Ieteikums Serverim.

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

shine
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 29 May 2008, 17:41

Ieteikums Serverim.

Post by shine »

Shaubos, ka mans ieteikums tiks iipashi njemts veeraa. Ceru, ka nebuusiet tik rupji, ka tagad noliksiet mani. Anyway. Domaaju, ka shis DM(DeathMatch) daudziem ir apnicis. Nesaprotu kaada jeega visulaiku tik shaut visus? Ir taada spele kaa CS(Counter-Strike) un veel daudzas citas kur varat izlikt savas dusmas pret cilveekiem. Nerakstiitu sho ieteikumu, ja Latvija veel buutu kaads serveris kur ir normali daudz tautas. Nospiezhot TAB vieniigais, ko es redzu ir fragi... Ierochi arii ir paarpilnaam... par lodeem nerunaajot. Bazooka's var dabuut da jeb kursh. Varteikt severii ir tikai viens liels slaktinjsh. Ja galvenaa lieta spelee butu nauda, kura arii nebuutu tik daudz, un vinju butu pietiekami gruuti dabuut, buutu veerts censties kaadu noshaut, aiziet piepirkt jaunus ierochus/lodes. Vareetu likt bounty riikot eventus, kuros vareetu laimeet naudu. Piem.: Race, kursh pirmais no viena punkta nonaak liidz otram sanjem 100 000. e.c. Par naudu tjuuneet mashiinas. e.c.
Zinu, ka daudziem shaads GMode nepatiktu... bet domaaju butu daudz jautraak, un tas pieshkjirtu speelei jeegu. +ja, samazinaatu tele skaitu liidz 3-5...
Bijushi dazhi GTA serveri.. tur bija apmeram tas, ko es tagad iesaku. Tapat tur visi kill'o viens otru. Anyway, tikai luudzu nenolieciet manu ieteikumu. Zinu, kaadi te "krutie" apgrozaas. :).
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: Ieteikums Serverim.

Post by nismo_AmP »

Nu pagaidām vienīgā problēma ir moneyhack, gan jau zini, ko tas dara. Līdz ar to naudas milioni nonāk šausmīgos ātrumos pie draugiem un draugu draugiem, BET. Bet šī moneyhack problēma tiks atrisināta kaut kad Jūnija vidū, kad tiks uzstādīts jauns mods (v2), kas būs šis pats tikai ar pāris funkcijām jaunām, tā pati anti-moneyhack sistēma. Protams, ka ar jaunu modu visiem būs jāreģistrējas pa jaunu, tāpēc nauda visiem būs pa nullēm.

Par teleportiem.. Saproti, lielākajai daļai playeru nepatīk nekur braukt, un ja serverī ir tiešām 3 teleporti, tad cilvēki sāk bļaut, ka nav teleporti vai pat iet prom no servera.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Ieteikums Serverim.

Post by heisyournewgod »

DM for life die sissy's
shine
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 29 May 2008, 17:41

Re: Ieteikums Serverim.

Post by shine »

Zinu to bug. Protams pats ar izmantoju, kad veel vinjsh bija uz noteiktiem serveriem. Ir diezgan Liela pieredze AMXX skriptingaa un neliela arii sa-mp... zinu, kas ir pawn :). Iespeejams varu paliidzeet ar to anti-moneyhack :). Tieshi Braukt man GTA patik. Nevis padariit GTA par veelvienu nereaalu speli.. Dziivee nav Tele. :). Protams GTA nemaz tik ljoti neliidzinaas realitaatei. Galvenais, ka samazina to DM... Score vietaa nomaina no Frags uz Naudu. Skatoties pec skora, var zinaat ko mediit un no kaa naudu atnjemt. Tam seko biistamais celjsh uz banku, lai naudu ieliktu tur. Taa padomaajot to Moneyhack nebuutu iipashi gruuti noveerst. Saglabaajot money datus speles laikaa, tikko tiek dariits kaut kas ar naudu, nevis uz disconnect. :).
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Ieteikums Serverim.

Post by SaW »

Esmu par Shine... Forši strādāt kādā amatā un pelnīt naudu nevis bļaut kā spartietis un skraidīt ar bazuku! Tas tiešām kretinē, it sevišči ja tu gribi izlielīt savu kruto vāģi, bet vienmēr uzrodas kāds, kas to prieku izbojā! :(| Kad pirmo reizi iegāju sūdlaw serverī, biju pārsteigts! Tur neviens nešāva, nezaga un neapdirsa citus... Tad nu es tur nolēmu apmesties un aiziet no danger, bet tad sanāca tā ka danger pārcēlās uz sūdlaw un tad visi prieki bija garām! Vsp tgd bieži spēlēju reallife un godfather serveros! Tur gan ir forši, tapēc esmu par Shine ieteikumu :) ;)
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Ieteikums Serverim.

Post by heisyournewgod »

tagad esmu par Shine ieteikumu apnika DM :D
Raivito
Censoņa
Censoņa
Posts: 310
Joined: 24 Jan 2008, 10:37

Re: Ieteikums Serverim.

Post by Raivito »

Man gan ir pilnīgi vienalga :D)
shine
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 29 May 2008, 17:41

Re: Ieteikums Serverim.

Post by shine »

Ko juus teiktu par vienu DM(kad sagribas vardarbiiba XD) un vienu RP(Role Play) Serveri? Buutu prieksh gan tiem kam gribas DM un arii tiem kam tas DM jau apnicis(aatri apniik). Un ja iegribas var aatri paariet uz RP vai DM. Nomainiit tikai portus un gatavs. :)
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: Ieteikums Serverim.

Post by nismo_AmP »

Tas atkrīt.
Jo nu 20-30 ir aktīvi playeri, ja viņi sadalītos pa diviem serveriem, tad nekas labs nesanāks. Mēģināsu to modu taisīt tā, lai ir no katra pa bišķiņ.
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Ieteikums Serverim.

Post by Hustler_Kuzis »

Ja ieliks modu kur var stradat tad vajag ari ta ka var pirkt māju kura var dzivot. Savadak stulbi sanak strada a nav kur dzivot :D
Image
User avatar
[AoD]Kaspars
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1625
Joined: 07 Feb 2008, 16:20

Re: Ieteikums Serverim.

Post by [AoD]Kaspars »

Nu ja
Visi bus nopirkushi sev majas!!
Ienaks kkads jauns speletajs. Arii gribes nopirkt bet naw jau majas ko pirkt!!
Labak nee!! :P
Jogi
Censoņa
Censoņa
Posts: 326
Joined: 19 May 2008, 17:35

Re: Ieteikums Serverim.

Post by Jogi »

RoleMatch :D :D) ;)

DeathPlay :D :D) ;)

tele ir pietiekami.
un jau ZB ar tām bāzēm. visdrošākās bāzes,a kamēr to raksta pikačū tajās šaudās ar bazuku. nauda nevērtīgi iztērēta. :(| :/

Mājas sūkās,tāpēc nē.
Bankas,nē,labāk lai paliek tā pati nauda,būs kkas no ne DM ne RP.
Mājas var da pilnīgi visas @ SA.
(Es varu palīdzēt,čekpointus uztaisīt :D)
Un tā stāvvieta @ SF,vēl Nascar sūkā. Nepatīk.
Ir jau teleporti. (bet nav mašīnu :D) :D)

Around teh world,baby.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Ieteikums Serverim.

Post by heisyournewgod »

Tas kā kuram.
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: Ieteikums Serverim.

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

Jogi wrote: (Es varu palīdzēt,čekpointus uztaisīt :D)
Pirms Runaa Izdari (finger)
shine
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 29 May 2008, 17:41

Re: Ieteikums Serverim.

Post by shine »

Ne nu es nedomaaju pilniigu RP.. Varbuut uztaisiit arii serverii kaadu vietu kur DM... Iespeejams abus apvienot.. DMRP! XD, bet lai galvenaa vaartiiba ir nauda :). Tad vismaz scoreboard varees redzeet cik vinjam naudas. Protams par visiem shoferiem varees straadaat e.c. Jautri ir, kad kaadam bounty uzliek XD. Domaaju, ka ar 3 tele pietiktu. Stulbi ir tas, ja kaadam uzliek bounty - vinjsh tikai teleporteeja, un tagad pameegjini nokjert vinju.. :S. So mans ieteikums: tele off, un bus tuvaak real life. Nevis tur gaismas aatrumaa celjot starp pilseetaam XD. Zinu, ka 95% bez tele dziivot nevar. Tapec shis noteikti netiks mainiits :(
Locked