Salmins[ADT]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Salmins[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 25 Sep 2009, 12:49
Location: Rīga

Salmins[ADT]

Post by Salmins[Vendetta] »

1.Tavs īstais vārds. Mans vārds ir Dāvis
2.Tavs pašreizējais vecums. Man ir 14 gadi.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t. Uz doto momentu esmu admins sava cs klana webā. Serveros admins esmu bijis diezgan reti, pārsvarā vairākos sīkākos cs projektos. Diemžēl ne reizi nēsmu bijis admins sa-mp serveros.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Sūdzības neveidoju. Pārsvarā adminiem tiek ziņots ar /report palīdzību, vai pa skype.
5.Kāds mums būs labums no tevis? Bieži vien sanāk tā, ka kāds čīteris ienāk serverī, vai kādam neiztur nervi, bet admini tieši tājā laikā nav redzami, tāpēc uzskatu, ka es varētu ievest drusciņ lielāku kārtību un atbrīvot no dažām nevajadzīgām sūdzībām.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Katru dienu vismaz stundu.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Apmēram gads.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Salmins, Salamins (FortiS laikā).
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Tātad, mani sauc Dāvis. Man ir 14 gadi, 15 paliks Aprīlī. Īstenībā savu dzimšanas dienu gaidu ar nepacietību, kautvai tāpēc, ka pēc 15 dzimšanas dienas dabūšu pasi. Dzīvoju Rīgā, nētālu no Purvciema. Mācos Rīgas 84.vidusskolā, 8.klasē. Pirmājā semertrī atzīmes nebija tās spīdošākās, jo diezgan daudz bastoju. Tagad, otrajā semestrī, esmu saņēmies. Brīvajā laikā nodarbojos ar florbolu, citreiz futbolu, bet domāju pamest, dēļ kājas. Uz datora tiek spēlēts gandrīz viss jaunākais, bet protams jūtu, ka pašas jaunākās spēlēs nevelk tik labi kā gribētos. Tas īsumā būtu viss.
qt[adt]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 440
Joined: 21 Jan 2009, 19:55

Re: Salmins[ADT]

Post by qt[adt] »

PĀĀR - diezgan bieži redzu serverī, pretenziju pret tevīm nav.
War does not determine who is right - only who is left. -Bertrand Russell
---

Re: Salmins[ADT]

Post by --- »

Rec, jo serverī tik tiešām esi bieži redzams, kādu laiciņu esi bijis serverī, un neesmu redzējis tevi strīdamies/lamādamies. Un arī cik es tevi pazīstu, tu neesi īpaši agresīvs (kas manā uztverē ir piemērota īpašība administratoram). Cik atceros, reportus arī esi sūtījis.
Raivito
Censoņa
Censoņa
Posts: 310
Joined: 24 Jan 2008, 10:37

Re: Salmins[ADT]

Post by Raivito »

Diemžēl pret. Vienmēr, kad tevi redzu, tu esi afk. Reti kad redzu spēlējam
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Salmins[ADT]

Post by Amish »

Anti. Neesmu pārliecināts vai tu būtu labs administrators + reti esi on.

EDIT: un servera administratori ir 25. Domāju, ka tas ir diezgan liels skaitlis un pietiekams.
Image
User avatar
[AoD]Kaspars
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1625
Joined: 07 Feb 2008, 16:20

Re: Salmins[ADT]

Post by [AoD]Kaspars »

Nu man velk uz anti, vienmēr esi afk, kad redzu un arī kkā neuzticos..

Sinner - IZLASI NOTEIKUMUS:
* Adminiem izsakot savu viedokli, lūdzu nebalstīties uz to, ka ir pietiekami adminu.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Salmins[ADT]

Post by Amish »

Nu, es jau nebalstos uz to, es to tikai pielieku kā vienu (mazāko) iemeslu. Atšķirība ir liela. ;)
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Salmins[ADT]

Post by V[Vendetta] »

Nu ja jau neviens neizsakās, tad jau atteikts, jo 2 rec, 3 anti. :/
Image
Locked