Marcipāns piesakās.

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Marcipans[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 208
Joined: 14 Jan 2010, 17:23
Location: Latvia,Dobele.

Marcipāns piesakās.

Post by Marcipans[777] »

1.Tavs īstais vārds.
Ralfs.
2.Tavs pašreizējais vecums.
12,bet drīz 13.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)
Esmu bijis Grindz'a viena no BoxG membera serverī lead admins gan forumā gan serverī.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
Pārsvarā izmantoju report,un visas sūdzības ko esmu saskrīnojis ir pazudušas no pc,jo man pārinstelēja pc.Varat dažas atrast pie sadaļas ''Nosūdzi kādu''.
5.Kāds mums būs labums no tevis?
Nū es centīšos cik vien varu serverī un netaisīšu problēmas un arī nespēlēšos ar admin tiesībām.Protams gan jau kad daudzi atcerās manu pagātni,bet mācos no kļūdām.
6.Cik bieži spēlē SA-MP.
Ļoti bieži spēlēju samp,bet vairāk ķeros pie rp jeb roleplay.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Es te sāku spēlēt 2008.gada vasaras.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
Cepumss,Osion.
9.Kā uzzināji par BoxG community?
Kad biju pirmo reizi novilcis sampu,tad šo serveri atradu pie citiem serveriem klāt.Nu es iegāju pastīties kā tur ir un iepatikās.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).


Kājau minēju mani sauc Ralfs mācos 6.klasē un nodarbojos ar sportu, pašlaik trenēju kājas mājā lai varētu aukstu palekties spēlējot basi.Nu brīvajā laikā daudz nodarbojos ar sportu vai nu sēžu pie pc vai nedaru neko.Citreiz patīk tusēt ar draugiem.Vis labāk padodas mājturība ,sports latviešu valoda un Angļu valoda,bet pašlaik dažās mācībās esmu nesekmīgs un laboju atdzīmes lai ir smaids un lai tieku uz 7.klasi.Man vis vairāk nepatīk pīpet un dzert ja kādreiz gribas es iedzeru D-light.Pašlaik nēju nevienā treniņā bet ir velme iet apakaļ uz karatē nodarbībām.Pirmajā reizē gāju karatē ar balto jostu un pirmajās sacensībās dabūju 3.vietu no 120 cilvēkiem.Vasarā palīdzu saviem vecākiem un radiem palīdzu uz lielā zemeņu lauka vai uz ķirša lauka lielo.Vainu vienkārši eju strādāt pie kādiem svešajiem pelnīt naudu.Ir velme nopirkt jaunu orģinālu futbol bumbu.Tas īsumā vis ja ko tik tiešām un ļoti gribat zināt skype:marcipans.15 vai vienkārši pm me!Tas īsumā vis....
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Marcipāns piesakās.

Post by ervuha[BoxG] »

Pieteikums veidots ļoti pavirš, nav uzticības. Vēl nesen pierādīji vienā RP projektā, cik tu "gudrs" esi taisot viltus profilus. Uzskatu, ka par maziņu un nepieredzējušu tik nopietnam amatam. Un tava apraksta pirmie divi teikumi gāž no kātiem. :D Protams, ka pret.
Last edited by ervuha[BoxG] on 09 Mar 2011, 22:44, edited 1 time in total.
▲▲▲
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Marcipāns piesakās.

Post by Stailers[BoxG] »

Piedod, tomēr būšu pret.
Piekritīšu ervuha'm, apraksta pirmie divi teikumi patiešām gāž no kātiem. Smējos vēderu turēdams :D
Image
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Marcipāns piesakās.

Post by INDIGO »

Nav uzticības.ANTI
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Marcipāns piesakās.

Post by heisyournewgod »

nē.
Locked