Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Insane[A] wrote:Cik zinu ,ka Eazy E ,esot bijis, hood repa aizsācējs.
Schoolly D!!
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Beztēma #8

Post by V[Vendetta] »

shiney1337[TRK] wrote:kas par hui*u? tikko bīja doma atsākt spēlēt šeit un tieši mans klans ir izņemts, tagad bļ*ģ atkal visu pa jaunam rakstīt pisties, utt.?
Spēlēt bījām beiguši, jo "dažš labs" mums 3 mēnešus nevarēja bāzi pārlikt uz jauno tagu, līdz ar to spēlējam visu laiku ar veco līdz noriebās un uz kādu mēnesi pametām kasti...
labi pie dirsas tagad uztaisīšu pa jaunam pieteikumu/pieprasījumu, lūdzu kāds izdarat ar tās pieeju uz jaunā nosaukuma..
nu jā, jo izlasīt noteikumus vairs nav stilīgi. Speciāli tev izkopēšu:
P.s. ja klana sadaļā no klana galvenā nebūs aktivitātes viena mēneša garumā, tad klans tiks dzēsts bez brīdinājumiem.
viewtopic.php?t=7
Image
User avatar
broken[TRK]
Censoņa
Censoņa
Posts: 199
Joined: 21 Jun 2011, 16:04
Location: Elegy.

Re: Beztēma #8

Post by broken[TRK] »

Kichyss wrote:
Insane[A] wrote:Cik zinu ,ka Eazy E ,esot bijis, hood repa aizsācējs.
Schoolly D!!
nawp, Ol' Dirty Bastard jeb ODB
Image
brawken
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Beztēma #8

Post by Trusis_[B] »

Insane[A] wrote:Cik zinu ,ka Eazy E ,esot bijis, hood repa aizsācējs.
tu mani tā sasmidināji, hood reps, ir labs. :DD :DD
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

man garšo ēst!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Insane[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 93
Joined: 17 Mar 2010, 17:39
Location: Jelgava

Re: Beztēma #8

Post by Insane[A] »

Trusis_[B] wrote:
Insane[A] wrote:Cik zinu ,ka Eazy E ,esot bijis, hood repa aizsācējs.
tu mani tā sasmidināji, hood reps, ir labs. :DD :DD
Sajaucu, gangsta repa.

btw. Kā ienīstu Latvijas likumdošanu - maniaku, kurš kādu ir izvarojis iesēdina uz 5 gadiem ,bet marihuānas audzēšanu sēdina uz 8 gadiem, tas taču ir smiekīgi un tiešām kauns par tajiem cilvēkiem ,kuri uzskata ,ka marihuāna ir pieskaitāma pie heroīna līmeņa narkotikām, jau sen ir pierādīts ,ka marihuāna neatstāj nekādu kaitējumu organismam.
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Tāda tā likumdošana ir, bet nu par to marihuānu ir baigi strīdīgi. Ja cilvēki lietotu cik vajag tad būtu labi, bet nu kad kāds izdomā ka viņam vajag vairāk, ar to visi sūdi sākas.
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Beztēma #8

Post by Trusis_[B] »

Labāk ir nelietot vispār nekādas narkotikas.
Pats tikko kā atmetu smēķēšanu, nedēļam mocos, bet jūtos jau daudz labāk.
Man tā jau cigarētes rēali aiziet, kāds 1000 ls gadā. Ar Mariuhānu, lai normāli uzpīpetu vajag 5 latus un padomā, ja tā deva ir kā cigarētēm, gadā var aiziet pie 3000 latiem un vairāk.
Tapēc, es nekad vel neesmu pīpejis zāli un netaisos to darīt, jo tas ir tikai lieks risks sevi pakļaut atkarībai.
Ja gribu ''abolbīties'' labāk aizeju nopērku Jack Daniels un dodos balēt un savam organisam nenodaru lielu skādi, jo neballēju bieži. tapēc labāk, pasēdi tos 8 gadus un varbūt sapratīsi, ka tā saucamai ''ganjai'' nav jēgas.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Trusis_[b] wrote:[/b]Labāk ir nelietot vispār nekādas narkotikas.
Pats tikko kā atmetu smēķēšanu, nedēļam mocos, bet jūtos jau daudz labāk.
Man tā jau cigarētes rēali aiziet, kāds 1000 ls gadā. Ar Mariuhānu, lai normāli uzpīpetu vajag 5 latus un padomā, ja tā deva ir kā cigarētēm, gadā var aiziet pie 3000 latiem un vairāk.
Tapēc, es nekad vel neesmu pīpejis zāli un netaisos to darīt, jo tas ir tikai lieks risks sevi pakļaut atkarībai.
Ja gribu ''abolbīties'' labāk aizeju nopērku Jack Daniels un dodos balēt un savam organisam nenodaru lielu skādi, jo neballēju bieži. tapēc labāk, pasēdi tos 8 gadus un varbūt sapratīsi, ka tā saucamai ''ganjai'' nav jēgas.
es jau biju uzrakstījis garu komentāru, bet baigās izdzēsu, jo šeit nepilngadīgie uzturās un uzskatu, ka par šādām tēmām labāk nerunāt, varu pateikt vienu, ka tev galīgi nepiekrītu saistībā ar tīru marihuānas lietošanu un atkarību. Piekrītu par šo: Labāk ir nelietot vispār nekādas narkotikas.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Insane[A] wrote:jau sen ir pierādīts ,ka marihuāna neatstāj nekādu kaitējumu organismam.
Hehe, labais. Turpini tik pīpēt to mēslu un būs viss kārtībā.
User avatar
man12gadiMental[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 25 Sep 2011, 12:08

Re: Beztēma #8

Post by man12gadiMental[777] »

Ciklodols?
Image
User avatar
Insane[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 93
Joined: 17 Mar 2010, 17:39
Location: Jelgava

Re: Beztēma #8

Post by Insane[A] »

Jau nopratu ,ka būs šādas atbildes. Ar alkoholu tu izdari lielāku skādi savam organismam un apkārt esošajiem. No marihuānas neviens nav miris un nav iespējams pārdozēt!
User avatar
man12gadiMental[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 25 Sep 2011, 12:08

Re: Beztēma #8

Post by man12gadiMental[777] »

Insane[A] wrote:Jau nopratu ,ka būs šādas atbildes. Ar alkoholu tu izdari lielāku skādi savam organismam un apkārt esošajiem. No marihuānas neviens nav miris un nav iespējams pārdozēt!
youtube tevi labi iespaido, bet tagad jau dīleri zālei piejauc visādas hujņas kad galva reibst, tad gan var pardozēt.
Image
User avatar
Insane[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 93
Joined: 17 Mar 2010, 17:39
Location: Jelgava

Re: Beztēma #8

Post by Insane[A] »

Es ,protams, runāju par tīru marihuānu.
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Viss ir zālēs un viss ir inde atkarībā no situācijas.
Post Reply