , niko ir engeimu retards nummur 1.]
Un tu esi boxg liriskais kretins nummur 1.
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Nu par to balsoshanu, pats neesmu pietiekoshi liels lai balsotu, bet mamma aizgaaja nobalsot PRET, kautgan es un visi mani radi (no mammas puses ) ir krievi. Bet tas jau neko nemaina, vienkaarshi ja pienemtu tad buutu baigais bardags.. :.

EDIT: Nav garumziimes, jo klaviatuura saluuza! :.
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #7

Post by [OFF]katelmaisis »

Ja tavi vecāki bija balsot, tad viņi ir latvieši, jo viņi ir Latvijas pilsoņi un dzīvo šeit. Tā pat kā tu... Beidziet taču sekot tai propagandai un dalīt.
Image
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Coyote »

mani vecaki ari bija un nobalsoja pret xP xP (finger) (finger) |:) |:) (spam) (spam) xD xD :P :P O_o O_o :? :? (cool) (cool) :o :o (headbang) (headbang)
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Beztēma #7

Post by Kvatrochijs »

Believ, Tu domā, kad aizlīdu uz engeims, jo Tu te mani noliki, nē! Aizgāju, jo tur ir kas tāds, kas nav šeit.!!!!!
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

HappyCreeper1337 wrote:Nu par to balsoshanu, pats neesmu pietiekoshi liels lai balsotu, bet mamma aizgaaja nobalsot PRET, kautgan es un visi mani radi (no mammas puses ) ir krievi. Bet tas jau neko nemaina, vienkaarshi ja pienemtu tad buutu baigais bardags.. :.

EDIT: Nav garumziimes, jo klaviatuura saluuza! :.
Bardaks tagad sāksies no krievu tautības puses.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
M1E
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 13 Feb 2012, 10:49
Location: kurinatava

Re: Beztēma #7

Post by M1E »

Quattrocchi wrote:Believ, Tu domā, kad aizlīdu uz engeims, jo Tu te mani noliki, nē! Aizgāju, jo tur ir kas tāds, kas nav šeit.!!!!!
n shit, tu ngeims spēlē tikai tādēļ, ka tev tur VĒL NAV BANS. Neskaitīsim cik naudu esi iztērējis sava retardisma dēļ, vai precīzāk, pērkot unbanus. ballīšu serverī unbanu nopirki pa 10ls un pēc nedēļas jau atkal bans :D Tas pats princips kas believable, dzīvojot ārzemēs jūtas neaizskarams, tādēļ diršas ar visiem.
Locked