Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Jauki visiem noligot, pats dodos prom, žēl to kas ligo pie pc pavadīs. :)
Image
GET REKT
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Plds, tev ar nolīgot.
Mums jau valsts plāni izkalti ko darīsim, Priecīgu visiem !
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Nevēlies aiz žēlestības uztaisīt man 2 prezentācijas un manā vietā sagatavoties augstākās matemātikas eksāmenam?
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Ja protams ! sarkasms
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Šodien redzēju pāris desmitu Amerekāņu armijas locekļus @ Garkalnē, daži bija melni, kā ogles! :D
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Woodys[FTW] wrote:Šodien redzēju pāris desmitu Amerekāņu armijas locekļus @ Garkalnē, daži bija melni, kā ogles! :D
Ādažos arī melnie tusējās.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

NS[1337] wrote:
Woodys[FTW] wrote:Šodien redzēju pāris desmitu Amerekāņu armijas locekļus @ Garkalnē, daži bija melni, kā ogles! :D
Ādažos arī melnie tusējās.
Piededzināti kartupeļi?
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

BWS, būtu labāk joprojām svinējis, nevis tizlojies forumā.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Es jau kārtīgi nosvinējis ;] Gaļa pacepināta, višuks ierauts, nakts noturēta nomodā - kur problēma?
Image
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Reāli lielākā daļa cilvēku Līgo ir vēl viena diena lai piedzertos, pierītos un aiziet gulēt. Pēc BWS teiktā tā jau arī viņš nosvinēja līgo, sēžot cepjot gaļu un dzerot.

Protams ir cilvēki kuri Līgo svin pa īstam, tur dzied dziesmas, sieru ēd u.tt. Kā nākas.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Woodys[FTW] wrote:Reāli lielākā daļa cilvēku Līgo ir vēl viena diena lai piedzertos, pierītos un aiziet gulēt. Pēc BWS teiktā tā jau arī viņš nosvinēja līgo, sēžot cepjot gaļu un dzerot.

Protams ir cilvēki kuri Līgo svin pa īstam, tur dzied dziesmas, sieru ēd u.tt. Kā nākas.
Neskaties tik daudz filmas, un paskaties uz realitati! Dziedat dzied kautkadi mega folkloristi vai mazi berni/cilveki dzilos laukos, sieru ed lielaka dala, un alus ir janu tradicija, pats gan nedzeru paris principu pec alu. Tapec parskati ko esi uzrakstijis, pa punktiem saravies. Cilveki iedzer vairaku iemeslu pec, bet kamer pats to nesapratisi izskaidrot nav iespejams. ;)
Image
GET REKT
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Beztēma #7

Post by Bboy-Rassell »

man diemžēl jāņos 1. reizi sanāca dzert tikai šņabi, jo alu, diemžēl, es nedrīkstu vel nedēļu dzert :(
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Woodys[FTW] wrote:Reāli lielākā daļa cilvēku Līgo ir vēl viena diena lai piedzertos, pierītos un aiziet gulēt. Pēc BWS teiktā tā jau arī viņš nosvinēja līgo, sēžot cepjot gaļu un dzerot.

Protams ir cilvēki kuri Līgo svin pa īstam, tur dzied dziesmas, sieru ēd u.tt. Kā nākas.
Un diez vai šo otro dienu izmantos paģiru nogulēšanai.
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Hustler_Believs wrote:
Woodys[FTW] wrote:Reāli lielākā daļa cilvēku Līgo ir vēl viena diena lai piedzertos, pierītos un aiziet gulēt. Pēc BWS teiktā tā jau arī viņš nosvinēja līgo, sēžot cepjot gaļu un dzerot.

Protams ir cilvēki kuri Līgo svin pa īstam, tur dzied dziesmas, sieru ēd u.tt. Kā nākas.
Neskaties tik daudz filmas, un paskaties uz realitati! Dziedat dzied kautkadi mega folkloristi vai mazi berni/cilveki dzilos laukos, sieru ed lielaka dala, un alus ir janu tradicija, pats gan nedzeru paris principu pec alu. Tapec parskati ko esi uzrakstijis, pa punktiem saravies. Cilveki iedzer vairaku iemeslu pec, bet kamer pats to nesapratisi izskaidrot nav iespejams. ;)
Neko tev pretīm rakstī nav vērts it īpaši man, kas tad es kautkāds sīkaļa meiģina uzbraukt tik krutam vecim. ;)
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Woodys[FTW] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Woodys[FTW] wrote:Reāli lielākā daļa cilvēku Līgo ir vēl viena diena lai piedzertos, pierītos un aiziet gulēt. Pēc BWS teiktā tā jau arī viņš nosvinēja līgo, sēžot cepjot gaļu un dzerot.

Protams ir cilvēki kuri Līgo svin pa īstam, tur dzied dziesmas, sieru ēd u.tt. Kā nākas.
Neskaties tik daudz filmas, un paskaties uz realitati! Dziedat dzied kautkadi mega folkloristi vai mazi berni/cilveki dzilos laukos, sieru ed lielaka dala, un alus ir janu tradicija, pats gan nedzeru paris principu pec alu. Tapec parskati ko esi uzrakstijis, pa punktiem saravies. Cilveki iedzer vairaku iemeslu pec, bet kamer pats to nesapratisi izskaidrot nav iespejams. ;)
Neko tev pretīm rakstī nav vērts it īpaši man, kas tad es kautkāds sīkaļa meiģina uzbraukt tik krutam vecim. ;)
Nu wtf, tu filtre pats ko raksti ? Parlasi sevis uzrakstito un padoma kur ir loģika. Es neviena vieta tev neuzbraucu. (doh) Nekur nesaku ka esmu baigi kruts vecis. :DD

btw, es nemaz nezinu cik tev ir gadu, bet ja tev ir kompleksi un uzskati sevi par sikaļu, tad man žēl. :(
Image
GET REKT
Locked