Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Woodys[FTW] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Woodys[FTW] wrote:Reāli lielākā daļa cilvēku Līgo ir vēl viena diena lai piedzertos, pierītos un aiziet gulēt. Pēc BWS teiktā tā jau arī viņš nosvinēja līgo, sēžot cepjot gaļu un dzerot.

Protams ir cilvēki kuri Līgo svin pa īstam, tur dzied dziesmas, sieru ēd u.tt. Kā nākas.
Neskaties tik daudz filmas, un paskaties uz realitati! Dziedat dzied kautkadi mega folkloristi vai mazi berni/cilveki dzilos laukos, sieru ed lielaka dala, un alus ir janu tradicija, pats gan nedzeru paris principu pec alu. Tapec parskati ko esi uzrakstijis, pa punktiem saravies. Cilveki iedzer vairaku iemeslu pec, bet kamer pats to nesapratisi izskaidrot nav iespejams. ;)
Neko tev pretīm rakstī nav vērts it īpaši man, kas tad es kautkāds sīkaļa meiģina uzbraukt tik krutam vecim. ;)

Jā, es esmu džekiņš baigi foršais, jo man ir rādžiņš baigi labais. (or some shit like that)

Dzeltenās kurpes, dzeltenās kurpes, baigie gļuki ir man.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

tas viss ir hujna :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Thunder[1337]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 540
Joined: 27 Dec 2009, 21:55
Location: Hell.

Re: Beztēma #7

Post by Thunder[1337] »

youz. Te nav kāds, kurš var pārdot 20mm silikona/skrūvējamos/ķirurģiskā tērauda tuneļus?
Image
Kad asins, zeme un ugunis šķīst,
Kad ložu lietus uz cilvēkiem līst,
Kad lielākas bailes pārvarēt nākas,
Tur tikai īstā dzīve tev sākas.
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #7

Post by Levis[T][TITS] »

Nē, man ir tikai D izmēra silikona krūtis, ja vajag, tad prasi.
CAW
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Hustler_Believs wrote:
Woodys[FTW] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Neskaties tik daudz filmas, un paskaties uz realitati! Dziedat dzied kautkadi mega folkloristi vai mazi berni/cilveki dzilos laukos, sieru ed lielaka dala, un alus ir janu tradicija, pats gan nedzeru paris principu pec alu. Tapec parskati ko esi uzrakstijis, pa punktiem saravies. Cilveki iedzer vairaku iemeslu pec, bet kamer pats to nesapratisi izskaidrot nav iespejams. ;)
Neko tev pretīm rakstī nav vērts it īpaši man, kas tad es kautkāds sīkaļa meiģina uzbraukt tik krutam vecim. ;)
Nu wtf, tu filtre pats ko raksti ? Parlasi sevis uzrakstito un padoma kur ir loģika. Es neviena vieta tev neuzbraucu. (doh) Nekur nesaku ka esmu baigi kruts vecis. :DD

btw, es nemaz nezinu cik tev ir gadu, bet ja tev ir kompleksi un uzskati sevi par sikaļu, tad man žēl. :(
Es tādā nozīmē,ka man daudz ko rakstīt tev pretīm un apgalvot ko cit ir bezjēdzīgi, jo cik esmu redzējis tu vienmēr gribi pierādīt ko pavisam citu.
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #7

Post by Levis[T][TITS] »

Hustler_Believs wrote:
Woodys[FTW] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Neskaties tik daudz filmas, un paskaties uz realitati! Dziedat dzied kautkadi mega folkloristi vai mazi berni/cilveki dzilos laukos, sieru ed lielaka dala, un alus ir janu tradicija, pats gan nedzeru paris principu pec alu. Tapec parskati ko esi uzrakstijis, pa punktiem saravies. Cilveki iedzer vairaku iemeslu pec, bet kamer pats to nesapratisi izskaidrot nav iespejams. ;)
Neko tev pretīm rakstī nav vērts it īpaši man, kas tad es kautkāds sīkaļa meiģina uzbraukt tik krutam vecim. ;)
Nu wtf, tu filtre pats ko raksti ? Parlasi sevis uzrakstito un padoma kur ir loģika. Es neviena vieta tev neuzbraucu. (doh) Nekur nesaku ka esmu baigi kruts vecis. :DD

btw, es nemaz nezinu cik tev ir gadu, bet ja tev ir kompleksi un uzskati sevi par sikaļu, tad man žēl. :(
Nu a ko viņam darīt, ka viņam nav tik daudz gadi, uzskatīt sevi par lielu? Arī tu pats esi sīkaļa, kas to vien tik darā kā dirš un uzskata sevi par pārgudro.
CAW
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Levis[T][TITS] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Woodys[FTW] wrote:
Neko tev pretīm rakstī nav vērts it īpaši man, kas tad es kautkāds sīkaļa meiģina uzbraukt tik krutam vecim. ;)
Nu wtf, tu filtre pats ko raksti ? Parlasi sevis uzrakstito un padoma kur ir loģika. Es neviena vieta tev neuzbraucu. (doh) Nekur nesaku ka esmu baigi kruts vecis. :DD

btw, es nemaz nezinu cik tev ir gadu, bet ja tev ir kompleksi un uzskati sevi par sikaļu, tad man žēl. :(
Nu a ko viņam darīt, ka viņam nav tik daudz gadi, uzskatīt sevi par lielu? Arī tu pats esi sīkaļa, kas to vien tik darā kā dirš un uzskata sevi par pārgudro.
Ne gluži, viņš vienkārši mēģina apgāzt visu viedokļus un noteikt savu par pareizi, vismaz lielākajā daļā gadījumu. Piekāpjas ļoti reti.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #7

Post by [LTD]archiks »

MaizeV6K wrote:
Levis[T][TITS] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Nu wtf, tu filtre pats ko raksti ? Parlasi sevis uzrakstito un padoma kur ir loģika. Es neviena vieta tev neuzbraucu. (doh) Nekur nesaku ka esmu baigi kruts vecis. :DD

btw, es nemaz nezinu cik tev ir gadu, bet ja tev ir kompleksi un uzskati sevi par sikaļu, tad man žēl. :(
Nu a ko viņam darīt, ka viņam nav tik daudz gadi, uzskatīt sevi par lielu? Arī tu pats esi sīkaļa, kas to vien tik darā kā dirš un uzskata sevi par pārgudro.
Ne gluži, viņš vienkārši mēģina apgāzt visu viedokļus un noteikt savu par pareizi, vismaz lielākajā daļā gadījumu. Piekāpjas ļoti reti.
NO WAY! Believs tak ir pieredzējušāks džāks par jums, mazajām ānusu galvām :D
Image
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

Shift wrote:
Shift wrote:
Shift wrote:


taisnstuurveida piramiida :D
User avatar
Thunder[1337]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 540
Joined: 27 Dec 2009, 21:55
Location: Hell.

Re: Beztēma #7

Post by Thunder[1337] »

omg, omg, omg. Kur Tu tik gudrs? Kaut ko tādu, pirmo reizi redzu. :O
Image
Kad asins, zeme un ugunis šķīst,
Kad ložu lietus uz cilvēkiem līst,
Kad lielākas bailes pārvarēt nākas,
Tur tikai īstā dzīve tev sākas.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Image

Sen nebiju brinijies par to cik labi mani pazist cilvēki kuri pat nav satikuši, turpinam, es pavērošu.

Starpcitu, borat tev pašam ir 17 :DD vecis plja.
Image
GET REKT
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #7

Post by Levis[T][TITS] »

Hustler_Believs wrote:
Starpcitu, borat tev pašam ir 17 :DD vecis plja.
Eu, tu tak esi ģēnijs, es pats to nezināju. :o
Tu domā, ka savos 15 gados esi baigi vecais?
CAW
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Levis[T][TITS] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Starpcitu, borat tev pašam ir 17 :DD vecis plja.
Eu, tu tak esi ģēnijs, es pats to nezināju. :o
Tu domā, ka savos 15 gados esi baigi vecais?
tur jau tas prikols, ka es nekur neteicu ka esmu baigi vecais, to dariji tu comrad!
Image
GET REKT
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #7

Post by [LTD]archiks »

No offence but u sux like always

Bitch please, maize jūties varens? Ja jūties, tad uzdāvini man mūžīgu banu forumā. Tev tak pašam tikai 17 un vēl citus sauksi par bērneļiem, nekaunīgā maita, āmen!
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

[NWA]Arturs wrote:No offence but u sux like always

Bitch please, maize jūties varens? Ja jūties, tad uzdāvini man mūžīgu banu forumā. Tev tak pašam tikai 17 un vēl citus sauksi par bērneļiem, nekaunīgā maita, āmen!
Nū, tas gan ir teiciens, bet nu....nav jau grūti.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Locked