BeciC

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Becis[NGT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1019
Joined: 01 Nov 2009, 20:02
Location: Pilsēta, kur sākas Latvija.

BeciC

Post by Becis[NGT] »

1.Tavs īstais vārds.Jānis
2.Tavs pašreizējais vecums.Man ir 15 gadi.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)Diemžēl īpaši liela pieredze "adminēšanā" man nav, jo neesmu nekur bijis admins, tikai dragua serverī un savā kas bija pirms ~ 1 gada.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.Es īpaši sūdzības neesmu izveidojis, bet 1 tomēr atradu viewtopic.php?t=4971 , serverī aizvien biežāk esmu sācis lietot komandu /report
5.Kāds mums būs labums no tevis?Likšu muti,jail`ošu un kikošu noteikumu pārkāpējus. P.S Esmu bijis bieži serverī kad kāds izdara noteikuma pārkāpumus bet neviena admina nav, vai nu admini ir aizgājuši AFK vai vispār nav serverī. Esmu arī bijis daudzos brīžos klāt kad kāds skraida ar minigun. Esmu redzējis dažus spēlētājus ar RPG un tanku kuriem pat nav 10lvl. Tad kad mēs viņu nošāvām viņš nāca atpakaļ uz to vietu pat nepaņēmis RPG no bunkura!
6.Cik bieži spēlē SA-MP.Spēlēju SA-MP gandrīz no BoxG pirmssākumiem, tad atkal pārtraucu spēlēt kādu laiciņu, tad atkal atgriezos, tad atkal pārtraucu un tagad atsāku! xD Atradu savu pirmo profilu, tagad tikai niks ir nomainīts[atradās 6 lapā pie lietotājiem] profile.php?mode=viewprofile&u=666
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.Kā jau iepriekšējā punktā minēju, spēlēju BoxG no pašiem pirmssākumiem kad vēl vija 0.1 patch.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. mazaisbecis,BecIts,MuUks,psihais xD[tie ir tie niki kas man šķiet ka bija] Un tagad BeciC, ā un vēl pirms BeciC bija Kingijs, ko atdevu draugam, bet viņš tāpat nespēlē!
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Tātad kā jau teicu 1. punktā mani sauc Jānis. Dzīvoju es Valkā.Pažīstu diezgan daudzus no BoxG SA-MP community servera,piemēram, Ravis(Raiviz[1337]), Volkovs(Volkovs[1337]), Spēlēja tāds Spoks, RaD(STA_RaD), Sweet. Viņi arī ir no Valkas. Brīvajā laikā cenšos spēlēt SA-MP, darbadienās tik ļoti nav laika SA-MP`am, bet tāpat ieeju, kaut vai uz 30 minūtēm.Vasarā braukāju ar riteni[BMX], eju peldēties, ar BMX`u braukājos pa Valkas BMX trasi.Drauga pagalmā spēlējam ''paslēpes'' Ma poģīšiem un pagalmu!Mācos es VĢ[Valkas Gimnāzija], turpat kur Raivs un Volkovs, tikai citā klasē.Ziemā tāpat turpinu braukt ar riteni,jo patīk "drift`ot" arī serverī bieži, kad nav ko darīt, ''drift`oju''.Tagad pa ziemu arī eju slidot kad ir laiks, jo katru dienu man ir Mūzikas skola, kura jau man besī no 5. klases, tagad eju 8.klasē[beidzamā], bet mani vecāki ir diezgan stingri un neļauj izstāties.
Tas tākā viss par mani.

P.S Man ir bijuši 2 Bani, un domāju, ka tas varētu būt tas iemesls kāpēc man ir ANTI. :/
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: BeciC

Post by V[Vendetta] »

Anti, čīteris uz goda, nedomāju, ka piederētos pie adminstrātoriem, pie tam vairāk kā 1 reizi esi banots.
EDIT, no Letālā:
aNti!
Ja nemaldos, tevi biju atradis draugos, neteikšu ka tev ir 15.. Bet tas tā. Tevi savās acīs vispār nesaskatu kā cilvēku, kurš varētu pieskatīt kaut kādu kārtību.
P.S Ieteiktu ierakstīt savi īsto vecumu. (neesmu pārliecināts) Tas nāks par labu tev.
Image
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: BeciC

Post by Certain[ADT] »

Ilknis[ADT] wrote:Anti, čīteris uz goda, nedomāju, ka piederētos pie adminstrātoriem, pie tam vairāk kā 1 reizi esi banots.
EDIT, no Letālā:
aNti!
Ja nemaldos, tevi biju atradis draugos, neteikšu ka tev ir 15.. Bet tas tā. Tevi savās acīs vispār nesaskatu kā cilvēku, kurš varētu pieskatīt kaut kādu kārtību.
P.S Ieteiktu ierakstīt savi īsto vecumu. (neesmu pārliecināts) Tas nāks par labu tev.
Tagad varu arī pats pateikt savu viedokli. ;)
---

Re: BeciC

Post by --- »

[G4F]_BeciC wrote:Esmu redzējis dažus spēlētājus ar RPG un tanku kuriem pat nav 10lvl. Tad kad mēs viņu nošāvām viņš nāca atpakaļ uz to vietu pat nepaņēmis RPG no bunkura!
Tas, manuprāt, diez ko neiederas pie "5.Kāds mums būs labums no tevis?", bet vai tavuprāt access nevar nopirkt?
Anti, jo neatceros tevi lietojam /report, pieteikums ir švaks (nepārskatāms, pārak garš un šķietami nenopietns), un par tavu speedhaku.
User avatar
[AoD]Kaspars
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1625
Joined: 07 Feb 2008, 16:20

Re: BeciC

Post by [AoD]Kaspars »

ANTI. Neuzticos, jo tava pagātne ir briesmīga.
Neesmu redzējis kad esi lietojis komandu /report...
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: BeciC

Post by [NWA]Dumper »

Pret, jo neuzticos!
Image
User avatar
Hades
Servera admins
Servera admins
Posts: 311
Joined: 03 Aug 2008, 19:23
Location: Rīga

Re: BeciC

Post by Hades »

Anti.

Neuzticos + cik vēl esmu dzirdējis , esot bijis banots par hacks.
Image
User avatar
[AoD]edzha
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1910
Joined: 23 Sep 2008, 16:53
Location: jūrā

Re: BeciC

Post by [AoD]edzha »

ANTI.
Jo neticu, ka tev ir 15, gadi gluži kā 04d, atradu tevi draugos.
Uzticība arī nav.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: BeciC

Post by V[Vendetta] »

Atteikts.
Image
Locked