Evol[FTW]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Evol[FTW]

Post by Evol[1337] »

1.Tavs īstais vārds. Mans īstais vārds ir Elvis
2.Tavs pašreizējais vecums. Mans pašreizējais vecums ir 14 gadi
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu adminējis dažos BT trakeros kā moderātors,par piemēru ņemsim SportBT,bet diemžēl trakeris tika pārdots un tālākās ziņas par to nav.Esu adminējis dažos CS serveros,nosaukumus nepateikšu,jo tie nedzīvoja ilgi
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Visbiežāk tiek lietota /report komanda,tā arī tiek nodotas lielākā daļa sūdzību.Diemžēl neatradīšu linkus uz savām sūdzībām,jo daudzas jau ir dzēstas
5.Kāds mums būs labums no tevis? Tākā esmu diezgan aktīvs,palīdzēšu ķert tos kas hako,ārdās un lamājās,arī attiecīgi sodīšu
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Katru dienu,no 15.30 līdz pat 22.00,ir atsevišķi gadījumi kad ilgāk,un atsevišķi gadījumi kad mazāk
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Praktiski to nav,vienīgi Informer ar ko īsu laiku spēlēju,un AsD,kas ir bijis tikai nedēļu.Pārsvarā lietoju niku Evol
9.Kā uzzināji par BoxG community? Baidos sameloties,bet spēlējot BoxG CS Deathrun serveri,lietotājs ar niku Kaasiits mani apskaidroja par šo serveri kā tādu
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Tātad mans vārds ir Elvis,un mans pašreizējais vecums ir 14 gadi.Ikdienā mācos,kā jau mana vecuma bērni.Dažkārt braucu ar savu MTB pa dažādiem skeitparkiem.Protams spēlēju Sa:mp.Pārsvarā klausos dažādu mūziku,sākot ar Alternative beidzot ar Tehno,bet visbiežāk Dubstep vai Drum'n'Bass.Spēlēju arī tenisu.Tas laikam būtu tā kā viss,ko vēlējos pastāstīt
Image
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Evol[FTW]

Post by Skilled[O] »

Pašlaik PRET! īpaši neesi izcēlies manās acīs ar ko labu,lai ieliktu ''rec'', un arī drusku pietrūkst uzticības. Ja tu pieteiktos pēc kāda ilgāka laika, tad iespējams domas mainītos.
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Evol[FTW]

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Diemžēl pret, jo uz administrātora statusu man tev nav uzticības.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Evol[FTW]

Post by ervuha[BoxG] »

Esi aizmirsis par septīto punktu. Ja runājam par pieteikumu, tad neesi vēl pagaidām izcēlies ar ko ievērības cienīgu, lai liktu par. Aktivitāte apmierina, bet kaut kas manī tomēr māc šaubas par tavām spējām. Neesi vēl sevi pierādījis no labās puses. Šoreiz pret.
▲▲▲
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Evol[FTW]

Post by INDIGO »

Pašlaik anti,jo kā jau Skilled teica,neesi īpaši izcēlies serverī,lai varētu tev uzticēties,mēģini pēc kāda laika,tad jau redzēs kā būs ,tad laikam manas domas būs mainījušas un atbilde būs pozitīva.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Evol[FTW]

Post by Gibox »

atteikts.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked