_CTH_killlllerss

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
_CTH_killlllers
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 18 Oct 2008, 19:54
Location: Rīga

_CTH_killlllerss

Post by _CTH_killlllers »

1.Tavs īstais Ervīns
2.Tavs pašreizējais vecums. 13
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) LV server deathmach, http://www.argonathrpg.com
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. nav man jo es parasti nebiju licis banus reti kad redzeju 4iterus
5.Kāds mums būs labums no tevis? esmu loti biezi on serveri un banosu visus 4iterus ko redzesu jo es redzu parasti kautcik
6.Cik bieži spēlē SA-MP. 7h+ diena
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. 4 mēnešus
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. -=KILLER=-
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Es džīvoju Rīga man ir daudz draugu skola man ir normalas atdzimes skola man nepatik. speleju GTA loti labi maku daudzus panemienus un tamlidzigi. eju uz trenninu katru otrd. cetr. un piekt. uz trennežieru zali kur celat svarus esmu samera stiprs jau .. man patik pc speles online un ari kuri nav online . ara staigaju biezi man patik normali cilveki kuri grib draudzeties a ne piekaut viens otru. esmu loti laipns cilveks protams ja mani apsauka es to pasu daru. patik loti sis realajs LV boxg serveris. esmu samera bagats. laikam tas ir viss. :D :D :D Paldies par Uzmanibu !
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: _CTH_killlllerss

Post by nismo_AmP »

Anti.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: _CTH_killlllerss

Post by Amish »

Anti.
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: _CTH_killlllerss

Post by Kichyss »

Protams ANTI,
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. nav man jo es parasti nebiju licis banus reti kad redzeju 4iterus
Kā tas būtu jāsaprot? xD gribi teikt nēesi licis banu boxg?

Tavas taktikas ir apmēram šādas, kā ievēroju
taktika A. Ierauga ienaidnieku, sameklē nrg, brauc virsū un šauj ar mac10 vai tec9
taktika B. Nav tuvumā nrg, paņem mahu, brauc blakus un drive by.
taktika C. Mukt
taktika D. Mirt
Starp citu nav vaidzīgs admins kurš labi spēlē, bet gan kurš draudzējas ar galvu, spēj uzņemties atbildību, neizmanto acc sautīgiem nolūkiem u.t.t , un nedomāju ka tev pat ir šīs 3 īpašības ir.
User avatar
_CTH_killlllers
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 18 Oct 2008, 19:54
Location: Rīga

Re: _CTH_killlllerss

Post by _CTH_killlllers »

man besi ka visi ar drive by tape es ari nemu to pasu veidu es neizmantoju admina tiesibas tapat un es esmu draudzigs un es zinu kas ir slepkavo ...
nez kapec anti jus liekat? vispaz SEC paskaidroja aa un par to 4. es nevareju likt banus jo es neredzeju 4iterus tikait pa retam bet kad redzeju 4iterus es uzreiz ban liku !
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: _CTH_killlllerss

Post by Kichyss »

_CTH_killlllers wrote:man besi ka visi ar drive by tape es ari nemu to pasu veidu
Tu gribi teikt, ja visi leks ārā pa 4 stāva logu, tu sekosi viņus?
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: _CTH_killlllerss

Post by heisyournewgod »

ANTI. Un te pat nav ko apspriest.
+ Tu esi nožēlojams Drive By mīlis(īsāk sakot P4L (p0k3 4 life)). Mums pox ka citi tā dara. Vai tad es šauju jūs ar Drive By ja jūs pa mani ar viņu šaujat? Uz šo jautājumu gan es gribu dzirdēt atbildi!
User avatar
_CTH_killlllers
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 18 Oct 2008, 19:54
Location: Rīga

Re: _CTH_killlllerss

Post by _CTH_killlllers »

dalabi tev janka es nemilu drive by vnk man besi cinities ar citiem .. :) tape es ari ar drive by laj atrak vinu kill un braukt prom uz savam darisanam protams visi tik ANTI del mana drive by bet kada starpiba ka es speleju? pacgalvenajs ka es izmantoju admina tiesibas un kadas man attiecibas ar servera speletajiem tiesibas es izmantot maku un neakstos ka daz labs .. attiecibas ar servera speletajiem labas man serveri ir daudz draugu un vispar dazus ari es pasaucu ! esmu loti aktivs speletajs nedomaju ka man vajadzetu anti likt jo parasti css,cs1.6,sa-mp un citas speles mani vienmer nema par adminu jo kad panema uzreiz servers bija popularaks jo es daudz vinu reklameju !!! tape darat ka gribat nenemsiet mani nesauksu cilvekus .. ES NEJOKOJU !
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: _CTH_killlllerss

Post by Amish »

paldies ka sasmīdināji mani un drošvien vēl lērumu cilvēku :DD
Image
User avatar
_CTH_killlllers
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 18 Oct 2008, 19:54
Location: Rīga

Re: _CTH_killlllerss

Post by _CTH_killlllers »

ohh.. kur tadi cilveki rodas ...
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: _CTH_killlllerss

Post by Amish »

izrāvi vārdus no mutes.... :DD
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: _CTH_killlllerss

Post by heisyournewgod »

Killer tu vnk esi nožēlojams.
Domājams mierīgi atteikts.
Locked