Pieteikums.

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
kemitolv
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: 25 Oct 2008, 18:44
Location: Riiga

Pieteikums.

Post by kemitolv »

Pieteikuma anketa.

1. Jānis
2. 16
3. Pieredze - CS serveros: (killme.oo.lv , victory.oo.lv:27030 , vel mazpazistamos serveros (sīkos)) (SAMP - esmu bijis testeris SAMP - vanga )
Esmu stradajis par foruma administratoru ari tajos pašos serveros.
4. Man patiesham nav - Jo es nesudzos es daru to lietu uzreiz, jo parsvara esmu bijis viens no galvenajiem administratoriem.
5. Patiesībā - Es speleju SAMP bet tur tas admin nav svarīgs. Vēlos pievienoties komandai, ieguldīt līdzekļus tālākai attīstībai. Darbojos ar web lapām (istrādi) , PHP, HTML, MySQL un šāda tipa lietām. Varu jums palidzet izveidot labaku majaslapu, darbojos aria r dizainiem shaja gadījumā ņemu palīgā Photoshop (iecinītais CS3). Vēlos palīdzē, jo saskatu nākoti, vaig attīstīt lielāku community utml.
6. Nu kad uznāk gribēšana uzspēlēju :) Ne katru dienu bet uzspēlēju :)
7. Sākumā spēlēju Jūnijā (2008) 1 mēnesi bet tad pārvācos un tgd domāju pievienoties jums atpakaļ un būt kaut kas vairāk.
8.Mans niks ir visu laiku Kemito vai kemitolv (iepreikš bija gitish)
9. Es sākumā dzīvoju laukos, bet pēc 9. klases skolas pabeigšanas mani draugi ieteica doties uz koledžu mācīties. nedomāju nemaz te nāk, bet gan domāju beigt vidusskolu, bet draugi ieteica, lai eju tapēc, ka man padodas tā lieta - Programmēšana. Tad pārvācos bez maz uz Rīgu (Kojās). Dienā pie datora pavadu ilgi, bet protams patīk izklaidēties utml. - Esmu mierīgs cilvēks, izpalīdzīgs, uzklausoš un ja vaig cenšos palīdzēt. Parasti pievienojos projektiem kuros saskatu nākotni. Esmu diezgan izvēlīgs cilvēks, bet ne pārāk.Neesmu nekāds NoLifer`s. Būtībā patīk darboties ar visu, aks saistīts ar Datoru utml. ietukums jums - (ja pņemsiet mani nenožēlosiet :) kaut testējiet) - Izaugsmei -Izaugsiet lielāki varēsiet veidot tādu, kā saiešanu dzīvē, aks protams vēlēsies utml.
mans skype - gitish1
Paldies.
PHP DualMan of HTMl. Love the fresh air
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Pieteikums.

Post by Kichyss »

1. pirmo reiz redzu
2. pirmais posts forumā
3. topic nosaukumā bija jābūt tavam nikam
4. kas tas par vārdu aks? Būtu pārlasījis ko esi rakstījis, jo ir pāris gramatiskas kļūdas.

Tātad, sorry, anti, būtu paspēlējis vairāk, tad varētu runāt.
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

Re: Pieteikums.

Post by [fate.lv]RXTS »

anti - izskatās, ka esi jauniņais šeit...
  • Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Pieteikums.

Post by heisyournewgod »

anti
kemitolv
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: 25 Oct 2008, 18:44
Location: Riiga

Re: Pieteikums.

Post by kemitolv »

Es nepretendēju uz spēles adminu :))
aks = kas!
Atvainojos tad bet mazliet sajuka!
Cuik Lasīju bija Vārds bet nu (adminiem taisnība)
Labs ja jums tā vaig paspēlēšu to spēlīti un rakstīšu velreiz!
varbut redzi pirmo reizi, bet es 2008 Jūnijā kapāju.
Bet pārvācos, forumā 0 postu, jo reģistrēju jaunu niku!
Nu tad padarbošos forumā, paspēlēšu un tad mēģināšu tikt par web lapas veidotāja palīgu utml.!

Es vēlējos palīdzēt, ar web, PHP, HTML, Serveri utml.
bet nu ja jums vaig spēlēju, lai es nu tad....
PHP DualMan of HTMl. Love the fresh air
Image
Locked