Elegy drifteriem.

Ievieto un aplūko bildes un video, kas uzņemti GTA SA.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Elegy drifteriem.

Post by Egotheist »



Kā jau mans apraksts Youtube vēsta, šis ir vienkārši 2 stundu laikā uztaisīts (ieskaitot upload un visu pārējo) video, lai parādītu to ka SA:MP ir arī citas mašīnas, ne tikai Elegy. Pirmajā brīdī domāju braukt ar Windsor, bet tad, lai visus kalnus izbrauktu puslīdz normāli, man vajadzētu kādus 300 piegājienus katram, nevis 3-5. Braucu pa BoxG populārākajām "drift" vietām, kā arī pievienoju savu personīgo mīļāko drift vietu.
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: Elegy drifteriem.

Post by [SS]wl »

Nav ne kādas vainas, citur likās kad drifts nemaz nebija 8/10 :)
User avatar
broken[TRK]
Censoņa
Censoņa
Posts: 199
Joined: 21 Jun 2011, 16:04
Location: Elegy.

Re: Elegy drifteriem.

Post by broken[TRK] »

nezinu man kautkas likās booring... gandrīz aizmigu :D
vajadzēja vairāk ,kautko un mūzika garlaicīga...
7/10 tikai tapēc ,kad driftoji ar Cloveru...
Image
brawken
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: Elegy drifteriem.

Post by Agenda »

KranK, njā, saproti kāpēc vispār tika uzņemts šis video? Paskaidrošu: Šis video tika uzņemts, lai visi servera drifteri, kuri uzskata, ka elegy ir drifta auto, būtu aplauziens. Dod tādu atzīmi, tikai tāpēc, ka ir driftots ar clover? Ar clover ir grūtāk driftot nekā ar elegy.

@ Patika visi drifti, vienīgi @ /chilliad nedaudz neizdevās, bet kopumā ļoti labi sanācis. 9/10. Par cik, izvēlējies auto, ar kuru ir grūtāk driftot, došu šādu atzīmi, nebūtu /chilliad'ā apdauzijis auto, būtu 10/10...
Image
Image
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Elegy drifteriem.

Post by LVcraft »

Bet ja godīgi laikam tiešām kadu dienu ir japameiģina padriftot ar Clover, bet isteniba ar Cheath ar nav ne vainas! ( :DD ) bet īsteniba nav ne vainas, jasak ar Clover driftot, manas acis tu esi paveris durvis, u citam drift mašīnām! 10/10
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Elegy drifteriem.

Post by Egotheist »

mm, Laikam paldies par labajam atzimem... About Chilliad... Yes, shit happens. xD Attaisnojumam varu minet, ka pa Chilliad ir mazliet grutak braukt, ka pa piemeram drift3...
Rauls[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 808
Joined: 30 Sep 2009, 21:59
Location: Nedrīkst teikt.

Re: Elegy drifteriem.

Post by Rauls[ADT] »

Agenda[FTW] wrote:Šis video tika uzņemts, lai visi servera drifteri, kuri uzskata, ka elegy ir drifta auto, būtu aplauziens.
Un tu ar šo gribēji pateikt, ka elegy nav "drifta" auto? Visas mašīnas kurām ir 4 riepas un līkumā var uzmest kūleni skaitās pie "drifta" mašīnām.
Vēl ņemot vērā to, ka kāds tas drifts ir šajā spēlē...

Runājot par tavu ripināšanos pa kalniņ lejā.
Tev kāds ir teicis, ka spēlē ir tikai viena mašīna a.k.a elegy? Sampiņ driftiņā protams, ka pārsvars dos priekšroku eledžijam, jo šis ātrāk kustas & ilgāk slīd = erekšon &&& Rezultātā visos šitajos suņa video tas izskatās labāk. Var jau protams tur ripināties ar visiem tiem infārnusiem, sabrhēm, klovēriem, wintsoriem, bet nu tas jau vairs nav tas... Skatoties vien uz tiem video kur drifto ar +/- šādām mašīnām gulēt gribas.
Vismaz labi, ka šitai garlaicībai neuzliki pa virsu vēl to metālu.
ĒĒĒSHI GOOOODAM NOOPPEEEEELNIIIIJIS PIRMOO VIETU un divas balles no piecām.
Ja serverī tavu purnu ieraudzīšu, tad jau vajadzēs saroļļoties kādreiz. Tu jau laikam arī esi tas vainīgais kurš man toreiz iepazīstināja ar šito visu padarīšanu.
labicaw
Image
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Elegy drifteriem.

Post by Egotheist »

Mīļo slidiņ.

Neviens nevienā brīdī neteica kia Elegy nav drifta auto, es vienkārši norādiju uz to, ka Elegy visiem jau ir pieriebusies, un ja tev nav, tad ej dirst! Ar Elegy braukt ir pārāk viegli un garlaicīgi, lai gan ko tev ar tavu ūber modificēto SA:MP laikam nesaprast, ko nozīmē izaicinājums, jo vienmēr taču var izdarīt vieglākajā veidā, right?

Rauls[ADT] wrote:Runājot par tavu ripināšanos pa kalniņ lejā.
Tev kāds ir teicis, ka spēlē ir tikai viena mašīna a.k.a elegy? Sampiņ driftiņā protams, ka pārsvars dos priekšroku eledžijam, jo šis ātrāk kustas & ilgāk slīd = erekšon &&& Rezultātā visos šitajos suņa video tas izskatās labāk. Var jau protams tur ripināties ar visiem tiem infārnusiem, sabrhēm, klovēriem, wintsoriem, bet nu tas jau vairs nav tas...
Pirmkārt. Par drifta mašīnām tiek uzskatītas RWD mašīnas, kur tevis minētais Infernus diemžēl neietilpst, un ja ietilptu, tad piedod man, bet viņš brauktu ātrāk un slīdētu labāk kā Elegy. Starp citu, Banshee un, ja nekļūdos, Buletam arī ir RWD, un tie viennozīmigi ir ātrāki par Elegy. How comes, ka neviens nebrauc ar tiem? Oh, right! Ar Elegy braukt ir daudz vieglāk.

Tālāk: kādas problēmas tev ir ar metālu? Normālā drifta video kārtīga metāla dziesma iederētos pat ļoti labi, galvenais ir pareiza izvēle, lai gan arī var atrast citas dziesmas, bet tomēr...

Kā arī serverī tu mani diezvai vairs redzēsi, jo, ja parādīšos tad reti, beidzot esmu sapratis, ka mans laiks ir cauri, jo engeimos uzsrēju virsū spēlētājam, kuru atzīstu par krietni labāku kā mani šaušanā, stuntos un driftā gan nesacentāmies, bet man ar to pašu pietiek.

Un nobeigumam: go get some more MC donalds and learn to count, pirms lien kautko vērtēt. Protams es nesaku, ka pārējie vērtētāji ir daudz kompetentāki par tevi, taču viņi lika labas atzīmes, tādēļ viņiem es piedodu. =3
User avatar
Levis[DC]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 63
Joined: 04 Jan 2011, 20:26
Location: tyros valstībā

Re: Elegy drifteriem.

Post by Levis[DC] »

Video labs, mūzika man pat ļoti patika. Vienīgais būtu baudāmāks, ja būtu vairāk patrenējies drftot ar cloveru. Pašama arī ir apnicis braukāt ar elegy un tapēc vairāk pēdējā laikā braucu ar sabri, cheetahu un pa retam arii ar cloveru. |:)
Image
User avatar
makrilsv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 605
Joined: 23 Jul 2009, 02:23

Re: Elegy drifteriem.

Post by makrilsv6k »

Tavai domai, daļēji piekritīšu, kaut arī pats, praktiski visu laiku driftoju ar elegy.. Manuprāt, windsors, ir labākais konkurents pret Elegy, jo pēc manām domām, windsors pamatīgi slīd ar to pašu nosu, un ir krietni grūtāk novaldīt..
Galu galā, manuprāt, tev šitais bullshits nebija jātaisa, jo tāpat visiem būs pajāt uz to... Šajā video nav jēga likt vērtējumu, jo tas ir veidots, teiksim tā, randomīgi. Par ideju - 10/10.
Image
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Elegy drifteriem.

Post by Egotheist »

Borats. wrote:Video labs, mūzika man pat ļoti patika. Vienīgais būtu baudāmāks, ja būtu vairāk patrenējies drftot ar cloveru. Pašama arī ir apnicis braukāt ar elegy un tapēc vairāk pēdējā laikā braucu ar sabri, cheetahu un pa retam arii ar cloveru. |:)

Bitch please! Labprāt pats paskatīšos, kā tu driftotu ar clover pa vietām, pa kurām braucu es.

EDIT: Redzu, ka šobrīd esi forumā, takšto lido iekšā SA:MP - gaidu.
Dzēsts lietotaijs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: 13 Sep 2011, 16:49

Re: Elegy drifteriem.

Post by DzÄ“sts lietotaijs »

5/10 tavs power slaids :P
Locked