Top

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Top
Censoņa
Censoņa
Posts: 264
Joined: 16 Sep 2010, 19:28

Top

Post by Top »

1.Tavs īstais vārds. Ričards Neiberts

2.Tavs pašreizējais vecums. 14

3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu bijis atdmins drauga serverī bet tas viņam bijā tāds nu test serveris teiksim tā. Nu ari dažos CS serveros ja tas ko dod.

4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Pārsvarā izmantoju /report vai adminam pasaku kas tajā brīdī ir on. Bildes arī ir bet slinkums daudzas meklēt. (adminiem pa skaipu kas ir mana draugu loka)
http://www.bildites.lv/images/eqjhm4xf73g0u36l50ar.png
http://www.bildites.lv/images/sam2p7mveb5pikaylic.png

5.Kāds mums būs labums no tevis? Nekas cits kā no citiem edminiem, būšu aktīvs un sodīšu spēlētājus kas serverī dara to ko nevajadžetu darīt/

6.Cik bieži spēlē SA-MP.Nu apmēram gadu.

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. 6 mēnēši drīz būs jau 7.

8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. | Smooth | Bambuca. | Smashmalap.

9.Kā uzzināji par BoxG community? Draugs pateica, bet pirms draugs pateicā biju šo kumūnu jau redzējis iepriekš.

10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Mani sauc Ričards, esmu 14 gadus vecs zēns. Mācos Mārupes vidusskolā 7.a klasē. Skolā padodas Latviešu valoda, Sports, Sociālās zin, Krievu val (Varbūt vēl kkas) Mīļākais priekšmets skolā man ir pulkstenis.
No hobijiem visvairāk patīk braukt ar BMX. Esmu braukāt ar BMX bet man nesanāk īpaši labi. Cenšos pilnveidot savu braukšanu. Patīk arī klausīties mūziku un spēlēt datoru.
No mūzikas klausos Pop/club mix /Rock/. Tagad arī esmu ieinteresējies Metal dažās dziesmās.

P.S. Kā arī ceru kad administrātori liek savu viedokli un saka kad nav uzticības, vai neesmu aktīvs 'sākumā paskaties uz savu aktivitāti' šos administrātorus es nesaukšu ne niku ne vārdu.
Paldies kad uzklausijāt. Top

Un lūdzu administrātori ja varat iedodiet savus skype nikus ja var lai nodotu info par serverī notikošo (par kādu pārkāpumu)[/size]
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Top

Post by ervuha[BoxG] »

Vecīt, ar tevi viss kārtībā? Viena mēneša laikā tu raksti 3 pieteikumus uz administratora statusu. Nesaprotu, ko tu šāda veidā centies panākt. Savas domās vēljoprojām neesmu mainījis. Pret.
▲▲▲
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Top

Post by Amish »

Jo vairāk tu rakstīsi apnicīgus pieteikumus, jo vairāk būšu pret. PRET!
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Top

Post by Skilled[O] »

PRET! Iemesli minēti augstāk.
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Top

Post by Hemis[ADT] »

Bišķi pa biežu tu raksti tos pieteikumus. Pret.
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Top

Post by INDIGO »

Tev nupat atteica un uzreiz mēģini pieteikties,nejies krastā šitas,tāpat neuzticos tev,neesi īpaši pierādījis sevi,lai varētu uzticēties tev,mēģini sevi pierādīt serverī,tad arī citi tevi respektēs.ANTI
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Top

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Diemžēl likšu to pašu ko iepriekšējā tavā pieteikumā!
Nēsi piemērots administrātora statusam, manurpāt daudz sastrādātu ne to, ko vaidzētu, anti.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Top

Post by [AoD]Aleksis »

Atteikts, neraksti vairāk pieteikumus ik pēc nedēļas, jāsaprot, ka kaut kas ir jāmaina, nevis jācer, ka moš šoreiz pieņems, pierakstot apakšā nez kādus teikumus.

Ja būs vēl vēlme pieteikties, tad raksti vismaz pēc 2 mēnešiem.
Image
Locked