[MM]ritmanis

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: [MM]ritmanis

Post by Deliite[1337] »

es vainigs? kur taja visa es esmu vainigs? es vinjam uzrakstiju "edgar" tad vinsh atbildeja un es pateicu savu niku,un tad sakas lamuvardu virkne!!!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: [MM]ritmanis

Post by [AoD]Zocs »

Tu dzin4egu vel forumā nodirsi!
Me Gusta.
User avatar
ritmanis
Censoņa
Censoņa
Posts: 236
Joined: 24 May 2009, 14:28
Location: Austrumlatvija

Re: [MM]ritmanis

Post by ritmanis »

Parādi kur?
Image
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: [MM]ritmanis

Post by SaW »

Un tu tagad ar šīm sarakstēm sevi nostādīji ritmaņa pusē, vai kā? Vēl aiz vien neredzu iemeslu banam.
User avatar
Dominiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 486
Joined: 11 Apr 2009, 21:46
Location: North Coast.

Re: [MM]ritmanis

Post by Dominiks »

[MM]ritmanis wrote: Kā mūsu personīgie strīdi un attiecības ietekmē BoxG serveri vai forumu?
Pēc tam, kad viņš tevi bija nobanojis, tu viņu aizskāri kā administratoru nevis kā vienkāršu skype kontaktpersonu tākā... tu esi pelnījis to, ko saņēmis.
Mani nepārtraukti vajā ģeniālas domas ? tikai es esmu izveicīgāks...
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: [MM]ritmanis

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Bet ja piemēram jebkurš no mums skype piemēram ar Giboxu sadirstos, Gibox to paciestu? Drošvien ka banotu... Dzin4egs arī ir admins.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: [MM]ritmanis

Post by Deliite[1337] »

Code: Select all

[2009.06.20. 14:20:05] Bonis saka: tev nepatik ritmanis?
[2009.06.20. 14:20:34] Jorens saka: ņirgājies?
[2009.06.20. 14:20:37] Jorens saka: totāli!
[2009.06.20. 14:21:07] Bonis saka: mani ta nodirsa no rita
[2009.06.20. 14:21:09] Bonis saka: vnk par neparko
[2009.06.20. 14:21:22] Jorens saka: par urla power :)
[2009.06.20. 14:21:36] Bonis saka: es nezinu vai skypa skaitas,bet varetu likt banu serveri par admin disrespect
[2009.06.20. 14:21:44] Jorens saka: skaitās
[2009.06.20. 14:21:45] Bonis saka: par urla power to es tikai tagad izlasiju
[2009.06.20. 14:21:48] Jorens saka: sec nobanoja vienu par to
[MM]ritmanis wrote:
_WTF_Dzin4egs wrote:urla power xD
Kārtējais idiots ar kautkādiem stulbiem priekšstatiem un principiem.
Es tev ieteiktu nerunāt neko par auto marku, it īpaši ja nezini. Ar BMW nebrauc urlas, protams ir arī daļa šādu indivīdu kas brauc ar BMW, bet tas nenozīmē ka visi BMW īpašnieki tādi ir. Tu pabrauc kaut reizi ar labu BMW, ja gadīsies dzīvē tāda iespēja.
shite jau tu mani nenosauci par idiotu!!! ne ne! :(|
Last edited by Deliite[1337] on 21 Jun 2009, 00:19, edited 2 times in total.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
ritmanis
Censoņa
Censoņa
Posts: 236
Joined: 24 May 2009, 14:28
Location: Austrumlatvija

Re: [MM]ritmanis

Post by ritmanis »

1) Tad, kad sāku uz dzin4egu dirst, man nebija nekādas nojausmas ka viņš ir admins.
2) Gibox ir galvenais admins un komūnas uzturētājs, ko dzin4egs ir darījis servera labā tādu, ko man vajadzētu respektēt?
3) Citādi cilvēki, citāda attieksme.
4) Dominik, jā, pēctam dirsu uz viņu kā adminu, bet tu padomā vienu svarīgu lietu, tas bija pēctam, nevis pirmstam un nevis bana saņemšanas laikā, tad es nebiju paveicis neko tādu, par ko man vajadzētu saņemt banu.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: [MM]ritmanis

Post by Deliite[1337] »

ta nav mana problema ka tu nezinaji ka es neesu admins!
parasti playeri ari ir jarespekte nevis jaapdirsh!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
ritmanis
Censoņa
Censoņa
Posts: 236
Joined: 24 May 2009, 14:28
Location: Austrumlatvija

Re: [MM]ritmanis

Post by ritmanis »

Un tu jau arī nedirsi uz BMW markas īpašniekiem kā urlām, ne? Nē, protams ka nedirsi, jo tad kad tu ko dirs tas neskaitās jo esi varens admins kas stāv augstāk par visiem, bet tad kad es pierādu savu punktu pretējam, tas pilnīgi noteikti ir diršana, jā, redz kādi mēs vienlīdzīgi, ne??
Image
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: [MM]ritmanis

Post by SaW »

_WTF_Dzin4egs wrote:ta nav mana problema ka tu nezinaji ka es neesu admins!
parasti playeri ari ir jarespekte nevis jaapdirsh!
Spēlētajs skypē?
OFFTOPIC: Būtībā es arī neciešu cilvēkus, kuri domā, ka bmw ir ulru mašīnas...
ps. Cik zinu, te vienam arī no foruma pieder BMW M3, un iznāk, ka tu viņu tagad apdirsi... ;)
Last edited by SaW on 21 Jun 2009, 00:24, edited 1 time in total.
User avatar
ritmanis
Censoņa
Censoņa
Posts: 236
Joined: 24 May 2009, 14:28
Location: Austrumlatvija

Re: [MM]ritmanis

Post by ritmanis »

Vēlreiz atkārtošos.
3) Vai viņam bija tiesības mani banot ja bija iesaistīts tikai mūsu personiskais strīds kam nav nekāda sakara ar serveri vai komūnu?
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: [MM]ritmanis

Post by [AoD]Aleksis »

lai nu ko, es domāju ka Ritmanis ir mainijies, bet pēc šitā, domas uzreiz mainijās.. Visi zinam ritmaņa pagātni.
Es nezinu kāpēc, bet esmu Dzin4ega pusē, tādēļ ka zinu, ka Dzin4egs nemētājās ar lamuvārdiem lai tas strīds sāktos.

Nekrājām te postus ar Par unban/pret unban.
Vienkārši gaidam Gibox atbildi!
Last edited by [AoD]Aleksis on 21 Jun 2009, 00:25, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: [MM]ritmanis

Post by Deliite[1337] »

vinsh teica ka doma ka es neesu admins - ok esmu parasts speletajs,jo vinsh zinaja kas es esmu jo pateicu savu niku,un tad sakas uzbraucieni,domaju ka parasts speletajs ari to nebutu pacietis!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
ritmanis
Censoņa
Censoņa
Posts: 236
Joined: 24 May 2009, 14:28
Location: Austrumlatvija

Re: [MM]ritmanis

Post by ritmanis »

Par BMW aizsākot. Es pazīstu ļoti daudz cilvēkus kas ir BMW īpašnieki, praktiski mani tuvākie, un es pilnīgi noteikti varu apgalvot ka es arī tāds būšu, tiklīdz man būs 16 gadi. Tu nevari spriest par cilvēku tikai pēc auto markas, apģērba brenta vai naudas makā. Lūk tas ir disrespekts. Lai nu kā, BMW ir lieliska automašīna, un tā nav tikai automašīna, tas ir arī dzīvesveids. Un ja jūs man sakat ka BMW ir urlu mašīna, es netaisīšos to paciest tikai dēļ kautkādiem nerakstītiem likumiem. Jo es dzīvoju pēc tāda kodeksa, un nekāds 13gadīgs pikačū man neieskaidros pretējo O_o
Image
Locked