Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Hemi,tu padariji manu vakaru tik izdevushos ar postu un to bildi :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[BB]Cricket[TITNS]
Servera admins
Servera admins
Posts: 124
Joined: 18 Jul 2008, 19:00
Location: Itkā jābūt.

Re: Beztēma #8

Post by [BB]Cricket[TITNS] »

Maize[1337] wrote:
[BB]Cricket[TITNS] wrote:
Maize[1337] wrote:
Varbūt nākamreiz pamēģini noformulēt par ko prasi. Bet ko gan no [TITIES] var gaidīt.
[TITIES]? vecs joks -.- atkārtos joks vairs nav joks
Kā saucu, kad bumbieris klanu atjaunoja, tā saukšu tagad.
Ain't nobody got time for that !
LEDUS TROLLIS. <3
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Hemis[ADT] wrote:Ja te dienā ienāktu vismaz 10 cilvēki, tad varētu kko adminēt.
Image
Tāpēc jau es adminēju, ka šeit dienā ienāk vismaz 10 cilvēki un vairāk, tik visi šeit neskrien izpausties beztēmā, ja arī šeit neienāktu tie 10 cilvēki, tad tas tavā skatījumā būtu attaisnojami, pārkāpt noteikumus un vēl reklamēt apreibinošās vielas? + ja reiz uzskati, ka te nav tik daudz cilvēki, tad to diskusiju par apreibinošām vielām vari droši turpināt sarakstoties privāti, jo lasītāji būsiet tikai jūs un kāda jēga to rakstīt publiski?
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Kur jūlija atjauninājums?
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

W4I[Vendetta] wrote:
Hemis[ADT] wrote:Ja te dienā ienāktu vismaz 10 cilvēki, tad varētu kko adminēt.
Image
Tāpēc jau es adminēju, ka šeit dienā ienāk vismaz 10 cilvēki un vairāk, tik visi šeit neskrien izpausties beztēmā, ja arī šeit neienāktu tie 10 cilvēki, tad tas tavā skatījumā būtu attaisnojami, pārkāpt noteikumus un vēl reklamēt apreibinošās vielas? + ja reiz uzskati, ka te nav tik daudz cilvēki, tad to diskusiju par apreibinošām vielām vari droši turpināt sarakstoties privāti, jo lasītāji būsiet tikai jūs un kāda jēga to rakstīt publiski?
Tur jau tā lieta, ka te neienāk tie 10 cilvēki. Te apgrozās visi tie paši kas parasti un vārās savā sulā. Izbano vienīgo aktivitāti no foruma un varēsi viens pats te sēdēt :D Es gribēju teikt, ka nav vērts adminēt jau tā tukšu forumu. Nezinu par kādu reklāmu tu runā, bet nu pohuj, cilvēkiem ir jāsaprot, ka gaiss ir dieva dāvana, kas mūs padara stiprākus ne tikai garīgi, bet arī fiziski. Takā elpojam draugi, elpojam.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Hemis[ADT] wrote:
W4I[Vendetta] wrote:
Hemis[ADT] wrote:Ja te dienā ienāktu vismaz 10 cilvēki, tad varētu kko adminēt.
Image
Tāpēc jau es adminēju, ka šeit dienā ienāk vismaz 10 cilvēki un vairāk, tik visi šeit neskrien izpausties beztēmā, ja arī šeit neienāktu tie 10 cilvēki, tad tas tavā skatījumā būtu attaisnojami, pārkāpt noteikumus un vēl reklamēt apreibinošās vielas? + ja reiz uzskati, ka te nav tik daudz cilvēki, tad to diskusiju par apreibinošām vielām vari droši turpināt sarakstoties privāti, jo lasītāji būsiet tikai jūs un kāda jēga to rakstīt publiski?
Tur jau tā lieta, ka te neienāk tie 10 cilvēki. Te apgrozās visi tie paši kas parasti un vārās savā sulā. Izbano vienīgo aktivitāti no foruma un varēsi viens pats te sēdēt :D Es gribēju teikt, ka nav vērts adminēt jau tā tukšu forumu. Nezinu par kādu reklāmu tu runā, bet nu pohuj, cilvēkiem ir jāsaprot, ka gaiss ir dieva dāvana, kas mūs padara stiprākus ne tikai garīgi, bet arī fiziski. Takā elpojam draugi, elpojam.
Es iečekoju pa dienu vai kas jauns noticis, nevarētu apgalvot, ka šeit sēžu un ja arī nebūs nekādi jaunumi, tad īpaši manu dzīvi tas neapgrūtinās.


Aleksi, par Jūlija update jautā Gibox.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Prikols tev editot manus postus? Spaiss tagad būs aizliegtais vārds ? :D
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Gibox'am nemaz negribu neko prasīt, jo pēdējo reizi, kad man kaut ko vajadzēja, tad 5x viņu sasaukt nevarēja. Tāpat viss ir skaidrs ar to 2015. gada jūlija apdeitu. :DD

Drīzāk jautājums par to, vai te vispār kaut kas notiks, jo cik no malas nopētīju, tad cs forumā ir vēl mazāka aktivitāte nekā te.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Hemim vismaz doma par to ka ta jau te nav aktivitates,un ka vel tads W4I visus bano,tad tiesham bus ta ka vinsh sedes viens pats un admines pats sevi ir pareiza :DD

atvainojos par to ka aizvainoshu tevi tulit talakaja teksta W4I bet stulbaku cilveku par tevi es neesmu redzejis,bet taja pasha laika ari tik "labu" cilveku. tadus ka tevi vajag musu valdiba,vismaz daris visu ko sola,un kas ir rakstits likuma. jo tik paklausigu dibenlaizhu es sen neesmu redzejis kopsh 04d laikiem ;) lai dieva miers ir ar tevi draugs :)
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Deliite wrote:Hemim vismaz doma par to ka ta jau te nav aktivitates,un ka vel tads W4I visus bano,tad tiesham bus ta ka vinsh sedes viens pats un admines pats sevi ir pareiza :DD

atvainojos par to ka aizvainoshu tevi tulit talakaja teksta W4I bet stulbaku cilveku par tevi es neesmu redzejis,bet taja pasha laika ari tik "labu" cilveku. tadus ka tevi vajag musu valdiba,vismaz daris visu ko sola,un kas ir rakstits likuma. jo tik paklausigu dibenlaizhu es sen neesmu redzejis kopsh 04d laikiem ;) lai dieva miers ir ar tevi draugs :)
Īsti nemācēšu spriest par 04d laikiem, bet jā, paldies, ka padalījies ar savu viedokli. Tagad es izteikšu savu viedokli, aktivitāti lūgums nesalīdzināt ar kukuļiem un ja arī salīdzini, tad neesmu uzpērkams, paldies par izpratni. Skaidrāk izsakoties, pārkāpsiet noteikumus saņemsiet atbilstošu sodu. Bani,Bani,Bani, W4I = Bani utt - lai nopelnītu banu forumā, ir īpaši jāpacenšās un apzināti tas jādara, tā, ka nejūtos vainīgs aktivitātes zudumā, ja kāds apzināti grib pamest forumu un pie reizes izcelties.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

parsvara visi grib izcelties un ar to nopelna banu :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Neraudini mani, man nekad nesanāk izcelties, lai dabūtu banu forumā. :/
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

uzraksti kko apvainojoshu par kadu citu izmantojot daudz lamuvardus...tad tev sanaks "izcelties" ka to ir izdarijushi "lielie" patcani.

btw kichy kur tu mani esi saticis? tagad jau daudz gadi pagajushi kopsh tas reizes,varbut atklasi to "noslepumu"?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

Ir vēl veidi kā izcelties un dabūt banu. Jābūt vnk debīlam un tad atiet. :D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #8

Post by Evol[1337] »

''Ierakstam kautko aizskarošu''

BANS! /ikdiena/
Image
Post Reply