Uzšuj jaku ar RS emblēmu
1995.gadā dzimušais pusaudzis policijā paskaidroja, ka zilas krāsas jakai uzšuvis "Rīgas satiksmes" emblēmas, turklāt pie viņa atrasta arī neīsta ierīce e-talona pārbaudei.
Pie pusaudža atrasts arī izpildītā darba plāns, kurā aprakstīts, kur un cikos viņš pārbaudījis trolejbusa pasažierus.
Pusaudzis paskaidrojis, ka uzdevies par kontrolieri, jo viņam vienkārši patīkot šis darbs.
To, vai jaunietis iekasējis naudu no bezbiļetniekiem, policija vēl noskaidros. Pašlaik policija sākusi pārbaudi un vēlāk nepieciešamības gadījumā varētu sastādīt administratīvo protokolu vai sākt kriminālprocesu.
Kad sākumā šito izlasīju, līks vai paliku, ja viņam tiešām kontroliera darbs ir, kā sapņu darbs nākotnes profesijai, tad, ko RS gaida? Jāņem darbā, redz, kā cilvēks strādā! Bez maksas rūpējās,par to lai nebūtu bezbiļetnieku.
