TheStyle

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
TheStyle.
Censoņa
Censoņa
Posts: 349
Joined: 01 Apr 2010, 00:18
Location: Jelgava

TheStyle

Post by TheStyle. »

1.Tavs īstais vārds.Rihards
2.Tavs pašreizējais vecums.16 gadi
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)Esmu patreiz admins cs boxG DeathRun serverī un biju 1 rp serverī kas sen vairs nepastāv.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. viewtopic.php?t=12009 viewtopic.php?t=11810 Esmu pa skype nosūdzējis-W4I[Vendetta],[NWA]Dumper,KTs[Vendetta].
5.Kāds mums būs labums no tevis?BoxG serverī spēlēju katru dienu vismaz 3-4 stundas,ja vajag varu arī visu dienu.Pa to laiku ir daudzi noteikumu pārkāpēji kas lamājas,flūdo vai čīto
6.Cik bieži spēlē SA-MP.Spēlēju katru dienu 3-4 stundas bet ja vajadzēs varu arī visu dienu,arī pa nakti paspēlēju.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.No 1 aprīļa 2010
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.Elementsz
9.Kā uzzināji par BoxG community?Biju pie drauga viņš sāka spēlet BoxG serverī.Pēc tam man pašam iepatikās spēlēt samp un atcerējos ka Latviešiem arī bij sa-mp serveris.Tā es reģistrējos forumā un sāku spēlēt.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).Mani sauc Rihards man ir 16 gadi,dzīvoju Jelgavā.mācos Jelgavas 1 Ģimnāzijā.Ļoti patik vasara tad var braukāties ar riteni,spēlēt futbolu vai florbolu.Toties ziemā patīk spēlēt hokeju uz tuvējā dīķa vai vienkārši pastaigaties ar draugiem.Nespēlēju tikai samp,spēlēju arī Counter Strike source,Counter Strike,MTA,day of defeat.
User avatar
[NF]kTs
Censoņa
Censoņa
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2010, 16:55
Location: Pagrabs

Re: TheStyle

Post by [NF]kTs »

Esi mainījies.. Pārkāpumus no tavas puses jau pailgu laiku neesmu manījis.
Lai jau puikam tiek - REC ;)
Pēc manām domām varētu sākt ar 1lvl..
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: TheStyle

Post by Chosen[Vendetta] »

Pašlaik ANTI, jo uzticības tā, tā, bet varu mainīt domas.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: TheStyle

Post by Maize[1337] »

Labāk vēl nē.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Locked