[B-Team]Zandinja

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
Zandinja
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 18 Nov 2009, 20:12

[B-Team]Zandinja

Post by Zandinja »

1. Tavs īstais vārds. Mani sauc Zanda

2. Tavs pašreizējais vecums. Man ir 17 drīz būs 18 gadi.

3. Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), Es šobrīd esmu administrātore http://www.sekoman.lv portālā. Ja ko vajag prasiet!

4. Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Sūdzības es neesmu veidojusi.

5. Kāds mums būs labums no tevis? Es protu apieties ar administratora tiesībām un es protu pildīt pienākumus.

6. Cik bieži spēlē SA-MP. SA-MP Es diezgan bieži spēlēju šo spēli jo man viņa nez kapēc ir iepatikusies [h]

7. Cik sen jau spēlē BoxG serverī. BoxG serverī vēl neesmu spēlējusi, bet no atsauksmēm esmu dzirdējusi, ka labs serveris.

8. Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Man šajā serverī nav bijuši citi niki, jo kā jau tecu tikko tkai reģistrējos šeit!

9. Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Mani sauc Zanda, bet varat mani saukt par Zandinju, jo mani tā visi sauc. Man petīk spēlēt GTA San Andreas Multi player. Nezinu kapēc bet mani tas piesaista. Patīk online spēles, jo var iepazīt ļoti interesantus cilvēkus! ;) :*
Cerams ka mani pieņemsiet! ;)
Paldies par uzmanību!
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: [B-Team]Zandinja

Post by V[Vendetta] »

Atteikts, izciet sodu!
Image
Locked