Hemi[ADT]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Hemi[ADT]

Post by Hemis[ADT] »

1.Tavs īstais vārds. - Optimus Prime.
2.Tavs pašreizējais vecums. - Pašreiz 16
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) - Būtībā nekas īpašs. Biju admins savā serverī kurš jau sen kā vairs nav. Arī dažās CS un CS:S komūnās.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. - Click. Vispār nerakstu sūdzības, jo ja ieraugu kādu čīteri vai kādu citu, kas pārkāpj noteikumus nosūdzu kādam jau no esošajiem adminiem, kas tajā brīdī ir skaipā. Dažkārt izmantoju arī /report
5.Kāds mums būs labums no tevis? - Samērā regulāri esmu serverī, redzu nekārtības, hakerus utt...Tapēc varētu visus sodīt pēc nopelniem un nebūtu kārtējo reizi jāsasauc kāds admins skaipā.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. - Kā kuru reizi. Vidēji ap 2h.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. - Aprīļa beigās būs 2 gadi.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. - Ja neskaita visus klantagus, kas ir bijuši tad Hemi un vienu brīdi Dynamic.
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). - Kā jau minēju, mani sauc Optimus Prime, esmu 16 gadus jauns, patīk labi atpūsties. Bet visvairāk patīk nedarīt neko un protams patīk viss kam iekšā ir motors :D
Last edited by Hemis[ADT] on 26 Jun 2012, 07:44, edited 3 times in total.
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

Re: Hemi[ADT]

Post by [fate.lv]RXTS »

PAR, ar motoru iekšā. x)

Bieži esi serverī, verī nāāis.
  • Image
---

Re: Hemi[ADT]

Post by --- »

Rec, jo esi aktīvs, ilgi pabijis serverī, un tīri sakarīgs.
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Hemi[ADT]

Post by Stailers[BoxG] »

Esi diezgan aktīvs spēlētājs, arī diezgan sakarīgs, un patika pieteikums.
Tātad - PAR
Image
User avatar
ScaR[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 261
Joined: 11 Jun 2008, 22:30

Re: Hemi[ADT]

Post by ScaR[Vendetta] »

REC?
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Hemi[ADT]

Post by V[Vendetta] »

ScaR wrote:REC?
**Servera administratori un moderātori var izteikties "PAR/PRET"(nerakstīt "neitrāls" vai starp rec un anti, labāk tad nerakstiet neko). Parastie spēlētāji tiks sodīti ar warning un posta dzēšanu.

** Administratoriem ir jābūt pamatotam iemeslam, kādēļ viņi liek rec, kādēļ anti.
Image
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: Hemi[ADT]

Post by Certain[ADT] »

Ja jau neviens te neko neliek, 6 dienas jau kopš pieteicies, tad jāsper man solis.
Neatkarīgi no tā, kad esam vienā klanā, lieku Hemim REC. Jo nejau cilvēku spriež pēc klantaga. Viņš ir ADT, jo ir gūd gamer un sakarīgs. Un šim REC'am ar to nav nekāda sakara kā daudzi citi nodomā. Nu, nav pat iemesla likt ANTI.. Serverī aktīvs esi, reporti tiek sanemti. Nēesi nekāds p0ke.. Vienīgais, pieteikums vājš, aprakstu varēji radošāku un smadzenīti nedaudz paslogot, kā nekā, par adminu piesakies. ^^
Raivito
Censoņa
Censoņa
Posts: 310
Joined: 24 Jan 2008, 10:37

Re: Hemi[ADT]

Post by Raivito »

Es esmu par to, ka Hemijam piešķir adminu, jo viņš ir uzticams, savu vārdu tur. Plus ar viņu nekad nav garlaicīgi.
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Hemi[ADT]

Post by V[Vendetta] »

Pieņemts par 3 lvl adminu, ar izaugsmes iespējām.
Image
Locked