Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hemis[ADT] »

Boni, jābeidz vienreiz pīpēt, nav tak labi.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hemis[ADT] »

Image
for sale 1.8k Eur 2.5D 1997, apskate ir, viss iet kā nākas.
ruukjis_boss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 82
Joined: 21 Jul 2013, 20:20

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ruukjis_boss »

Tikko no vācijas bamperi , spoileris un noss atnāca , fiksi šovakar saliksim un mauksim skrieties.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

Smuks pagalms.
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Hustler_Believs wrote:Smuks 80 audi, nezinu uz ko visi ir iespringuši, ieteiktu pārcelties no nfs uz realo pasauli. Ko varu teikt no dzirdētā, izdevīgāk ir ar prami braukt no vacijas, tranzita dzeltenie nr @ faterlande 120 euro pahodu, tālāk jau benja un apestas desas + lv reg ap 300-400ls. :) :)


+ es gan teiktu ka labāk jaskatas ir uz 2.3ng nesapistu.


vienigais wtf ir tas bamperis un dačiki blakussedetaja pusē :DD
LV reģistrācija ir atkarīga no tik daudz faktoriem, ka tiešām labāk pašam apskatīties internetā un izdarīt pašnāvību, jo jāmaksā ir par viskautko.
Guvums no 2.3 ir labāka skaņa un vairāk vai mazāk viss. Degvielas patēriņš arī biš uzkāpj... Ja prasās ko lielāku par 2.3, jāņem 2.8 un viss.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

2.0 arī mēdz būt 5cyl (cool)
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

gavno tas 2.0 5cyl.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

B4 virsbūvē nekad nav bijis 2.0 5cyl.

Ja tā skatās, tad 5cyl ir arī 1.9, 2.1, 2.2, 2.4 un 2.5 tilpumos (pēdējie 2 pat benzīns/dīzelis). Labāka 5cyl skaņa tāpat ir 2.2, vismaz man tā patīk. Nezinu kas to iespaido, varbūt tas, ka a90 b2 izpūtējs dod tādu efektu, laigan a90 b3 ir līdzīgi.

Bobik, 2.8 atkal ir citas problēmas, varbūt ne no servisu puses, bet viņi visi ir nopuņķojušies ar eļļu, kā jau visi V-veidnieki. 2.6 pat uzrāviena ziņā ir asāks par 2.8, ja vien runa neiet par 2.8 30v, bet tā arī nav B4 virsbūvē. V-veidnieks B4 virsbūvē remonta ziņā ir šausmas, viss, kas ir ap motoru ir pieejams ar lielām problēmām. Turklāt daudzi 2.8 lietotāji stāsta, ka viņš rij vairāk nekā tas 2.8 iet, ja patīk paspaidīt pedāli.

Es kā braucējs ar 2.3L dzinēju varu pateikt, ka neēd viņš tur neko diži vairāk par to 2.0. Piedevām varu pilsētā ar 5kto ātrumu nolaisties līdz 30km/h un samērā normāli paārināties. :DD


Katrā ziņā, ja grib kādu laiku pagāzt un pēc pāris mēnešiem pārdot vai nomest pie sētas, nevis normāli braukt, tad laikam ir pilnīgi vienalga ko ņemt.
Image
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by eminemZ[DC] »

Ūber īsā kārba ?
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Nē.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

nu man A4 gaja labi un rija benju ari labi. un kad paskrejos ar vienu 2.6,tad es vinju izliku...bet tas bija sen un man vairs nav A4
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
karalispunkts
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 01 Sep 2013, 20:04

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by karalispunkts »

Image

shodien nopirku shittadu bildee nau mans vaagjis ir doma uzmest nosu un sakjuunet ko ieteiktu uzkjuneet???? dzineeju ir doma likt no zhiguiliisha un kaut kaadus spolilerus un tagad man vinsh ir gaishi zaljaa kraasa lai vareetu drifot un filmeet vidosus pasakat kaa tjunet manu autinju man i 26 gadi un patiik drifot i pieredze i mashina i daudz naudas pa ko tjuneet tapeec metat linkus kur ko pirkt okiic? man ir kaadi 10 lati par ko tjuneet tapeec sakat to lapaako
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

es nesaku, ka 2.6 izkodīs 2.8 dragā, jauda tam 2.8 12v tāpat ir lielāka. 2.6 esot asāks, ceļot labāk apgriezienus, etc. Tavam A4 katrā gadījumā viņš bija mazāk nojāts kā tas varētu būt B4. A4 ir iespējams arī 2.8 30v, tur būtu pavisam cita runa.
Image
karalispunkts
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 01 Sep 2013, 20:04

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by karalispunkts »

maneejais vaagjis visu izdkoodis varam sarunaat gonku
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Jogurt, būtu nu turpinājis uz sava trīsriteņa sēdēt.
Image
Post Reply