Drift Paradise

Ievieto un aplūko bildes un video, kas uzņemti GTA SA.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Drift Paradise

Post by SaW »



Uz beigām būs dzirdamas tādas kā pārejas.. Nācās pagarināt dziesmu par kādu minūti, tādēļ.. Īsi sakot - nēsmu nekāds uber-pro miksētājs.
Dziesma: Citizen Cope - Let The Drummer Kick

ps. Īpaši jannkai un sec; Iztiksim bet stulbiem pārmetumiem/uzbraucieniem par to, ko es daru boxg, kādēļ man ir unban, u.t.t... Zinu, ka jums tīk čakarēt citu dzīves, bet nu tomēr, kļūstiet pieauguši.
User avatar
Taaarpinsv6k[DSF]
Censoņa
Censoņa
Posts: 314
Joined: 25 Oct 2009, 12:04
Location: Šķūni

Re: Drift Paradise

Post by Taaarpinsv6k[DSF] »

Video super
Bet vienā veitā ka viens driftoja viņš gandrīz izkrita ārā bet tā video super 9.5/10 mans novērtējums ;)
Image
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: Drift Paradise

Post by Certain[ADT] »

Whu.. Tīri labs video, patikās. Bet dažas kritikas..
Efekti smuki, sākumā īpaši patika, bet.. Likās nedaudz tomēr pārbāsts ar efektiem un vienā vietā, kautkur pēc 2:30 izskatījās kad satriecas. ^^ Bet tas tā. Vēl nepatika tas ka bija grūti novērtēt drift skill'u, bet nu, ari tas bija normāli. Un vēl nepatika beigas.. Veinmuļas un tiešām, ar mix'ingu tev vajag patreneties.
8/10. :)
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Drift Paradise

Post by [AoD]Zocs »

Malacis Saw! video man ļoti patika it īpaši video. Tikai tas, ka es uzskatu, ka drifts ar nos sux.
9/10

P.S. Ieteiktu tev pamēģināt uztaisīt LFS vidaku, pats driftoju iekš LFS un tur var uztaisīt labākus driftus nekā sa:mp.
Me Gusta.
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Drift Paradise

Post by SaW »

Driftot ar nos ir nedaudz grūtāk (nepieciešams lielāks skills) + sanāk smukāks drifts.

un
vaitad kāds dzīvē drifto ar nos?
Vai tad kāds San Andreas pielīdzina dzīvei? San andreas tālu atpaliek no simulācijas.

Un kā jau pats zini (vai arī nē), pilnīgi visi PRO drifto ar nos. Tos, kuri drifto bez nos, uzskata par iesācējiem.
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: Drift Paradise

Post by [SS]eras.e »

Nepatika apgaismojums pārāk spilgts,Pec tam sapratu uz viena likuma kad tas ir pārtaisīts drift3,ideja par filmu laba. Nu tā 8/10,Pietiekami laba.
---

Re: Drift Paradise

Post by --- »

Video tiešām labs. Efekti iederas perfekti, bet man personīgi nepatika vienviet bevel un emboss efekts. Nav daudz kur piesieties, vienīgais video likās nedaudz par mierīgu, galvenokārt mūzikas dēļ. Vēl varēji kreditus pierakstīt. 9/10
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Drift Paradise

Post by ervuha[BoxG] »

Nū, malacis, ko lai saku, manuprāt labākais sniegums no tavas puses, izskatās, ka šeit tu esi ieguldījis ļoti daudz darba, tie daudzie elegy un cepuri nost, ar nos nav viegli driftot, savākt vēl labu komandu..., tik tiešām tu šo lietu ļoti nopietni ņem pie sirds, tā tik turpini un tad jau vsp super būs, malacis, 9/10 ;)
▲▲▲
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Drift Paradise

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

10/10, patika, lieki neko neteikšu.
Image
User avatar
jessa@
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 155
Joined: 23 Jan 2010, 14:12
Location: Podjezdas sapnī

Re: Drift Paradise

Post by jessa@ »

Nu jā patikās patikās , bet ir viens bet tu varēji nebraukt pa vienu vietu man šķita ka pa vienu vietu uz riņķi P.S 1334/1337 perfekti
Image
Locked