siGn

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
siGn
Censoņa
Censoņa
Posts: 215
Joined: 28 Aug 2009, 21:08
Location: tu.

siGn

Post by siGn »

1.Tavs īstais vārds. Roberts.
2.Tavs pašreizējais vecums. 1993.02.21 - 16 gadi.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)G*A.GTu*er.L*, Svat Communty Būšu Jeb g*a.ri*eg.in*o. MLC ml*.oo.l* Un arī citos kur atri vien nojuka. Jo daži tie kas taisa tos sa-mp serverus. Viņi grib izcelties ar to ka ir Administratori bet vēlāk sledz serveri ciet jo neviens nespēlē tur.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
viewtopic.php?t=4276
viewtopic.php?t=4280
viewtopic.php?t=4269
5.Kāds mums būs labums no tevis? Saprotams ka es uzmanīšu serveri. Novērošu spelētājus. Piemēram Kad ienāk kāds krievs. ar savādu niku. Es parasti novēroju viņu vai arī saku Administratoriem. Lai viņu novēro ar /view Vai arī tad kad spēlētāji nesaprot to ka serverī ir jaievēro likumui. Viņi parasti tos pārkāpj. Piemēr Sāk lamāties. Vai arī sāk Buggot bāzes Tie ir tikai piemēri. Viņi lamājas kad spelēju es. Tad bieži Administratoru nau Online kad viss notiek kad visi lamājas un parkāpj noteikums jo domā ka par to neviens neuzinās. Bet tā nau Es parasti vienmēr kādu nosūdzu ja kāds parkapj. Kādu noteikumu. Ja Man būtu /mute kommanda tad nevaidzētu sūdzēties Forumā vai arī Kick lai izkikotu kādu kas bugo bāzes u.c Tapēc griezos šeit pēc Administratora tiesībām!
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Gandrīz visu laiku (tikai Ne naktīs. līdz 02:00 Maximālais.) Neskaitot kad serveri nocrasho ja serveris dažreiz nocrasho un nau kādu laiku ON tas man īpaši nepatīk. Vai arī tad kad Notiek rr. Pimēram kads noperk pa 50000$ īpašumu un tād pēc 20 min nocrasho serveris. K-kā nau godīgi sajiet... :( Un spēlētajiem tas ar nepatīk. Man tā tikai reti gadās Es paspēju visu pardod vai nepērku neko.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Nesen tikai sāku bet esu jau pieradis un viss ir labi. Kā jau Faust ieteica izlasiju Uzreiz Foruma un Servera noteikumus un pagaidām nau nekādu Problēmu un arī nebūs Es tā ceru!
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Nekad nau bijis un arī nekad nebūs palikšu vienmer pie siGn!
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Mani sauc Roberts Dzivoju Latgalē, Preiļos. Tas ir kādus 50 km no D-pils (Daugāvpils) Parasti brīvo laiku Pavadu arā bet tā arī pie PC Tagad spēlēju tikai GTA SA,TF2,L4D,CS - DR serveros. Patīk strādāt ar PS (PhotoShop) Nesen Sāku darboties un jau sanāk diezgan labi. Bet ar laiku iemācīšos taisīt darbūs uz PS kā Faust jo viņa darbi ir ļoti skaisti. Man liekās Viņa darbus drīz sāks pieprasīt. Tas arī vīss ja vēlaties zināt k-ko īsāk prasat pa PM vai ari SKYPE : sign.sign
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Re: siGn

Post by [NWA]Ar4iks »

Anti paspele ilgak
siGn
Censoņa
Censoņa
Posts: 215
Joined: 28 Aug 2009, 21:08
Location: tu.

Re: siGn

Post by siGn »

Naustraucies spēlēju. :P
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: siGn

Post by heisyournewgod »

anti
qt[adt]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 440
Joined: 21 Jan 2009, 19:55

Re: siGn

Post by qt[adt] »

Mīlzīgz pret.
War does not determine who is right - only who is left. -Bertrand Russell
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: siGn

Post by [NWA]Dumper »

Anti, tikko parādījies šeit un jau gribi tikt par administrātoru.
Image
siGn
Censoņa
Censoņa
Posts: 215
Joined: 28 Aug 2009, 21:08
Location: tu.

Re: siGn

Post by siGn »

Attsaku. Uzrakstīšu. 31. Septembrī. Pieteikumu.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: siGn

Post by [NWA]Dumper »

Sarunāts, gaidīsim.

Slēgts.
Image
Locked