Pieteikšanās

[BB] bandas sarunas.

Moderators: [BB]black[777], Moderatori

Locked
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Chill »

Neitrāls
User avatar
Ceecis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 34
Joined: 25 Sep 2012, 18:03
Location: Ir.

Re: Pieteikšanās

Post by Ceecis »

Neesmu ar viņu neko īpaši darijis,bet liekas ,kad varētu uz TEST
Image
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Re: Pieteikšanās

Post by R13 »

[BB]Ceecis wrote:Neesmu ar viņu tā īpaši darijis kautko,bet liekas ,kad varētu uz TEST
Nju tas pats ar mani, TEST
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
[BB]Exdabase
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 49
Joined: 10 Aug 2012, 09:07
Location: Čuhņa

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Exdabase »

nū... pēc manām domām punktam varētu ielikt rec
User avatar
[BB]black[777]
Bembists
Bembists
Posts: 178
Joined: 13 Sep 2008, 01:45
Location: JELGAVA.

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]black[777] »

PunktiishPieņemts uz test

Pārbaudes laiks 1 nedēļa.
Image
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

1.Vards - Francisks;
2.Vecums - 16 gadi;
3.Tagadējais BoxG lietotājvārds - Fblade[TITNS];
4.Iepriekšējie BoxG lietotājvārdi. Dren, Dren[TITNS], [DL]Dren, Dren[FTW];
5.Iepriekšējie klani /pamešanas iemesls. - DL : Klana neaktivitāte, TITNS : Izmešana par "itkā" neaktivitāti (Tagad esmu pieņemts atpakaļ);
6.Kapēc vēlies tikt BB banda? (Izņemot laba banda.) - Klana biedri ir aktīvi serverī un cik skatos serverī ar jums ir liela jautrība ,klana galvas ir ar domājošām un ideju pārpilnām galvām!;
7.Kāda jēga mums butu no tevis? - No savas puses garantēju aktivitāti, dažādas jaunas idejas un atbalsta sniegšanu citiem biedriem!;
8.Skype: ben11010;
9.Mīļākā mašīna un ierocis - Mašīna nav mašīna ,jo tas ir motocikls Nrg-500 un ierocis laikam būs AK-47;
10.Cik daudz laiku pavadi Boxg? - Ja neskaitām laiku ,kad esmu AFK tad 4 - 6 stundas vismaz;
11..Pastāsti stāstiņu par sevi ,parādi sevi tā ,lai mums būtu vēlme tevi pieņemt.
(Vēlams 30 vārdi minimums) - Tātad mani sauc Francisks, esmu 16 gadus vecs jaunietis (Vismaz es tā uzskatu) ,kuram patīk spēlēt dažādas spēles kurās ir iespēja spēlēt tā saucamo "Multi - Player" ,izrādās ,ka viena no tādām ir SA:MP! Dzīvē pašam ir ļoti paveicies ar to ,ka man ir pozitīvs skats uz visu!
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Re: Pieteikšanās

Post by R13 »

Fblade REC, jo dzīvē un serveri esi diezko sakarīgs čalis!
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
Ceecis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 34
Joined: 25 Sep 2012, 18:03
Location: Ir.

Re: Pieteikšanās

Post by Ceecis »

Lai iet REC
Image
User avatar
[HOONIGAN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 83
Joined: 08 Jan 2013, 21:20
Location: Valmiera

Re: Pieteikšanās

Post by [HOONIGAN] »

Es lieku Test
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Chill »

Fblade Rec, bet uzlabo bik aktivitati
User avatar
Wasted
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 98
Joined: 27 Jul 2011, 16:24

Re: Pieteikšanās

Post by Wasted »

Neintrals
Image
BoxG no 2009.gada 9.aprīļa
Iepriekšējie niki: Alka6-NIFTY-SofT-Gemini.
User avatar
[BB]Hitman
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 40
Joined: 10 Jul 2012, 09:59
Location: In tha HOUSE!

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Hitman »

Nu Fblade varētu itkā uz TEST, bet tiešām, uzlabo aktivitāti ;)
Image
[CMW]NIKE[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 42
Joined: 21 Dec 2012, 13:39
Location: Dzīvoklis

Re: Pieteikšanās

Post by [CMW]NIKE[TITNS] »

1.Vards Rauls
2.Vecums 14
3.Tagadējais BoxG lietotājvārds LuTTiiTis[TITNS]
4.Iepriekšējie BoxG lietotājvārdi. Nav bijuši
5.Iepriekšējie klani /pamešanas iemesls.
6.Kapēc vēlies tikt BB banda? (Izņemot laba banda.) Gribas ar black vienā bandā būt.. Viņš man čoms ir..
7.Kāda jēga mums butu no tevis? Dabūšu 21.lvl, un ar m4 būšu terminators
8.Skype: rauls251
9.Mīļākā mašīna un ierocis Elegy, un m4
10.Cik daudz laiku pavadi Boxg? Tgd arvien biežāk sāku ielīst..
11..Pastāsti stāstiņu par sevi ,parādi sevi tā ,lai mums būtu vēlme tevi pieņemt.
(Vēlams 30 vārdi minimums)
Beidzot saņēmos un uzrakstīju..
Bieži esmu slimnīcā, tādēļ nesanāk daudz laika paspēlēt.. Kad spēlēju, tad tiešām arī spēlēju nevis AFK sēžu.. Patīk padriftot pa visu gta san andreas mapi.. Esmu iemanījies jau driftot ar nos.. Tā ar black labi saprotamies.. Uz redz..
Image
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Re: Pieteikšanās

Post by R13 »

Luttiti ANTI pikačū nav vietas BB
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Chill »

Lutitim ANTI
Locked