TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Miitavnieks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 20
Joined: 27 Jan 2012, 21:55
Location: Jelgava

TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Miitavnieks »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; TaZ[YaKuZa]
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 46.109.41.187

3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; W4I[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. nepatiesi tiku apvainots hack izmantošanā par nebeidzamajām lodēm, jo izmantoju "snaiper" ieroci un admins neņēma vēra to ka viņam tiek dotas 500 lodes un ibanoja ar piebildi: "lodes nebeidzas? "


vai tiešām man tgd dēļ tā ka veiksmes pēc novācu kādu man jābūt nobanotām?
Last edited by Miitavnieks on 21 Feb 2012, 16:04, edited 1 time in total.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by W4I[Vendetta] »

jā, par tām lodēm nofailoju, bet pagaidi video, šobrīd tik 21% ir, lēna augšupielāde

video

hvz, Houser man sūdzējās, ka ātri skrienot tev garām un šaujot tu ar snaiperi viņu novāc + vel novāci viņu ar 2 šāvieniem, kad viņam bija 100% bruņas un 100%Hp, to es neredzēju.
Iespējams, ka šādi var trāpīt ar snaiperi, pats parasti ar snaiperi no tāluma šauju, jo no tuvuma vienmēr tieku nogalināts, tāpēc liekas nereāli šādi kādu novākt. Kāds pro snaiperis varētu te iekomentēt, bet tas laikam aizliegts.
Miitavnieks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 20
Joined: 27 Jan 2012, 21:55
Location: Jelgava

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Miitavnieks »

hvz, Houser man sūdzējās, ka ātri skrienot tev garām un šaujot tu ar snaiperi viņu novāc + vel novāci viņu ar 2 šāvieniem, kad viņam bija 100% bruņas un 100%Hp, to es neredzēju.






nu cik es atminos šāda situācija bija, bet bija vairāk kā divi šaāvieni, un arī es pats par to brīnijos






Iespējams, ka šādi var trāpīt ar snaiperi, pats parasti ar snaiperi no tāluma šauju, jo no tuvuma vienmēr tieku nogalināts, tāpēc liekas nereāli šādi kādu novākt.





nu šoreiz es vnk izmēģināju veiksmi un man paveicās, NEZINĀJU KA TAS IR AIZLIEGTS.





Kāds pro snaiperis varētu te iekomentēt, bet tas laikam aizliegts.[/quote]



aizliegts, jo tad TU kristu kaunā?
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by W4I[Vendetta] »

TaZ[YaKuZa] hvz, Houser man sūdzējās, ka ātri skrienot tev garām un šaujot tu ar snaiperi viņu novāc + vel novāci viņu ar 2 šāvieniem, kad viņam bija 100% bruņas un 100%Hp, to es neredzēju.

nu cik es atminos šāda situācija bija, bet bija vairāk kā divi šaāvieni, un arī es pats par to brīnijos

Iespējams, ka šādi var trāpīt ar snaiperi, pats parasti ar snaiperi no tāluma šauju, jo no tuvuma vienmēr tieku nogalināts, tāpēc liekas nereāli šādi kādu novākt.

nu šoreiz es vnk izmēģināju veiksmi un man paveicās, NEZINĀJU KA TAS IR AIZLIEGTS.


Kāds pro snaiperis varētu te iekomentēt, bet tas laikam aizliegts.

aizliegts, jo tad TU kristu kaunā?
Nē, aizliegts, jo neviens no 1.majām vietām nav liecinieks, tiem, kas nav liecinieki vai admini aizliegts komentēt. Un vairākiem servera spēlētājiem pasiju par šo situāciju, vai tā ar sniper var nošaut visi teica, ka nevar.
Tie Prosnaiperi varētu nodemonstrēt, bet vel nav sanācis 1. vietas manīt online :(

Tātad mēs ar V[Vendetta] izmēģinājām /airport3 to pašu situāciju, kas video redzama, 1. reizē es viņam ar sniper šāvu un viņš ar sawnoff man, otriez viņš ar sniper man un es ar sawnoff viņam, iznākums, sawnoff tuvcīņā uzvar sniper.
- mums abiem bija 100hp un 100bruņas
- abiem bija 2 sawnoff rokā


Gaidu, ka vel kāds admins izskatīs.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Maize[1337] »

Tas ir iespējams, ja tev nešauj pretī un tu esi lagshot pro, ka tu nošauj citu blakus.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Miitavnieks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 20
Joined: 27 Jan 2012, 21:55
Location: Jelgava

TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Miitavnieks »

nu video var redzēt ka vinš tikai divas reizes izšauj pretī. es nesaprotu ko jūs ņematies, paprasat jebkuram spēlētājam kas spēlē ilgāk par mēnesi un ir redzējis kā es spēlēju, viņi pateiks ka nesmu nekāds čīteris.
User avatar
man12gadiMental[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 25 Sep 2011, 12:08

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by man12gadiMental[777] »

Nu TaZ, pēdējo reizi kad šaudījāmies nebiji nekāds Lāg shot pro, iespējams kad kautkāds mods iemests. ;P
Image
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Gredzens[777] »

Jā, un vai arī viņam bija ieslēgts Joipad, vai kā tur viņu sauca ka tēmeklis ideāli tēmē uz pretinieku.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Miitavnieks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 20
Joined: 27 Jan 2012, 21:55
Location: Jelgava

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Miitavnieks »

Falken[777] wrote:Jā, un vai arī viņam bija ieslēgts Joipad, vai kā tur viņu sauca ka tēmeklis ideāli tēmē uz pretinieku.

kas jūs visi tizleņi esat? ja jūs nemākat šaut nu tad vnk sry!! man pat lielā pālī ir vnk huinju dzenot kādu nošaut! zb jūs jau!!
Miitavnieks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 20
Joined: 27 Jan 2012, 21:55
Location: Jelgava

TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Miitavnieks »

ok. nevienu neapvainošu, vnk jau sak apnikt ka dēļ tā ka vnk prikolojoties kādu novācu un tgd esmu banots.
User avatar
kape6661[YaKuZa]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 27 Jan 2012, 16:46
Location: Jelgava

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by kape6661[YaKuZa] »

ko jūs tizleņi te ņemās? jau zb!! vnk atbanojiet šo IP un liekas mierā! es biju liecinieks ka viņš to izdarīja bez chitiem. jūs paskatieties video kā tas dārzenis skraidija viņam riņķi un tad kko gudri diršat ka tas nav iespējams ka tuvcīņā uzvar bises. atbanojiet un dodat iespēju pierādīt viņam ka viņš nečītoja.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Maize[1337] »

kape6661[YaKuZa] wrote:ko jūs tizleņi te ņemās? jau zb!! vnk atbanojiet šo IP un liekas mierā! es biju liecinieks ka viņš to izdarīja bez chitiem. jūs paskatieties video kā tas dārzenis skraidija viņam riņķi un tad kko gudri diršat ka tas nav iespējams ka tuvcīņā uzvar bises. atbanojiet un dodat iespēju pierādīt viņam ka viņš nečītoja.
Es ticu, ka esi liecinieks, jo jums ir vienādas ip.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
kape6661[YaKuZa]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 27 Jan 2012, 16:46
Location: Jelgava

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by kape6661[YaKuZa] »

nu tas varbūt tapēc ka tas ir mans kompis? c`mon, beidzat akstities un unbanojat. kautvai dzēšat ārā TaZ, bet tak domajiet kko!!!
Miitavnieks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 20
Joined: 27 Jan 2012, 21:55
Location: Jelgava

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by Miitavnieks »

tak domajiet kko!!![/quote]

kāds kko darīs pie šīs lietas izskatīšanas vai vnk visi uzliek ignoru?
User avatar
kape6661[YaKuZa]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 27 Jan 2012, 16:46
Location: Jelgava

Re: TaZ[YaKuZa] nepaties bans

Post by kape6661[YaKuZa] »

kāds kko darīs pie šīs lietas izskatīšanas vai vnk visi uzliek ignoru?[/quote]


njā, šogad laikam te nekas nenotiks, ja vien nepārsūtīs kādam naudu. vai tiešām tikai tad ja tu maksā kāds kko darīs? jau.....!! :@
Locked