Funreal.e

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Post Reply
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Funreal.e

Post by [DTK]Throw »

1) Precīzs administratora niks. Funreal.e
2) Visi mīnusi, kurus esiet viņā saskatijuši. nezin notiekumus, pārak lecīgs, blato, uz visiem uzsplauj.
*3) Kāds neliels pierādījums ar kādu administratora pārkāpumu.
http://www.bildites.lv/images/pockluhrh4i2nvq3wzs4.png -šajā bildē, es maciju cepumam stuntot, tad viņš atnāca pie mums un sāka braukāt apkārt, cepums sāka uz viņa šaut, ka viņš jau bija ārpus skatepark, tad viņš teleportējas uz skatepark un es viņu ar awp nošāvu tad viņš izmet mani no speles, un resona 3 punkts wtf ?
http://www.bildites.lv/images/rsk108wzc0h1ha2kg3tr.png -šajā bildē viņam nenoturēja nervi.
4) Kādēļ jūs tieši sūdzaties par šo administratoru. tpc, ka vins neko nesaprot, un izdoma savus likumus, kuri viņam patīk.
5) Ko, jūsuprāt, vajadzētu iesākt ar šo administratoru. noņemt admina statusu.
User avatar
Funeraleee
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 743
Joined: 01 Jan 2009, 15:00
Location: Tavs sencis

Re: Funreal.e

Post by Funeraleee »

Kapec nepastasti ka bija ? Nu jā , bija tā ka es braukājos pa skatepark , bet Throw ar cepuminu saka šaut , es izkāpu no mašīnas , šāvu pretī , tad es aizteleportējos /air3 mazliet nogaidiju , teleportejos atpakal uz /skatepark un vini mani nošāva tieši kur es parādijos , laikam bija gaidījuši. Protams ka es izkikoju ar reason: noteikumu punkts 3. Un apr otro screenu ari bus paskaidrojums , bija ta ka Throw uzbazigi visu laiku rakstija par to ka esot viņu ne par ko izmetis , es neko nemakot utt. es viņam vienu reizi kārtīgi palūdzu ja viņam ir kādas pretenzijas lai viņš iet un forumā visu izstāsta kas un kā , bet viņš diemžēl no pirmās reizes nesaprot un turpināja runāt savu shitu. Nu tāpēc es viņam tā arī pateicu. Šajā gadījumā es neredzu ne mazāko kripatiņu vainas sevī , jo tik tiešām es viņu izmetu neparkapjot noteikumus.

EDIT: Ā nu jā editoji jau pastāstīji kā bija un pats vēl joprojām nesaproti par ko tiki izmests ?
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Funreal.e

Post by [AoD]Aleksis »

Nu nezinu kas ar tevi notiek, jau 2. reizi administratoram neadekvāti teksti, būs Gibox'am jāatgādina, ka jāapskata šīs tēmas.
Image
User avatar
Funeraleee
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 743
Joined: 01 Jan 2009, 15:00
Location: Tavs sencis

Re: Funreal.e

Post by Funeraleee »

[AoD]Aleksis wrote:Nu nezinu kas ar tevi notiek, jau 2. reizi administratoram neadekvāti teksti, būs Gibox'am jāatgādina, ka jāapskata šīs tēmas.
Lamuvārdi gāja laukā tikai tāpēc ka man viņš pieriebās , un pietam tas nebija pa parasto čatu , bet gan pa privāto ziņu!
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: Funreal.e

Post by [DTK]Throw »

Haakon wrote:Kapec nepastasti ka bija ? Nu jā , bija tā ka es braukājos pa skatepark , bet Throw ar cepuminu saka šaut , es izkāpu no mašīnas , šāvu pretī , tad es aizteleportējos /air3 mazliet nogaidiju , teleportejos atpakal uz /skatepark un vini mani nošāva tieši kur es parādijos , laikam bija gaidījuši. Protams ka es izkikoju ar reason: noteikumu punkts 3. Un apr otro screenu ari bus paskaidrojums , bija ta ka Throw uzbazigi visu laiku rakstija par to ka esot viņu ne par ko izmetis , es neko nemakot utt. es viņam vienu reizi kārtīgi palūdzu ja viņam ir kādas pretenzijas lai viņš iet un forumā visu izstāsta kas un kā , bet viņš diemžēl no pirmās reizes nesaprot un turpināja runāt savu shitu. Nu tāpēc es viņam tā arī pateicu. Šajā gadījumā es neredzu ne mazāko kripatiņu vainas sevī , jo tik tiešām es viņu izmetu neparkapjot noteikumus.

EDIT: Ā nu jā editoji jau pastāstīji kā bija un pats vēl joprojām nesaproti par ko tiki izmests ?
tu te man gudri nemuldi, 1. tu neko nezini no noteikumiem tā izkatas. :.
2. ko tu te man muldi tu teleportejies skatepark, tad cepums vienīgais tevi šāva, tad tu aizmuki arpus skatepark, un ka viņš tev pakaļ skrēja tu teleprotejeis atpakaļ uz skatepark un tad es tevi novācu ar snaiperu, jo izradiji savu pok3m.
3. tu man neko kārtīgi nepaludzi, tu wnk sāki stresot un lamāties. :.
4. Nelamāties, neaizskart citus spēlētājus, viņu ģimenes un draugus.
(a) MUTE.
(b) KICK.
(c) BAN.
tu lkm šito punktu nepastijies ja ?
5. un diezvai admini kas māk te daudz melot, un izdomāt savus notiekumus ir diezvai vajadzīgi.
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Funreal.e

Post by MusicLife »

Viņš tev to pa PM teica nevis publiskaja, tāka tas noteikums neatiecās uz viņu, kā var tā iefeilot :D)
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: Funreal.e

Post by [DTK]Throw »

tu lkm ari neesi izlasijis, tas nozīmē jebkāda nolamāšana, vai caur pm vai caur public chat. pašam tev feil. (spam)
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Funreal.e

Post by Abrams[T] »

Varbūt ne tur lienu, bet man šķiet, to noteikumu, kuru tu nokopēji, ir par publisko čatu, nevis par pm, kur tev to pateica.
Es redzu tikai vienu noteikumu par PM a.k.a. personal message.

Code: Select all

14.Aizliegts caur privātajām ziņām aizskart ģimenes locekļus. Flooda gadījumā izmantojiet "/ignorepms".
(c) BAN.
Post Reply