Jaunie LVL

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Locked

Vai resetot status ievietojot jaunos lvl?

Poll ended at 07 Jun 2009, 00:54

Ja - gan naudu, gan lvlus, gan kill/death ratio.
16
26%
Ja, bet tikai naudu.
16
26%
Ne, nekada gadijuma
29
48%
 
Total votes: 61

MaddDogg
Censoņa
Censoņa
Posts: 188
Joined: 25 Jul 2008, 17:04

Re: Jaunie LVL

Post by MaddDogg »

nevajag noņemt ne naudu ne sataus. jo kapēc tad es vispār tik ilgi krāju??? :(|
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Jaunie LVL

Post by Giboxlox »

Rofl, tev ir mans profils, tu neko nekraji prieks lvl :D
Image
User avatar
Tazx_Ryder
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 12
Joined: 15 May 2009, 22:48
Location: Riga

Re: Jaunie LVL

Post by Tazx_Ryder »

Tak vaig reset visu tgd daudzi čīkst kad nav ko darīt! rekur atradīsies! :P
robis1221
Censoņa
Censoņa
Posts: 198
Joined: 29 Apr 2009, 22:57

Re: Jaunie LVL

Post by robis1221 »

BTW. pārliekat manu balsi uz trešo variantu.Jo šodien nolēmu, ka negribu krāt visu no jauna
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Jaunie LVL

Post by Kichyss »

Tazx_Ryder wrote:Tak vaig reset visu tgd daudzi čīkst kad nav ko darīt! rekur atradīsies! :P
Vo man viena lieta intresē. Ja jau grib resetot visus status, tad kapēc vienkārši sagaidīt to update un neuztaisīt jaunu akountu? Tas pats efekts arī būtu.
Es pieņemsim 1. vairantam pilnībā neredzu jēgu, jo tieši dēļ šī vairanta būs visvairāk bani (ar neapmierinātajiem cilvēkiem) un tāds pats efekts, tik mazāks, būtu uz 2 variantu.

Ja jau nav ko darīt tad arī atdod naudu kādam un krāj, nebūs arī par ko čīkstēt.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Jaunie LVL

Post by Egotheist »

SEC tev laikam nepielec.... Tur nav runa tikai par to ka nav ko darit, es visu esmu jau ieprieksejos postos pateicis, tadel...
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Jaunie LVL

Post by Hustler_Kuzis »

Nobalsoju par trešo. Kāpēc vajadzētu atņemt to kas ir jau sapelnīts? Lai būtu jautrāk spēlēt? Man piemēram tāpat ir visai jautri, ar saviem 10 lvl un 4,2kk. Tagad par tiem jauniņajiem. Nu vot viņi man besī (80% no tiem ko esmu redzējis serverī). Viņi kviec kā cūkas uz kaušanu lai viņiem kāds pa velti iedod naudu. Kad sāc skaidrot ka ir /export, /property izskan teksti līdzīgi šiem - "bet tas taču ir tik ilgi", "es nezinu mašīnu markas" "negribu tik ilgi krāt" utt. Jaunajā versijā viņiem arī nebūs labi. Sekos viss tas pats, ko uzskaitīju augstāk. Tas īsumā viss.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Jaunie LVL

Post by bobiksv6k[1337] »

Ir ir taadi, kas prasa naudu, bet es tāds nebūšu. :) Es vēljoprojām citreiz mēdzu izmantot /export. viegli nopelnīt ;)
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Jaunie LVL

Post by [NWA]Dumper »

Dažiem tas būtu labi, bet daudziem nē, jo tie, kuri ir piekrājuši daudz naudas, viņi iees serverī un uzreiz nopirks tos levelus. Un tad aiz garlaicības braukās apkārt vai vispār neies serverī.
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Jaunie LVL

Post by Kichyss »

Jā nepielec, jo par sekām par 1 vairantu kārtīgi nedomā:
1. Apzinies cik daudz cilvēki protestēs, ja noņems levelus, kā jau gāja tēma iepriekš, ne jau visi, kas spēlē boxg apmeklē forumu;
2. Un cik banu rezultātā būs, ja cilvēki būs neapmierināti un dirsīs pa labi, pa kreisi;
3. Arī cilvēki paši var izdomāt atmest spēlēt un nekrāt atkal no 0 līdz .. lvlam atkārtoti;
4. Kā tagad šķiros tos kas nopirka bunkura atslēgu no tiem kuri dabūja ar lvliem? (lab es pats šajā punktā nezinu kas daras pawno) .

Runājot par jauniņajiem, retais kurš normāli krāj uzreiz, tā kā ir laiks tiem ar 10lvl sakrāt naudu, jo parasti tie jauniņie bļauj pēc naudas.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Jaunie LVL

Post by Egotheist »

SEC:


1. 1kart ka jau es teicu: daudz ir tadu kam ir daudz naudas liels lvl un neapmekle forumu? Atbilde ir NE!
2. Tadel ir si balsosana, un ja nepamaniji taa pasa iemesla del ir ari 2. variants.
3. Tapat ka es atmetisu, ja netiks resetota vismaz nauda. Nav nekadas velesanas sedet serveri kur katram 2. 2 dienu laika ir dabuts max lvl.
4. Vienmer var izveidot sarakstu, un vai bunkrus tiesam ir tik svarigs?


Kuzi:


Tu gribi teikt, toreiz kad bija parakie export kari nebija jautri? Ka jau teicu, kad ir sasniegts maksimums nav vairs kur tiekties, nav velesanas klut labakam un parspet citus, jo visiem tapat ir tas apts kas tev. Pazud viss cinas gars, un lidz ar to boxg serveris klust tads pats ka visi citi pasaules fun serveri - bez jebkada merka.
Last edited by Egotheist on 02 Jun 2009, 23:24, edited 1 time in total.
robis1221
Censoņa
Censoņa
Posts: 198
Joined: 29 Apr 2009, 22:57

Re: Jaunie LVL

Post by robis1221 »

Burner, pārliksi mani no otrā varianta, uz trešo?
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Jaunie LVL

Post by Egotheist »

Tapec es teicu - izdomajiet kartigi pirms izvelities!
User avatar
[F]xzbit
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 52
Joined: 12 Mar 2008, 18:00

Re: Jaunie LVL

Post by [F]xzbit »

burner es pardomaju parliec mani no 1 uz 2
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Jaunie LVL

Post by Kichyss »

1. 1kart ka jau es teicu: daudz ir tadu kam ir daudz naudas liels lvl un neapmekle forumu? Atbilde ir NE!
Es vispār runāju par tiem, kam ir daudz nauda? Nē. Es domāju par cilvēkiem, kuri reti sēž pie pc, a šiem par neko noņem lvl un tu domā ka šie gribēs atkal ar savu reto apmeklējumu krāt?
Tapat ka es atmetisu, ja netiks resetota vismaz nauda. Nav nekadas velesanas sedet serveri kur katram 2. 2 dienu laika ir dabuts max lvl.
Es gan uzskatu ka tas ir normāli, ka ātri nopelna naudu, ja zinātu plašāk uzlabojumus. Starpcitu tev kāds liek būt tajā pulciņā, droši krāj naudu, veido jaunu akountu, kāds tev liedz vispār? Tā jau būs to pašu playeru vaina, ja tik strauji pērk tos lvlus, viņiem jau būs neintresanti, nevis tev.
Vo es gan uzskatu ka pats labāk vairāk nespēlētu, ja man noņemtu lvlus, jo man pieņemsim neīpaši patika tas moments, kad nevarēja eksportēt, ja dažiem bija 7lvl, kamēr man ir zemāks.
Vienmer var izveidot sarakstu, un vai bunkrus tiesam ir tik svarigs?
Tev patiktu, ja pilnībā par neko tev atņemtu datoru? Domāju nē. Tad tas pats arī daļai cilvēku, kas pirka atslēgu.
Ka jau teicu, kad ir sasniegts maksimums nav vairs kur tiekties, nav velesanas klut labakam un parspet citus, jo visiem tapat ir tas apts kas tev.
Un tu domā ka pēc 1-2 mēnešie nebūs tas pats? Protams būs, sāksi raudāt ka vajag vel lvlus?
Pazud viss cinas gars, un lidz ar to boxg serveris klust tads pats ka visi citi pasaules fun serveri - bez jebkada merka.
Un mērķis būtu? Pimpis lielāks? Neredzu nekādu fun, ja tev ir vairākas iespējas.
Tapec es teicu - izdomajiet kartigi pirms izvelities!
Vo fakts ka cilvēkiem tagad plašākas sekas lec acīs.
Locked