Xan

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Post Reply
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Xan

Post by [DTK]Throw »

bilde http://www.bildites.lv/images/rur2j8ei65cef6poua81.png
Neliels apraksts kas notika kur un kā. sarunāja, lai vini kādu sāk apcelt, un šaka protams ar mani.
vai vel kāds to redzēja? drošvien
Xan
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 23 Aug 2008, 17:51

Re: Xan

Post by Xan »

1) Āahahhaa
2) Kā var skaidri redzēt, konflikts bija jau pirms tam.
3) Es nezinu, ko es esmu pelnījis par tik nešpetnu izrunāšos, bet daudz pretī nestrīdēšos administratora lēmumam.
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Xan

Post by Chuby[777] »

Sodīts. TC!
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Xan

Post by Maize[1337] »

Kur tur ir flame, izpētiju, man nelikās, jo pateica ar tādiem vārdiem, bet tur ir jāzin kas bija no sākuma un parcik redzēju, tad domāju, ka pašam throw drīzāk būtu jābūt mutotam.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Xan
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 23 Aug 2008, 17:51

Re: Xan

Post by Xan »

Kas bija pirms tam laikam vairs nav īsti svarīgi, jo es parasti skrīnus netaisu. Bet nu varu tikai galvot pats, ka nekad nelamājos rupji un aicinu jebkuru pierādīt pretējo.

Neatkarīgi no tā, kā admins lēmis, tā lēmis. Gan es kaut kā savu sodu pārdzīvošu :)
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: Xan

Post by [DTK]Throw »

V6K[BoxG] wrote:Kur tur ir flame, izpētiju, man nelikās, jo pateica ar tādiem vārdiem, bet tur ir jāzin kas bija no sākuma un parcik redzēju, tad domāju, ka pašam throw drīzāk būtu jābūt mutotam.
istāsti, par ko man būtu jābut mutotam, un pasties velriez notiekumos, ģimenes aizkaršana utt ir flame. kā ari pa to ban liek.
User avatar
biiatchYO
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 16 Jan 2011, 17:07
Location: Pagaidaam veel ir.

Re: Xan

Post by biiatchYO »

Nesaprotu
redzeju ka lamajas,
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Xan

Post by Maize[1337] »

[DTK]Throw wrote:
V6K[BoxG] wrote:Kur tur ir flame, izpētiju, man nelikās, jo pateica ar tādiem vārdiem, bet tur ir jāzin kas bija no sākuma un parcik redzēju, tad domāju, ka pašam throw drīzāk būtu jābūt mutotam.
istāsti, par ko man būtu jābut mutotam, un pasties velriez notiekumos, ģimenes aizkaršana utt ir flame. kā ari pa to ban liek.
Labi, ka man ir jāizlasa noteikumi, paldies, ka atgadināji. Bet šajā konkrētajā gadijumā nebija ģimenes aizskaršana,jo ar to varēja būt gan labas lietas, gan sliktas lietas, bet vienmēr jau būs kāds noliferis ar joypadu un lagiem, kas nebūs apmierināts.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Xan
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 23 Aug 2008, 17:51

Re: Xan

Post by Xan »

biiatchYO wrote:Nesaprotu
redzeju ka lamajas,
1) Nu zinu, ka tu arī neapmierināts, ka tev šāvu, tāpēc tā saki. Pierādījumu jau tev, protams, nav.
2) Ko tu dari pie šīs sūdzības vispār?
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: Xan

Post by [DTK]Throw »

xan man tas būtu jāprasa tev.
+ v6k ietiektu tev palasīt vārdu nozīmes, protams, ko xan pateica tas nozīmē "ku*** Dēls", cerams ka tagat sapratīsi, ko viņš ar to teica. bet ja nesaproti, tad kāpec tu esi admins? un kā tu vari teikt, ka tur ir labas lietas?
Xan
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 23 Aug 2008, 17:51

Re: Xan

Post by Xan »

Nu tad silti iesaku tev pārlasīt noteikumus.
Es pateicu to, ko pateicu un tiem vārdiem nav slēptas nozīmes. Tev par to jomu kaut kādzi dziļi kompleksi pūžņo, ka visur to redzi?
Vispār diezgan liels paldies tev - man nebūs tevi nekad jāapvaino, jo savu raksturu un domāšanu esi jau lieliski parādījis šeit.

Tikai intereses pēc paprasīšu... Ja es saku, ka tev pelēko šūnu svars nesasniedz pat 2 kg, ko es ar to pa īstam esmu domājis, ak, sapņu tulkotāj?
Post Reply