Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Tas jau lūznis, runa iet par galaxy mini, ace, un tamlīdzīgajiem.

EDIT: emi, tu iepostoji tad pat kad es, un es rakstiju mentalam to :DD
Last edited by Gredzens[777] on 08 Jun 2012, 22:08, edited 1 time in total.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #7

Post by eminemZ[DC] »

Kapēc e52 luznis? :D wifi ir, gps ir, muzika ir, nez tīri labs telefons..
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Visi tā mērās krāniņiem ka prieks.Man ir nokia 101,un esmu apmierināts.Mūzika skan,microSD atmiņas karti var iebāzt,zvani un sms ir,ko vēl var vēlēties.Nemaz nevajag to sociālo tīklu miskasti.Wifi-mājās varu mierīgi piekļūt internetam.Normāls telefons par 20 latiem(Tā viņš maksāja pirms pāris mēnešiem).
Image
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

nokia 101 pilnīgi garām , bluetooth nav, gprs nav, atmiņa 16mb, 3g nav ,edge nav, 65tukst krāsas, kroč var turpināt, kopumā pogas lielas ,diezgan piemērots vecā gājuma cilvēkiem
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Tak ko tu Revok. Beidz. Viņš tak taupa naudu savam žigulim vai ko tur viņš bija izdomājis, ka pirkšot. :D
Pie tam - Neņemiet nokia's vairs!!! MISKASTES. Pašam ir nokia 700 un tagad nožēloju, ka paņēmu ziemassvētkos. Vienīgi n8 ir maza jēga ņemt, jo tam ir 12 MP kamera, pārējais smird. Labāk tiešām paņem kkādu Samsung galaxy'u, jo tam vismaz ir lielāka appu izvēle...
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Revok wrote:nokia 101 pilnīgi garām , bluetooth nav, gprs nav, atmiņa 16mb, 3g nav ,edge nav, 65tukst krāsas, kroč var turpināt, kopumā pogas lielas ,diezgan piemērots vecā gājuma cilvēkiem
Man jau patīk,kā trispadsmitgadīgie tīņi,kam ir nopirkti Samsung Galaxy S2/iPhone un cita draza tagad gudri muld par to,kāds sūds ir budget class telefons.Te jau neviens nelasa to,ko es rakstu-man tādus hlamus NEVAJAG!!!Netam un pārējai miskastei ir domāts dators.
Es personigi telefonu mainu reizi gadā,jo pēc gada aktīvas lietošanas viņš ir nelietojams.Telefons krīt,sasitas un citas izvirtības notiek,un rezultātā vairāk par 2 gadiem neizvelk.Domā,man naudu nav kur likt un katru gadu par 200 latiem pirkt telefonu?Da nu nafig.Tādā gadījumā labāk nopērku lēto nokiu,un vajadzības gadījumā iPod Shuffle vai citu pleijerīti un miers.Tas,ka jūs savu telefonu bez maz vai sterilu padarat,to kārtīgi apjājot no visām pusēm un pucējat ar pastu,nenozīmē ka tas tagad jādara katram.Tipiskais latvietis savā pilnībā-nodirš visu ko var nodirst,un ko nevar nodirst,padara par nodiršamu.
Image
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

Revok wrote:[quote="NS[1337]]

Man jau patīk,kā trispadsmitgadīgie tīņi,kam ir nopirkti Samsung Galaxy S2/iPhone un cita draza tagad gudri muld par to,kāds sūds ir budget class telefons.Te jau neviens nelasa to,ko es rakstu-man tādus hlamus NEVAJAG!!!Netam un pārējai miskastei ir domāts dators.
Es personigi telefonu mainu reizi gadā,jo pēc gada aktīvas lietošanas viņš ir nelietojams.Telefons krīt,sasitas un citas izvirtības notiek,un rezultātā vairāk par 2 gadiem neizvelk.Domā,man naudu nav kur likt un katru gadu par 200 latiem pirkt telefonu?Da nu nafig.Tādā gadījumā labāk nopērku lēto nokiu,un vajadzības gadījumā iPod Shuffle vai citu pleijerīti un miers.Tas,ka jūs savu telefonu bez maz vai sterilu padarat,to kārtīgi apjājot no visām pusēm un pucējat ar pastu,nenozīmē ka tas tagad jādara katram.Tipiskais latvietis savā pilnībā-nodirš visu ko var nodirst,un ko nevar nodirst,padara par nodiršamu.
13 gadīgie tīņi? (doh)
man jau patīk ,kā tu centies kaut ko pierādīt ,bet vienmēr iebrauc auzās , kāds kaut ko minēja ,ka ir nopircis S2 vai iphone ? Un ja tu esi tāds zābaks ,ka tev katru gadu jāmaina telefons tad vienkārši man nav ko teikt. Pirms 4 gadiem nopirku n95 un man viņš nokalpoja 3gadus un aptuveni 6 mēnešus, tu laikam tiešām esi tāds mazulis ,kas neprot apieties ar telefonu. so sad. :/[/quote]
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #7

Post by [OFF]katelmaisis »

Man arī patīk jaunās nokias. Performance viņām, manuprāt, ir lieliska.

Bet Ipod shuffle gan ir klucis. Pleijeris bez ekrāna? Da labi... Bet nano gan es kādreiz nopirkšu. Tas ir kaut kas ne tikai lietojams, bet arī sasodīti kruts.

Bet NS[1337], neiespringsti. Man patīk kā tu centies aprakstīt latvieša tēlu... Nevaino latvieti, vaino modi. Tas, ka kādu uztur vecāki vēl jo vairāk dod viņam iespēju staigāt ar krutāko telefonu rajonā. Nebūsim egoisti un skauģi. Kas liekas, ka atkal ir kaut kas latvisks, ne?
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

NS[1337] wrote:
Hustler_Believs wrote:
MaizeV6K wrote:Tak jums tagad evols iesmērēs sejā, ka tā miskaste ir labākais telefons kāds vien var būt un pēc žiguļa ar bloķi ar kuru driftot pa ciemu viņš pirks viņu.
Var tak filmēt driftu ar žiguli, ķip helmet cam ar skoču :DD
Es tev tavu helmet cam pats personīgi kautkur dziļi iespraudīšu.Jau sāk apnikt šie mazo bērnu jociņi,uzbraucieni un cita šmara,kas patiešām nevienam neinteresē.
Nac un iespraud, nummuru un adresi iedot ? Čota sen neesi redzēts, ākst. Atbrauc, varēsi izklāstīt man visu. :) Gaidu ar nepacietību, klawn.
Image
GET REKT
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Beztēma #7

Post by Bboy-Rassell »

NS[1337] wrote:
Revok wrote:nokia 101 pilnīgi garām , bluetooth nav, gprs nav, atmiņa 16mb, 3g nav ,edge nav, 65tukst krāsas, kroč var turpināt, kopumā pogas lielas ,diezgan piemērots vecā gājuma cilvēkiem
Man jau patīk,kā trispadsmitgadīgie tīņi,kam ir nopirkti Samsung Galaxy S2/iPhone un cita draza tagad gudri muld par to,kāds sūds ir budget class telefons.Te jau neviens nelasa to,ko es rakstu-man tādus hlamus NEVAJAG!!!Netam un pārējai miskastei ir domāts dators.
Es personigi telefonu mainu reizi gadā,jo pēc gada aktīvas lietošanas viņš ir nelietojams.Telefons krīt,sasitas un citas izvirtības notiek,un rezultātā vairāk par 2 gadiem neizvelk.Domā,man naudu nav kur likt un katru gadu par 200 latiem pirkt telefonu?Da nu nafig.Tādā gadījumā labāk nopērku lēto nokiu,un vajadzības gadījumā iPod Shuffle vai citu pleijerīti un miers.Tas,ka jūs savu telefonu bez maz vai sterilu padarat,to kārtīgi apjājot no visām pusēm un pucējat ar pastu,nenozīmē ka tas tagad jādara katram.Tipiskais latvietis savā pilnībā-nodirš visu ko var nodirst,un ko nevar nodirst,padara par nodiršamu.
kā tad tu rīkojies ar savu telefonu? man ir vodafone 845, tika nopirkts tiklīdz parādījās Latvijā un ne reizi neesmu nesis uz remontu, protams gļuko, bišķiņ ekrāns saplīsis, bet vel aizvien iet labi. Telefonu mainu labi ja reizi četros piecos gados, tā kā tu pats sevi esi apčakarējis nosaucot visus par sterilistiem, jo viņš man katru dienu tiek kaut kur nokrīt, atsitas, saspiežas, noberžas utt. Padomā čali, ko raksti ;)
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

NS[1337] wrote:Tas,ka jūs savu telefonu bez maz vai sterilu padarat,to kārtīgi apjājot no visām pusēm un pucējat ar pastu,nenozīmē ka tas tagad jādara katram.
Pieaudz kkad!
Tas, ka tu neizmanto telefonu internetam, nenozīmē, ka citi nedrīkst izmantot. Tie uzskati ir pilnīgi debīli un raksturīgi 13gadīgam tīnim (if you know what I mean).
Es internetu telefonā izmantoju ļoti bieži. Gan wi-fi, gan gprs. Ir gadījies izmantot google maps un arī noderējis. Kameru arī bieži izmantoju.
Citi cilvēki telefonus izmanto dažādām lietām. Citiem jau dators ir aizvēsture un izmanto tikai telefonu (jā, tas ir iespējams), tā kā beidz forumā bāzties virsū ar saviem 13gadīga bērna uzskatiem. Image
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

šodien izlaidums

Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

tam gan jāpiekrīt :D
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Šodien pus Latvia dzers.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Locked