Pc rr

Rodas jautājumi? Iegriezies šeit un uzzini atbildi.

Moderator: Moderatori

User avatar
Luke
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 78
Joined: 02 Jun 2010, 16:22
Location: Neatradīsi

Re: Pc rr

Post by Luke »

WTF_Disaster wrote:
Luke wrote:Hawkz - ej Start-Run-dxdiag-Sound un uzliec Basic Acceleration
Nekas nemainās.
Mēģini tad atjaunot skaņas kartes draiverus vai meklē pa lēto kaut ko uz PCI.
p.s. varu piedāvāt vienu par sviestmaizi.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Pc rr

Post by [AoD]Aleksis »

FeTcH wrote:Luke,

Es novilku no xfx lapas, bet tikuntā rādās ati radeon HD 4600 series. Starp citu man ir 4650 agp 1gb ddr2
Vispār jau nav jāpiekasās, ko rāda, bet galvenais lai nav problēmas. Man arī rāda 4800 Series, problēmu nav, draiveri ir īstie.


Runājot par to Hawkz'a skaņu, ir bijis līdzīgi uz xp, kad vēl lietoju, vaina bija skaņas draiveros. Laigan, ja runāji par to, ka sāk lagot un tad sākas problēmas, tad varētu būs iespējams viss, iespējams, nobrucināts/gļukains win.
Image
[WeeD]FeTcH
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2010, 19:27

Re: Pc rr

Post by [WeeD]FeTcH »

biju mazliet nošokēts

Image
User avatar
EdVeNtEn
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 15 May 2010, 19:53
Location: Aknīste

Re: Pc rr

Post by EdVeNtEn »

Tā taču ir nenorāla datora temperatūra. Normāla temperatūra ir vism az kādi 30°C. Nezinu kā citu cilvēku datoriem, bet manam datoram tāda temperatūra ir. Tu aizj uz kādu datoru veikalu un nopērc ventilatoru. Vienalga kādu un tikai paskaties vai tev viņš derēs uz korpusa un vai uz mātesplates būs slots kur viņu iespraust.



Un ja jums būs tādas problēmas ar portatīvajiem datoriem, tad nopērciet dzesēšanas palikni. Izskatās šads:
Image


Pašam arī bija tādas problēmas ar portatīvajiem. Spēle sāk lāgot un uz brīdi apstājas. Tas ir no pārkaršanas.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Pc rr

Post by bobiksv6k[1337] »

[PSD]EdVeNtEn wrote:Tā taču ir nenorāla datora temperatūra.
Tu aizej uz kādu datoru veikalu un nopērc ventilatoru. Vienalga kādu un tikai paskaties vai tev viņš derēs uz korpusa...
Ahh.. man arī bija ap 80 grādiem, kad CPU ventilators bija aizkakājies... noņēmu nost, iesmērēju silikonu starp procesoru un ventilatoru un uzreiz viss SA gāja normāli. :D
Par to korpusu... Man viens ventilators vnk stāv atstutēts uz tukša tualetes papīra ruļļa un savu darbu pilda :D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Pc rr

Post by Disaster »

[AoD]Aleksis wrote:
FeTcH wrote:Luke,

Es novilku no xfx lapas, bet tikuntā rādās ati radeon HD 4600 series. Starp citu man ir 4650 agp 1gb ddr2
Vispār jau nav jāpiekasās, ko rāda, bet galvenais lai nav problēmas. Man arī rāda 4800 Series, problēmu nav, draiveri ir īstie.


Runājot par to Hawkz'a skaņu, ir bijis līdzīgi uz xp, kad vēl lietoju, vaina bija skaņas draiveros. Laigan, ja runāji par to, ka sāk lagot un tad sākas problēmas, tad varētu būs iespējams viss, iespējams, nobrucināts/gļukains win.
Man jau no tiem laikiem,kad sākās gļuki ir bijušas trīs windas,un viss tas pats. Sākšu problēmu meklēt dzelžos..
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
EdVeNtEn
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 15 May 2010, 19:53
Location: Aknīste

Re: Pc rr

Post by EdVeNtEn »

Bet ar šo dzesi ja nekas nelīdz ar ventilatoriem, tad meklējiet ainu BIOSĀ, jon tur arī ir ar temperatūru saistītas opcijas vai arī vienīgi ja tas nelīdz, tad arī kad slēdzat iekša spēli, tad izslēdziet liekos procesus.
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Pc rr

Post by Shift »

kad ieslēdz kompi spied F8 un atslēdz auto restart

kad atkal parādās bios noraksti to kļūdas kodu STOP... un pameklē google
Cherry
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 12 Jun 2010, 18:12
Location: I******-A******

Re: Pc rr

Post by Cherry »

Palidzat man ar ! :(
kad eju ieksha SA:MP nu kadas 3 min uzkapaju un pēkšņi uzkaras pc un restartejas :( un ta ir vislaik :( kas varetu but par vainu ??
Image
User avatar
EdVeNtEn
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 15 May 2010, 19:53
Location: Aknīste

Re: Pc rr

Post by EdVeNtEn »

Izlasi iepriekšējos postus.
Locked