[Biker]Lord

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

lord
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 20 Apr 2008, 13:07

[Biker]Lord

Post by lord »

1. [Biker]Lord
2. 78.84.91.122
3. viens no aod (ja nemaldos)
4. cyka (ta bija rakstiits)
Last edited by lord on 20 Apr 2008, 13:28, edited 1 time in total.
sene
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 06 Mar 2008, 17:47

sss

Post by sene »

tu visas tas masinas tur savedi ja ja man skiet banu nedabus nost :P
lord
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 20 Apr 2008, 13:07

Re: [Biker]Lord

Post by lord »

1)paradi noteikumu kad nedrikst vest masinas viena vietaa?
2)es vinjas tur nevedu!!!!
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: [Biker]Lord

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

Tas kas tevi Nobanoja bija Nismo un Viss del tevim lagoja
lord
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 20 Apr 2008, 13:07

Re: [Biker]Lord

Post by lord »

Nu bet ta nebija neatlauta darbiba speletaju noteikumos ir rakstits ka nedrikst likt vienu viet masinas?
sene
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 06 Mar 2008, 17:47

ss

Post by sene »

labi es tu enbiju bet zinu man eacan paradiaj bilde nu tur vajadzetu vinam banu tkai pa kadiem 3 ls nonemt banu :P
lord
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 20 Apr 2008, 13:07

Re: [Biker]Lord

Post by lord »

KUR TAS IR RAKSTITS KA TAS IR NEATLAUTI uzkrat masinas?
1. Nelietot nek?das papildprogrammas, kas ietekm?tu Tavu sp?les l?meni, piem?ram, ??ti, haki, treineri u.c.
(a) BAN.
2. Nelam?ties, neaizskart citus sp?l?t?jus, vi?u ?imenes un draugus.
(a) MUTE;
(b) KICK;
(c) BAN.
3. Ne?aut sp?l?t?jus uzreiz p?c to par?d??an?s k?d? viet?. Dr?kst ?aut p?c 10 sekund?m vai tikl?dz sp?l?t?js s?k uzbrukt.
(a) KICK;
(b) BAN.
4. Neuzdot jaut?jumus par savu serveru izveidi, to modiem un cit?m ap citu serveri saist?t?m liet?m.
(a) MUTE;
(b) KICK.
5. Nereklam?t citus SA:MP serverus.
(a) BAN.
6. Nepras?t administr?toriem naudu vai iero?us.
(a) MUTE;
(b) KICK.
7. Pirms ieie?anas sp?l? izsl?gt programmas, kas pa?m interneta resursus, piem?ram p2p apmai?as programmas.
(a) KICK.
8. Neatst?t automa??nas, lidma??nas, laivas un citus braucamos teleportos.
(a) KICK.


kurs no siem noteikumiem ir parkapts?
taka vispirms vajag savest kartiba noteikumus
un tad banot neparko
sene
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 06 Mar 2008, 17:47

ss

Post by sene »

labi negribu dirsties bet tu gandriz serveri uzkari man skiet un nedikte noteikumus zinu visus (finger)
john
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 20 Apr 2008, 21:49

Re: [Biker]Lord

Post by john »

1) tas nebija aizliegts
2) lagoja tikai kad ieladeja carpalace apkartni del lielaas informacijas un citur nebija lagi bet lagi bija uz isu briidi
3) Saada riiciiba nevareeja uzkaart serveri, jo speeleetaji pat nenojauta kad lago tikai atbraucot uz car palace saaka dikti sudzetoes
4) Neviens nesuudzejaas par masiinu truukumu mes tad netrauceejam pareejiem speeleetaajiem
5) Jums vaig sakaartot servera noteikumus un tos iemaaciit jaunajiem adminiem jo kads nezin ko jadaaadara kad kads lamaajas. nenosauksim kurs admins
6) Kaartiigi admini neuzrauga serveri masiinas saaka pazust no riita kad iesleedzas serveris un beidzas 1 kads kads beidzot pamaniija
7) un man jautaajums pa taam bildeem kas tur redzams tur jau lords nebija redzams jo vins bija izbanots un kaa jus zinat ka vins visas masiinas savaaca varbuuut tas biju es
8) Kads vel serverii muldeja kad uzglabaat var tikai lidz 20 mashinaam bunkuraa. Bet tas nav bunkurs mes izveleejamies ato stavietu un tur driikst staaveeet mashinas.
9) K?ds saskatiija cik tur bija mashinas varbuut tur nebija tik daudz.
10) Un ja kaads saskaitiija pasakiet cik serverii mashinas jo jogurts iemineejas ka mees esam savaakusi tik daudz mashinas cik serverii nav.
izliksimieskamanistenav
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 30 Mar 2008, 22:52

Re: [Biker]Lord

Post by izliksimieskamanistenav »

Hmm esd neatceros kur, bet ir tads noteikums ka nedrikst saut stunt vietas. Tu to vien dari ka sauj stunterus un par spawnkilliem nemaz nerunasim.
john
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 20 Apr 2008, 21:49

Re: [Biker]Lord

Post by john »

taa tu runaa par mani vai pa lordu pa spawn kil un utt
Ne?aut sp?l?t?jus uzreiz p?c to par?d??an?s k?d? viet?. Dr?kst ?aut p?c 10 sekund?m vai tikl?dz sp?l?t?js s?k uzbrukt.
rekur noteikums pa spawn kill pa mani runaajot es pagaidu lidz man iesau teleportaciju un rashanaas vietaas var buut arii paris kadijumi man ir bijis kad 1 reiz iegaju serverii un mani izkikoja bet pec tam es nesu taisiijis spawn kill un ko tu tur muldi par stuneriem kur ir noteikums kad nedriikst saut pasaki kur.
Pa lordu vins netaisa spawn kill jo viemer kad vins ir serverii tad es arii esmu tur un kopaa ar vinu un tu nemuuuldi kad kads no mums baigais spawn kilers.
Veel es nesu beidzis ieprieksejo ko saku
11) reason no anglu valodas tulkojumaa noziime iemesls tas noziimee tur nedriikst rakstiit izlasi noteikumus kaa vairakums gadijumos lasiju un cyka vaig buut rakstiiits iemesls kadel izbanoja
12) par sito kad masinas saliek vienaa vietaa var augstaakais soda mers vareetu buut tikai kick
jo neizmantoja papild programas pa ko liek banu Vins nelamaajaas nemaz pa to arii liek banu Tur vins noteikti netaisiija spawn kill jo savaacaam tikai masiinas un neviens cilveeks parsvaraa tur neraadijas lidz 1 kautkur pa spawn kill liek banu Un vins nereklameeja citus serverus pa to liek banu Es nosaucu visus noteikumus pa ko liek banu. Un masiinu parvesana uz citu vietu un uzglabaasana nepaarkaapj nevienu no siem noteikumiem. Un sii masiinu paarvesanu augstaakais vareja kick.
13) Ar mashinu parvesanu mes dariijam arii labas lietas visi saaka pieversties masiinu tirgosanai:) itkaa buutu reta jo taa bija parsvaraa visi brakaajaas nevis saudiijas.
14) Nevienam mees netrauceejaam pilniigi nevienam ja buutu trauceejusi tad to buutu pamaniijusi jau 9 00 no riita vai 10 00 kad noliigam 1 dzekinu lai paliidz mums un pasargaa mashinas. Nekas nelagoja lidz saradaas cilveku kvantums un saaka briiniities par mashinu kvantumu un tad saaka lagot tikai carpalace rajonaa jo saaka cilveeki masveidaa zagt mashinas un uzpridzinaat tas. Un uzkart serveri nevareja jo kaa tad serveris uztur visas mashinas serverii taa pat kaa 1 vietaa tikai informacijas daudzums uz rajoniem mainiijas. Vieniigi serveri vareja uzkart tad ja juusu serveris atrodas uz baigi nelamasos jo tas nav atlauts datora vai jus nokachajusi baigi nelamasos jo tas nav atlauts servera datus.

Un tagad kautko pasakat pretiii lai varu vel atbildeet
john
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 20 Apr 2008, 21:49

Re: [Biker]Lord

Post by john »

15) Un pa adminiem vini vai skataas kadi ir bunkura noteikumi daudzi cilveeki parkapj noteikumus bet uz viniem jau neskataas.
16) un kur ir taas bildes kads ieliks webaa gribu apskatiit un pakomenteet.
john
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 20 Apr 2008, 21:49

Re: [Biker]Lord

Post by john »

17) a kaads no adminiem bija /locolow tur kads arii kraaja mashinas un iepirka no mums. admini neobjektiivi straadaa
sene
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 06 Mar 2008, 17:47

ss

Post by sene »

bet tur ir speciala vieta un tur drikst tas ir aoto veikals (spam) (spam)
john
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 20 Apr 2008, 21:49

Re: [Biker]Lord

Post by john »

taa arii bija speceaala vieta autoo stavieta :P
Locked