Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Latvijā tagad ir viena no sliktākajām labklājībām Eiropā. Un cilvēki vēl brīnās - no kurienes tas augstais depresijas līmenis. Pilnīgi gribās vemt, lasot par optimistiskajām ōmītmēm un stilīgajiem 100 gurū.
Image
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #8

Post by Levis[T][TITS] »

[OFF]katelmaisis wrote:Latvijā tagad ir viena no sliktākajām labklājībām Eiropā. Un cilvēki vēl brīnās - no kurienes tas augstais depresijas līmenis. Pilnīgi gribās vemt, lasot par optimistiskajām ōmītmēm un stilīgajiem 100 gurū.
Daudziem miljardiem ir vēl daudz sliktāka labklājība, neuzskatu, ka tagadējā situācija Latvijā būtu ļoti slikta.
CAW
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Mēs tak vienmēr esam bijuši zemākajā līmenī starp ES valstīm. Labāk būtu novērtējis ka esam 47 vietā starp 142 valstīm un to ka esam pakāpušies pa 4 pozīcijām.
Papiirs
Censoņa
Censoņa
Posts: 186
Joined: 08 Jul 2009, 14:23

Re: Beztēma #8

Post by Papiirs »

Tagad lasiju pirmsaakuma veidotaas teemas vnk taa zviedzu kas tur tik nebija rakstiits.. xD
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Jap, tieši tas par ko rakstu. Optimisms jums visiem ir, bet pamata nekāda.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

[OFF]katelmaisis wrote:Jap, tieši tas par ko rakstu. Optimisms jums visiem ir, bet pamata nekāda.

Kāda tad ir jēga no pesimisima un pārspilēta realisma ? Realitātes sajūtu var iegūt dažādos veidos, neuzskatu ka globālai nostājai jābut tik sliktai cik tā ir, labāk vērot pozitīvos faktus. :)
Image
GET REKT
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

@[OFF]katelmaisis, iesaku tev aplūkot dokumentālo filmu "Life In A Day" un apdomāt teikto. Links uz filmu

Filmas apraksts IMDb:
A documentary shot by filmmakers all over the world that serves as a time capsule to show future generations what it was like to be alive on the 24th of July, 2010.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

[OFF]katelmaisis wrote:Jap, tieši tas par ko rakstu. Optimisms jums visiem ir, bet pamata nekāda.
Optimisms glābs pasauli. Ja mēs kko darīsim ķep ļep ar domu, ka nevienam nevajadzēs, tad arī nevienam nevajadzēs, jopt. Piemēram, man ir galīgi pie dirsas, ka kkur dzīvo labāk, kkur dzīvo sliktāk. Savu dzīvi rakstām mēs paši, un, ja gribam labāk dzīvot, tad ir jārīkojas, nevis jāpukst, ka sūdīgi. Nedzīvoju sūdīgi, arī nepeldos naudā. Ir auto ģimenē, esam paēduši... Protams, nevaram atļauties PC pa 400 Ls vai ko tur hujzin vēl, bet ir labi. Mājas ir, paēdis esmu, siltums ir...
Visi, kas pīkst par to, ka sūdīgas algas vai vispār darba nav, ir tie, kuri negrib strādāt un darbu nemeklē. Darbs ir, vajag tikai gribēt strādāt.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Beztēma #8

Post by Kvatrochijs »

Jām,esmu aizmirsis paroli un Gibox skype neatbild.Serverī netieku,cool :)
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Jūs jau te maļat to, ko maļ visi. To, ka dzīve ir, es nemaz negribu apstrīdēt. Izskatās, ka jums vnk nav skaidrs, kas ir labklājība. Ar labklājību es domāju kaut vai, piemēram, cik cilvēku no mums tiks pie augstākās izglītības.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

ja grib, tad tiks
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Vakar pēc tava 1. posta biju aplūkojis sīkāk to stastiku... Links, kur var aplūkot uz kā viss ir balstīts. Lietas, ko es nesaprotu ir par ko citu būtu mums jādiskutē un kāda tev ir problēma ar Latvijas pozīciju tajā statistikā.
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Beztēma #8

Post by Kvatrochijs »

Lūdzu kāds pasakat kā novērst problēmu.Esmu aizmirsis paroli,Gibox skype neatbild un uz e-pastu nenāk tā sasodītā parole.
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Beztēma #8

Post by Disaster »

Ko domājat par sniedziņu? Žēl, ka ārā vairs nekrīt sniedziņš, bet atkal ir dubļi un viss slapjš. :( (spam)
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #8

Post by Lyricist »

Sniegs zaybha - nav mums te tāda. :DDD

Mans bik apslimis, tagad reāli nopietna doma kraut jaunu audio sistēmu mājās, sākot ar Harman/Kardon pastūzi (kā es viņu saucu) no štatiem un 4 vai 5 50W Radiotehnikas tumbām. A mošk uzreiz pa pionieriem pāris piemest. :DD
Image
Post Reply