rk.

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
rk.
Censoņa
Censoņa
Posts: 185
Joined: 12 Nov 2010, 20:14
Location: rk. at. house.

rk.

Post by rk. »

1.Tavs istais vards. Roberts.
2.Tavs pašreizejais vecums. 15. gadi.
3.Tava pieredze "adminešana". (kados serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez preciza linka), kadas web lapas u.t.t.) Esmu adminejis [Synch] šis projekts pajuka. [Gtuner] šis projekts pajuka. NS šis projekts ari pajuka. Ir bijuši neskaitāmi projekti kuros esmu adminējis, bet tomer viņi ar laiku visi pajuka!
4.Ieliec dažus linkus uz sudzibam, ko esi izveidojis tu.
viewtopic.php?t=7818
viewtopic.php?t=7811
viewtopic.php?t=7806
viewtopic.php?t=7801
viewtopic.php?t=7800
viewtopic.php?t=7797
viewtopic.php?t=7771
viewtopic.php?t=7764
Man žel ka dažas sudzibas netika izskatitas, un noteikumu parkapēji netika soditi!
5.Kads mums bus labums no tevis? Esmu aktivs gan serveri, gan foruma vienmer, kad ieraugu kadu noteikumu parkapeju vienmer nosudzu viņu forumā manā gadijumā es nosudzēju visus parkapejus, ko šaja laika esmu redzejis serverī neskaitot esmu ari teici St_Anger1 pa skype čatu par noteikumu parkapējiem un protams viņš ienak vienmer serverī un nobano noteikumu parkapejus! Ja man butu ACC, tad man nevajadzetu rakstit katru reizi forumā sudzibas par noteikumu parkapējiem, un tāpēc es lūdzu jums ACC.
6.Cik bieži spele SA-MP. BoxG serveri speleju ap 4-5h dienā!
7.Cik sen jau spele BoxG serveri. Nesen, bet mana aktivitāte ir ļoti laba un mana aktivitāte arī nepazudīs, jo zinu ka šobrid ir nepieciešami administratori serverī. Ja gadijumā mani nepieņems par servera administratoru, tad es vienkarši turpinašu but aktivs joprojam serveri un meiginašu talak nosūdzet noteikumu parkapējus.
8.Kadi ir bijuši tavi iepriekšejie niki. Vienīgais rk.
9.Ka uzzinaji par BoxG community? Iegaju wos.l* un ieraudziju BoxG banneri.
10.Pastasti par sevi! (stasti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stastinu).
Mani sauc Roberts pats dzivoju Daugavpilī, jeb blakus Daugavpilim. Pats nodarbojos ar boxingu. Pašreiz mācos 9. klase. Parasti pec skolas atnaku uz majam, izmācos un dodos uz box'a treniņu mājās esmu ap 17:00 +/- un tad sežos pie PC.[Spelet SAMP!] Klausos POP,House stila mūziku. Staigāju uz box'u, lai macētu sevi aiztāvēt. Patīk ar draugiem 5dienās patusēt iedzert kādu aliņu. Pašam garšo Apinits un Bauskas Alus. Māku dažus trikus ar BMX kā NoHand,Manual,RollBack un citus trikus. Agrāk staigāju uz svaru zāli, bet tākā sāku nodarboties ar boxing'u uz svaru zāli laika vairs nepietika. Patīk arī pametāt bumbu grozā.

Edit: Piesakos jo ir administratoru trūkums!
_
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: rk.

Post by bobiksv6k[1337] »

Pārāk svaigs esi. Iepazīsti serveri, kā te viss darbojas, un tad varbūt piesakies vēl. :) Anti.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: rk.

Post by Stailers[BoxG] »

Kaut arī esi svaigs gurķītis, tomēr būšu PAR.
Liecies sakarīgs, patika pieteikums.
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: rk.

Post by Hemis[ADT] »

Pārāk svaigs kā jau bobiks teica. Anti.
Rauls[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 808
Joined: 30 Sep 2009, 21:59
Location: Nedrīkst teikt.

Re: rk.

Post by Rauls[ADT] »

Būšu pret, jo nesen tik pievienojies komūnai.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: rk.

Post by Gibox »

atteikts.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked